Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Яку краще відкрити автомийку? Як почати бізнес?

   

Яку краще відкрити автомийку?

Тенденція збільшення кількості автомобілів в нашій країні не змінюється, тому передумови для відкриття нових автомийок тільки збільшуються. Попит на подібні послуги буде тільки зростати.

Перш ніж зрозуміти яку автомийку найкраще відкривати, потрібно розуміти, які вони взагалі існують.

Мийки бувають:
Ручні автомийки - найбільш поширений вид обслуговування автомобілів. Миття проводять робочі з різного рівня пристосуваннями. Це найдешевший спосіб найбільш прийнятний у більшої частини нашого достатньо консервативного населення.
 
Портальні мийки - це бокси з вбудованим мийним апаратом, щітками, системою подачі чистячих і миючих засобів. Звичайно, такі мийки значно дорожче ручних, але за однаковий час вона обслужить набагато більше машин. Але ці мийки мають і досить великий недолік: якщо власник в цілях економії застосовує дешеві щітки, вони можуть подряпати покриття машини. Тому власники дорогих авто користуються портальними автомийками з побоюванням.

Зараз все більшого поширення знаходять пересувні автомийки. Обладнання монтується в кузові вантажного автомобіля, можливо навіть Газелі, і пересувна мийка готова до виїзду в будь-яку точку міста. З часом, швидше за все, це буде найбільш затребувана послуга.

Будь-яка автомийка надасть разом з миттям автомобіля, цілий комплекс супутніх послуг. Можливість очищення корпусу від бруду, сухе та вологе чищення внутрішнього салону, хімчистку, полірування і лакування кузова, миття двигуна. Додаткові послуги істотно збільшать прибуток цього виду бізнесу.


 

Відкриття бізнесу автомийки. Послуги мийки автомобілів

 

Як почати бізнес автомийку?

Кількість прибутку багато в чому буде залежати від місця розташування стаціонарної автомийки. Кращий варіант - це близькість до однорідним підприємствам: автокрамницях, автосервісам, АЗС. Якщо автомийку розташовувати в найбільш жвавих районах міста, то обов'язково потрібен вільний під'їзд. При цьому треба враховувати норми розташування, тобто не ближче сімдесяти метрів від житлових будинків. Бажано використання обладнання замкнутого циклу використовуваної води, так як прямий злив води, використовуваної на автомийці, в каналізацію не дозволяється.

Для відкриття автомийки найбільш зручним варіантом буде оренда приміщення, де вже враховано зручність розташування і отримані всі необхідні погодження. Якщо ж прийнято рішення будувати свою будівлю, то найкращий вихід - це звернутися за проектом в профільний інститут, де за плату узгодять усі потрібні документи.

Робота на автомийці не вимагає особливої кваліфікації, але дуже важка і шкідлива, при всьому цьому, дуже важлива акуратність персоналу. Тому підбір працівників - справа дуже відповідальна.

Можна зробити висновок, що відкриття автомийки - бізнес досить рентабельний, так як на ці послуги попит дуже високий і стійкий. Але він вимагає певних вкладень, особливо, якщо організовується портальна автомийка, для якої знадобиться дороге обладнання.

1

Читайте також:

Автомийка - вигідний бізнес

Автомийка - вигідний бізнес

Практично в кожному населеному пункті з року в рік збільшується кількість автомобілів, не кажучи вже про містах - мільйонерах, чисельність населення в яких більше 1 млн. чоловік.


Тому Вперед -Відкриття солярію. Студія засмаги як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

Алюміній - це легкий метал, що в даний момент алюмінієві конструкції використовуються в багатьох галузях, у тому числі, будівництво. У алюмінію безліч переваг і тому організація цеху по виробництву алюмінієвих конструкції є перспективним бізнесом.


Бізнес на продажу перук. З чого почати?

Бізнес на продажу перук. З чого почати?

Перуками користуються з різних причин у кого - то це просто необхідність, хто хоче змінити свій зовнішній вигляд, але тут головне що попит на перуки присутній, а пропозицій не так вже й багато.


Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

Будь-яке старовинне ремесло цінується в наш час і чим далі ми відходимо від своїх традицій та історичних знань, тим привабливіше виглядають відгуки з минулого. Плетені меблі з натуральних матеріалів, та ще й ручної роботи не може коштувати дешево! Тому, це прибутковий бізнес!Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей