Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес план по пошиттю одягу

   

Люди майже регулярно купують новий одяг, чому? Все просто, адже стара одяг зношується і рветься. Для жіночої половини населення все трохи складніше: одяг може виходити з моди або не збігатися з настроєм господині. З дітьми теж ситуація не проста: малюк швидко росте, тому завжди потрібно оновлювати його дитячий гардероб. При всьому цьому бізнес план по пошиттю одягу повинен бути орієнтований на кач єство, а одяг повинен бути з натуральної тканини, без отруйних барвників і високої міцності.

Фірма з пошиття одягу може з легкістю вирішити позасезонну проблему оновлення гардеробу. Якщо у людини немає проблем з дизайнерськими ідеями і задатками менеджера, то він цілком може, склавши бізнес-план фірми з пошиття одягу, відкрити її.

Слід зазначити, що із закінченням кризи з'явилися хороші задатки для відродження цього бізнесу і зростання продажів. Але при зміні структури ринку зникне середній сегмент і з'явиться люкс і мас-маркет. З причин серйозної конкуренції одяг масового сегмента буде ставати якісніше. Навіть зараз одяг російського виробництва краще, ніж китайські чи турецькі аналоги. Якщо ви впевнені в якості одягу, яку будете робити, то слід почати писати бізнес план компанії з пошиття одягу.
Бізнес план по пошиттю одягу
Почніть з малих обсягів. Навіть маленьке швейне виробництво потребує досить серйозних вкладень, які повинні будуть детально описані в бізнес-плані компанії з пошиття одягу. Приміщення повинно бути світлим і просторим. В якості переваги можна відзначити те, що швейне виробництва можна розмістити у віддаленому районі з малою ціною оренди, але з хорошим транспортним сполученням.

Одним з головних вкладень, передбачених бізнес-планом фірми з пошиття одягу, буде покупка швейного обладнання. В період після кризи хороше б/у обладнання можна було купити за 4000 доларів. Дана покупка буде вигідніше, ніж покупка нового обладнання за 10000 доларів. Але в даній ситуації слід зазначити, що обладнання може морально застаріти і стати нездатним виконувати нові і популярні види робіт.

Слід вирішити і зазначити в бізнес плані: чи будете ви проводити під власним брендом. За реєстрацію брендапридется віддати від 300 до 1500 доларів. Підсумувавши всі витрати по бізнес плану, можна прийти до висновку, що мінімальна сума, яку потрібно мати становить 15000 доларів.

Велика частка витрат, згодна планом, піде на тканину і фурнітуру. Для початку роботи пошивочного цеху слід закупити тканини на 4000-5000 доларів. За відрядною системою оплати для видачі зарплати швачки піде 400 доларів в місяць. Сума оренди складе 300 доларів. До цього варто додати вартість упаковок, лейблів, інструкцій по догляду тощо

  Бізнес план по пошиттю одягу  

Особливу увагу слід приділити тому, що можна вибрати і спеціалізуватися тільки на одному виді одягу або ж налагодити більш широке виробництво. Вузька спеціалізація допоможе вам значно заощадити на перенастроюванні виробництва, але варто пам'ятати, що такий вид роботи може з легкістю піднести перенасичення ринку саме цією продукцією.

При розрахунку бізнес-плану фірми з пошиття одягу слід врахувати, що магазини понад все будуть налагоджувати торговельну надбавку. Тому остаточна ціна за одяг не повинна бути вище середньої ціни по регіону.

Після того, як ваш бренд стане впізнаваним і завоює довіру на ринку одягу, то ви зможете підняти ціну. Рентабельність вашого бізнесу з пошиття одягу буде рости, і інвестиції вже через рік виправдають себе. Саме на це повинна орієнтуватись ваш бізнес план по пошиву одягу.

 

Бізнес план по пошиттю одягу - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес-План ательє по пошиттю одягу

Бізнес-План ательє по пошиттю одягу

У кожному з міст нашої країни ми знайдемо величезна кількість магазинів, які цілком можуть задовольняти попит на одяг. Незважаючи на різноманітність ассортимена, по-суті, весь він складається з стандартних моделей.

Пошиття хутряних виробів. Бізнес - хутряне ательє

Пошиття хутряних виробів. Бізнес - хутряне ательє

Пошиття хутряних виробів, заняття, яке вимагає певних знань і навичок, тому для початку такого бізнесу вам слід пройти курси навчання по роботі з хутром, або попрацювати в ательє та накопичення досвіду.

 

Організувати свій - Пошиття та прокат весільних суконь - Бізнес-План

Пошиття та прокат весільних суконь - це звичайно бізнес для жінок, тільки вони в такому питанні зможуть знайти спільну мову. Якщо ви зібралися зайнятися цим бізнесом, то тут є один хороший плюс в тому, що не треба витрачати багато грошей на рекламу, просто робіть все старанно, а все інше за вас зроблять ваші клієнти.

 

Тому Вперед - Бізнес План продаж металопрокату продукції

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину одягу для вагітних

Бізнес План магазину одягу для вагітних

Ви вирішили відкрити магазин для вагітних. Ідея, безумовно перспективна і багатообіцяюча, для тих, хто хоче мати стабільний та високий дохід. З чого ж почати?
Необхідно мати чіткий бізнес - план: знайти постачальників, скласти маркетинговий план


Бізнес План інтернет магазину

Бізнес План інтернет магазину

Якщо Ви плануєте створити свій власний Інтернет магазин, то повинні знати, що тут не обійтися без певних інвестицій. Практично всі інвестиції, швидше за все, підуть на оффлайн.


Бізнес План магазину посуду

Бізнес План магазину посуду

Зараз магазини посуду відкривати вигідно, так як на даний момент дуже великий асортимент продукції, яку можна вибрати не тільки у вигляді подарунка, але й для себе.
Для відкриття свого магазину посуду необхідно скласти бізнес план.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей