Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес - Виробництво кормів для домашніх тварин

   

Ще якихось 10 років тому, такий бізнес, тільки набирав обертів і не всім вірилося, що колись відкриються спеціалізовані магазини по продажу товарів для домашніх тварин, а зараз ...

Виробництво собачих кормів являє собою дуже вигідний бізнес, що обумовлено низькою вартістю сировини, використовуваного а процесі виготовлення.

Як правило, корм буває двох видів: сухим і вологим. Крім цього, собаки з задоволенням споживають ковбасу, яка виготовлена спеціально для них. Прийнявши рішення про виробництві такої ковбаси, необхідно знайти виробників звичайних ковбас і домовитися з ними про придбання м'ясних обрізків, кісточок з м'ясом, жилок і інших відходів ковбасного виробництва. Єдиним, що не можна використовувати - це нутрощі.

Для створення оболонки для ковбас можна використовувати кишки або купувати натуральну оболонку, таку ж як застосовують ковбасні цехи для виготовлення ковбаси.


  Бізнес - Виробництво кормів для домашніх тварин  

Процес приготування корму виглядає приблизно так: сировина змішується (вручну або автоматично), згідно з рецептом, розробленого дієтологами. Суміш надходить в розширювач, де в неї додається гаряча вода. Все це піддається впливу пари, тиску і високої температури (по мірі того як суміш видавлюється через головки, що визначають форму кінцевого продукту) і збільшується в об'ємі, як попкорн. Корму дають висохнути, після чого на нього зазвичай розпилюють жир, діджестиви або інші компоненти, покликані зробити його більш апетитним. В ході варіння бактерії вбиваються, але кінцевий продукт може втрачати свою стерильність при наступних сушінні, покритті жиром і упаковці. Деякі корми печуться при високій температурі, а не екструдують. В результаті виходять щільні, хрусткі шматочки, здаються апетитними і без додавання жиру та інших підсилювачів смаку.

Величезні продажу кормів для домашніх тварин пояснюються навіть не марнотратством і фанатизмом їх господарів - просто так зручніше. Мало хто у великих містах живиться домашньою їжею. Більшість після роботи заходять в найближчий супермаркет і купують там напівфабрикати для себе і корм для вихованця.

Але, тим не менш, багато у нас поки не готові купувати промисловий корм для собак і кішок, а годують вихованців домашньою їжею. У нашій країні поки ще зосереджено лише 2% світового ринку кормів, він становить понад $55 млрд. Але зростання спостерігається стабільний і стрімке: 20% в рік.

Найбільшу прибуток виробникам кормів приносять саме собаки і кішки. Звичайно, росіяни тримають і інших вихованців: птахів, гризунів, риб, навіть екзотичних тварин. Але їх відсоток багато менше, та й апетити у них значно скромніше. Так, із загального ринку кормів в $1 млрд. $800-850 млн. припадає на корми для домашніх тварин.

Корми для кішок і собак поділяються на класи за якістю і, відповідно, за ціною: економ, преміум, суперпреміум. Дорогі корми позиціонуються як корми кращої засвоюваності (тобто щоб наїстися, вихованець з'їсть втричі менше дорогого корми), кращої якості без додавання сої.

На наступному етапі потрібно придумати назву вашого товару і подбати про те, щоб про новий кормі дізналися потенційні клієнти. Корисно буде розмістити рекламу в профільних ЗМІ, на різних форумах заводчиків і просто любителів собак в інтернеті. Відмінний ефект дає грамотно складене рекламне оголошення в системі яндекс директ. Тільки не забудьте орієнтуватися на якийсь конкретний регіон, в якому ви працюєте. Так вам буде простіше знаходити саме тих клієнтів, які знаходяться в безпосередній близькості від вас. Ще можна взяти участь у кількох спеціалізованих виставках або влаштувати своєрідну акцію з роздачі безкоштовних зразків вашої продукції, наприклад, в магазинах зоотоварів. І, звичайно, за допомогою «сарафанного радіо», так про ваш товар дізнаються потенційні покупці.


  Бізнес - Виробництво кормів для домашніх тварин  


Ваш продукт обов'язково повинен чимось відрізнятися від кормів, які вже присутні на ринку. Тому потрібно сформулювати унікальна торгова пропозиція, в якому зробити упор на незаперечні переваги нового товару. Можливо, у вашому випадку це буде більш вигідна ціна, або високу якість продукції, а бути може безкоштовна доставка до покупця.

Згідно з розрахунком окупності такого виробництва, витрати на виготовлення однієї тонни продукції складають 7000-8000 рублів, з урахуванням вартості сировини, витрат на електроенергію, заробітну плату робітникам і витрати на упаковку. Оптова ціна готового корму для кішок і собак складає від 14000-15000 рублів за тонну.

Термін окупності залежить від вартості обладнання. При купівлі дешевої лінії за 0,5-1 млн. рублів можна окупити всі витрати за 3-4 місяці роботи.

1

Читайте також:

Меблі для тварин. Будиночки для кішок і собак

Меблі для тварин

Домашні вихованці є в багатьох квартирах. Одні господарі спокійно ставляться до того, що їх кішка або собака спить у кріслі або на ліжку, а деяким не подобається постійно чистити меблі від шерсті. Але в будь-якому випадку господарі тварини, у якого є власний диванчик, матрацик або будиночок, відчувають себе задоволеними і щасливими.

 

Тому Вперед - Бізнес - Оцифрування книг. Переклад друкованих видань в електронний вигляд

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес на виробництві кондитерських виробів дуже вигідне заняття з величезним ринком збуту. Масштаб даного бізнесу може бути самим різним, від малого до великого виробництва, відповідно і інвестиції різні...


Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

В даний час організація виробництва пластикових вікон виглядає не так привабливо, як раніше, але все ж і в цьому бізнесі впроваджуються нові технології і з'являються нові фірми, які використовують ті самі технології.


Магазин постільної білизни - як бізнес!

Магазин постільної білизни - як бізнес!

Відкривати магазин постільної білизни можна і з невеликою сумою початкових вкладень. Все залежить від вашого бажання того на якого покупця буде орієнтований ваш магазин.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей