Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План швейного цеху

   

Бізнес План швейного цеху.

Якщо припустити, що у вас є достатньо великий досвід в роботі з тканинами, є перевірені лекала і великий дизайнерський потенціал, то тоді цілком можливо відкрити швейний цех і почати виробництво одягу. Але для втілення в життя ваших ідей та потенціалу повинен бути складений грамотний і обдуманий бізнес план швейного цеху. Цілком логічно, що вирішивши відкрити швейне виробництво, ви вже точно визначилися з покупцем, з його смаками, віковими критеріями і фінансовими можливостями. Адже від цього вибору буде залежати ваше виробництво. Або ж воно буде масовим і на нього будуть виставлені середні ціни області або регіону, або ж це будуть дорогі ексклюзивні речі, що має бути відображено у вашому бізнес-плані швейного цеху.

Давайте визначимося з ринком, на який буде орієнтовано ваше виробництво-це: дешевий ширвжиток або якісна модний одяг за прийнятними цінами; прагнення робити не тільки дорогий одяг, але і стати модним дизайнером і розвивати хороший смак на одяг у своїх клієнтів. Для всього цього вам необхідно визначитися з цінами на тканини, провести переговори з постачальниками або власниками магазинів, не забудьте підключити до своєї ідеї маркетолога, який має надати вам цифри для бізнес плану швейного цеху та сприяти просуванню товару.

  Бізнес План швейного цеху  

Готуючись почати своє виробництво з пошиття одягу, вам потрібно розуміти, що постійно будуть йти витрати на професійних працівників, матеріали, а найголовніше це якісне обладнання. Адже жоден професіонал не зможе вам дати потрібного якості продукції, працюючи на дешевому і неякісне обладнанні. Тому, розглядаючи розділ бізнес плану швейного цеху про інвестиційні вклади, питань устаткування потрібно виділити особливу увагу. Для того, щоб відкрити невеликий цех, який день буде випускати від 20 до 50 одиниць продукції необхідно близько 15000 доларів, а для майстерні з випуском продукції від 150 до 200 одиниць - 150000 доларів.

Прибуток як і в будь-якому роді бізнесу буде різницею між доходами і витратами. Тому в бізнес-плані швейного цеху вам необхідно розрахувати максимальний прибуток при реалізації продукції оптовим покупцям, які будуть проводити закупівлі за заниженими цінами або ж давати продукцію на реалізацію в магазини, які дадуть вам гарних відсоток від торговельної надбавки. Але живі гроші отримаєте тільки після реалізації всієї продукції, яку взяв у вас магазин.

Робота з пошиттям одягу досить важка, що особливо відбитися в перший рік роботи. Але якщо ви будете працювати на масове виробництво, то витрати в цьому випадку окупляться приблизно за 12-18 місяців, ну а якщо робота буде стосуватися тільки індивідуальним пошиттям то за 2-3 роки.

 

Бізнес План швейного цеху - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес - швейне виробництво

Бізнес - швейне виробництво

Останнім часом багато наших співгромадян все частіше стали шити речі на замовлення. По-перше, ціни на готовий одяг з кожним днем зростають. По-друге, найчастіше одяг, ідеально підходить по фігурі можна тільки пошити на замовлення.

Бізнес план по пошиттю одягу

Бізнес план по пошиттю одягу

Люди майже регулярно купують новий одяг, чому? Все просто, адже стара одяг зношується і рветься. Для жіночої половини населення все трохи складніше: одяг може виходити з моди або не збігатися з настроєм господині.

Бізнес-План ательє по пошиттю одягу

Бізнес-План ательє по пошиттю одягу

У кожному з міст нашої країни ми знайдемо величезна кількість магазинів, які цілком можуть задовольняти попит на одяг. Незважаючи на різноманітність ассортимена, по-суті, весь він складається з стандартних моделей.

 

Тому Вперед -Бізнес План магазин розливного пива

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План аквапарку - Завантажити

Бізнес План аквапарку

Бізнес-план аквапарку включає в себе техніко-економічне обґрунтування проекту, підбір персоналу, систему оподаткування, очікуваний прибуток, окупність.


Бізнес План приватного стоматологічного кабінету - Завантажити

Бізнес План приватного стоматологічного кабінету

Якісні стоматологічні послуги завжди користувалися великим попитом. Бізнес-план стоматології легко скачати в інтернеті і він допоможе Вам відкрити підприємство, яке буде приносити постійний дохід.


Бізнес План поліграфії - Завантажити

Бізнес План поліграфії

На даний момент поліграфічний бізнес є вже не молодим напрямком, але тим не менш дуже затребуваним, а це означає, що міні-друкарень і друкарських салонів буває недостатньо, що призводить до певних незручностей людей, охочих скористатися такого роду послугами.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей