Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Як організувати виробництво макаронів? Макаронний бізнес

   

Макарони - смачне, корисне і просте блюдо. Мабуть, немає родини, яка не використовувала б їх у своєму раціоні. З макаронів готують найрізноманітніші страви: починаючи від перших закінчуючи десертами. Організувати бізнес з виробництва макаронів нескладно. Важливо знати декілька простих правил.

Приготування макаронів має кілька етапів: підготовка сировини, приготування тіста, його формування, сушіння та фасування. Найважливіше в цьому бізнесі - це вибрати правильне обладнання і використовувати якісну сировину.

Вибір обладнання для виробництва макаронів досить великий. Можна купити відразу лінію, причому і автоматичну та напівавтоматичну. А взагалі, з обладнання вам знадобиться: борошнопросіювач, прес, матриці для преса і лінія сушіння. Якщо ваше виробництво масштабне, потрібен ще транспортер і бункер-стабілізатор.


 

Як організувати виробництво макаронів?

 

Також необхідно обладнання для пакування. Слід пам'ятати, що перед упаковкою продукція повинна полежати в картонних коробках у сухому приміщенні не менше 4 годин. Цього можна уникнути, якщо застосовувати спеціальне обладнання, що дозволяє використовувати гидротермическую технологію. З додаткового устаткування потрібно придбати стелажі і візки.
Найбільш важливим обладнанням є прес, він повинен бути якісним, краще купувати італійський, німецький, можна колишній у вживанні.

Сировина для виробництва макаронів - це макаронна борошно і різні добавки у вигляді яєчних жовтків, натуральних барвників. Макаронна борошно відрізняється від хлібопекарської особливої крупитчатой структурою, високим показником клейковини (більше 30%), тому вироби з неї виходять пружні і міцні. За якістю сировини повинен стежити досвідчений технолог, також як і за кольором, зовнішнім виглядом продукції, її властивості.
Не варто забувати про приміщення, в якому розташовується макаронний цех, воно повинно відповідати усім вимогам, що пред'являються СЕС.

Організувати збут продукції через магазини, а можна укласти договори безпосередньо з підприємствами громадського харчування.

У приготуванні макаронів використовуються безліч технологій. Для здешевлення вартості продукції деякі виробники використовують спеціальне обладнання і виготовляють макаронні вироби з борошна середньої і низької якості. Зокрема, високотемпературні режими сушіння макаронних виробів дозволяють зробити це. Також дещо інша технологія виробництва при використанні рисового, кукурудзяного борошна в якості сировини. Змінюється технологія та при виготовленні макаронних виробів швидкого приготування.

Початкові витрати на відкриття підприємства з виробництва макаронів 1 200 000 - 1 400 000 рублів. Щомісячний дохід - 350 - 400 тисяч рублів.

1

Читайте також:

Дослідження ринку борошна

Дослідження ринку борошна

Не секрет, що борошняний ринок багато в чому визначається станом справ на ринку пшениці. Крім того, серйозно впливають і інші фактори. Це рівень врожайності, попит на борошняні вироби, вартість нафти. При організації дослідження спеціалізованих комбінатів стає очевидним, що рентабельність подібних установ різко знижується. Чому це відбувається? Детальніше...

Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

Як організувати свій бізнес на пельменях? Крім первісних вкладень у приміщення, обладнання і технології, від вас так само потрібно організувати збут продукції, а так само визначити всі свої плюси і мінуси, проти ваших конкурентів.

Бізнес План цеху по виробництву заморожених напівфабрикатів

Бізнес План цеху по виробництву заморожених напівфабрикатів

Сьогодні більшості наших середньостатистичних співгромадян складно уявити свій раціон без заморожених напівфабрикатів. У зв'язку з їх популярністю виробництво такого виду продукції є досить прибутковим бізнесом.


Тому Вперед - Бізнес - диспетчерська служба таксі

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на бензині. Своя АЗС

Бізнес на бензині. Своя АЗС

В наш час при організації своєї АЗС використання малознайомого бренду і назви, практично неможливо. Майже всі бізнесмени використовують вже розкручені бренди відомих компаній, що працюють по франшизі


Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення гусей можна сміливо віднести до сільськогосподарського бізнесу. Гуси досить швидко набирають вагу, при цьому вони досить невибагливі птахи. Але вирощування гусей краще починати зі стада в 500 голів


Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Починаючи бізнес на громадському харчуванні ви повинні чітко визначити напрям своєї діяльності, а так само розуміти, що громадське харчування викликає особливий інтерес з боку державних наглядових органівІдеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей