Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Організувати свій - Пошиття та прокат весільних суконь - Бізнес-План

   

Організувати свій - Пошиття та прокат весільних суконь - Бізнес-План

Пошиття та прокат весільних суконь - це звичайно бізнес для жінок, тільки вони в такому питанні зможуть знайти спільну мову. Якщо ви зібралися зайнятися цим бізнесом, то тут є один хороший плюс в тому, що не треба витрачати багато грошей на рекламу, просто робіть все старанно, а все інше за вас зроблять ваші клієнти.

 

Пошиття весільних суконь - Бізнес-План

Метою бізнесу є послуги з пошиття весільних (вечірніх) суконь.
Мета проекту - надання послуг з пошиття жіночих весільних (вечірніх) суконь та аксесуарів за індивідуальними замовленнями на фігури замовниці.
Головна мета (місія) - максимальне задоволення побажань клієнток високоякісним виробом. Для досягнення даної мети, фірма орендує одне двоповерхове приміщення для надання послуг.
Стратегія динамічного зростання полягає в досягненні успіху салону при ефективній діяльності всього персоналу.
На послуги такого виду як пошиття весільних (вечірніх) суконь за індивідуальним замовленням можливий нерегулярний попит з урахуванням сезонності, оскільки він безпосередньо залежить від кількості укладених шлюбів і проведення урочистостей з цього приводу, а за статистичними даними, навесні і влітку кількість пар, що бажають вступити в законний шлюб, збільшується, а восени і взимку - зменшується. У ці періоди можливий прийом замовлень також на вечірні вбрання з приводу інших урочистих випадків: ювілеїв, календарних свят, випускних і т.д.
Конкурентоспроможність послуги салону забезпечується високою якістю, зовнішнім виглядом, індивідуальністю (на конкретну фігуру замовниці з урахуванням особливостей її фігури), оригінальністю (за напрямками сучасної моди), порівняно невисокою вартістю послуги. При високій кваліфікації фахівців і вузької спеціалізації послуг терміни виготовлення виробу скорочуються до 5-7 днів.

  Пошиття весільних суконь - Бізнес-План  


В подальшому по мірі розвитку салону передбачається продаж супутніх аксесуарів до весільним вбранням, а так само можливо створення власної ексклюзивної колекції весільних суконь і вечірніх туалетів творчими фахівцями салону. Можливо, що салон крім спеціальних весільних (вечірніх) замовлень сукні буде виконувати замовлення на пошиття всього асортименту легкого жіночого одягу.
Імідж салону, пройшовши всі етапи організації і провівши всі необхідні витрати, буде створюватися після результатів обслуговування перших клієнтів, які можуть залучити в салон своїх знайомих, порекомендувати їм скористатися послугами з пошиття весільних (вечірніх) суконь.
Закупівля тканин та фурнітури для виконання замовлення передбачається два рази в місяць на оптовій базі тканин.
Обслуговування замовників проводитися в приймальному салоні, обладнаному примірочними кабінами і так само можливий виїзд нашого дизайнера на будинок або в офіс клієнта. При необхідності може бути виконаний термінове замовлення.
Взаємовідносини замовників з салоном регулюються правилами побутового обслуговування населення в РК, розроблені на основі Закону РК «ПРО захист прав споживачів». Замовлення на надання послуги оформляються договором-квитанцією із зазначенням реквізитів сторін, дати прийому замовлення, терміни і початок виконання.
У разі порушення строків виконання замовлення, виконавець сплачує замовнику пеню за кожен прострочений день у розмірі 3% від вартості послуги.
При виявленні недоліків замовник має право вимагати безоплатного усунення недоліків.

Пошиття весільних суконь - Бізнес-План - Завантажити

 

Прокат весільних суконь

Життя весільних суконь досить коротке - зазвичай після двох-трьох прокатів їх виставляють у продаж зі значною знижкою. Власники салонів не беруться сказати, що вигідніше продавати одяг з чужих колекцій, шити одяг за індивідуальними замовленнями або здавати сукні напрокат. У кого-то перше виходить краще, у когось друге, але всі сходяться в тому, що вигідно обманювати покупців, пропонуючи їм за $1500-2000 «французькі» сукні відомих марок, зшиті в місцевих або китайських майстерень. При тому, що собівартість таких нарядів становить максимум $300, можна мати хороший заробіток. А ось вирішувати чи варто ризикувати своєю репутацією, доведеться самостійно. Прокат теж має свої плюси так як, якщо плаття здають в оренду перший раз, за нього беруть близько 70% вартості, за другий - 50% і зменшують суму на 10% при кожному наступному прокаті.

  Прокат весільних суконь  

 

Щоб подібний заробіток для жінок приносив стабільний дохід, потрібно постійно бути в курсі нових напрямків весільної моди, цікавитися новими технологіями та тканинами і звичайно пропонувати різноманітні додаткові послуги, від різноманітних аксесуарів до оформлення залу, створення запрошень і т.д. Крім того, потрібно співпрацювати з іншими підприємцями, пов'язаними з весільним бізнесом - шлюбними агентствами, організаторами весіль, перукарями, візажистами, фотографами, відео 0ператорами і т.д. Все це допоможе не тільки реалізації бізнес ідеї для жінок щодо створення весільного салону, але і додасть їй більшу стабільність.

Докладніше про Прокат весільних суконь - читейте тут

 

Бізнес на прокаті весільних суконь в Україні

Розміри, дозволені для звичайного одягу для весільних суконь ні до чого - якщо хочеш виглядати ідеально, потрібно шити «під себе». Іншими словами, тільки індивідуальне пошиття. Решта - протипоказано. Так що закордонні гравці нашим - не конкуренти. Майбутніх наречених куплене по каталогу сукню тільки заганяє в глухий кут. «Дуже часто приходять люди зі словами: «Врятуйте мене», - розповідає Олена Куцан, директор весільного салону «Феліче». - Ось одна дівчина купила сукню по інтернету. Коли отримала його, виявилося, плаття все зім'ято і як випрасувати його, було незрозуміло».

  Бізнес на прокаті весільних суконь в Україні  

 

Конкуренції немає, стверджують гравці. Чому? Тому що кожне плаття чекає на свою наречену. «Конкуренція може бути між магазинами, які продають сукні, наштамповані однією фабрикою, - пояснює пані Куцан. - А у нас всі різні сукні, це ручна робота. І другий раз зшити ексклюзивне плаття неможливо. Буває, навіть відсилаємо покупців до конкурентів, якщо знаємо, що у них є така модель. А створювати те, що вже придумано, копіювати кого-то нецікаво».

Моделі відслідковуються по інтернету, адже майже у кожного салону є свій сайт. Словом, за клієнтів особливо ніхто не воює. Бо роботи вистачає для всіх операторів ринку, яких в Україні близько тысячи.Перспективы у весільних салонів-ательє найсвітліші. Прокат однієї сукні обходиться нареченій в $200-1000, а купівля - $400-2000. Вже зараз приблизно 50% всіх пошитих суконь викуповуються відразу, так і ношені при хороших знижки розкуповуються. І це при тому, що остаточна ціна в два-чотири рази перевищує собівартість.

Бізнес на прокаті весільних суконь в Україні - увесь матеріал

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Перед початком випуску свого журналу ви повинні ясно уявляти який контингент людей буде його читати і чітко відповісти собі на питання, чому саме ваш журнал буде затребуваний.


Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

Бізнес заснований на он-лайн іграх може приносити як дуже великі доходи так і великі збитки, тому що після створення гри її потрібно гарненько розкрутити і тільки після цього почне з'являтися прибуток.


Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Для відкриття взуттєвого магазину потрібно приділити увагу якості продукції, що продається, тому що на якість взуття клієнт в першу чергу звертає увагу.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей