Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес - диспетчерська служба таксі

   

Організувати фірму з надання послуг таксі на перший погляд здається легкою справою. Але найняти 2-3 водія, диспетчера і придбати номер телефону - це далеко не все. Цей бізнес має низку нюансів, які можуть допомогти фірмі-новачку зайняти гідне місце на ринку або знищити її.

В першу чергу, успіх справи залежить від якості послуг. А воно складається їх декількох факторів. Важлива швидкість виконання заявки, мабуть, це перше, на що звертає увагу клієнт. Для цього необхідно мати пару машин в кожному районі міста, а диспетчер повинен відслідковувати рух автомобілів за допомогою комп'ютерної програми або телефонного зв'язку.

Крім цього, люди піклуються про безпеку переїзду. Фірми-одноденки не вселяють довіри, а хороша репутація для служби таксі дорогого коштує. Людина, що отримав раз якісну послугу, запам'ятає службу таксі і буде співпрацювати з фірмою і надалі.


 

Бізнес - диспетчерська служба таксі

 

Не варто применшувати важливість технічної справності машин, що перебувають у вашій службі таксі, якщо під час поїздки відбудеться поломка - більше послугами цієї фірми людина не скористається.

Для гарного старту підприємству необхідна якісна реклама, можна співпрацювати з інформаційно-довідковими службами, помістити рекламу в інтернеті, на радіо.
Ще одним пунктом є вільний доступ до вашої послуги, для цього потрібно організувати додаткові канали виклику за номером телефону. Чималі витрати на паливо. Заощадити на бензині можна купуючи оптом.

В залежності від того, які автомобілі ви будете використовувати в таксі - власні або орендовані, - це також може стати істотним пунктом витрат. В обох варіантах є і позитивні, і негативні моменти. Якщо транспорт свій, ви можете оформити будь-яку страховку, підібрати автопарк необхідного виду, оформити всі автомобілі у відповідності зі своїми бажаннями, помістити рекламу на машині. Проте цей варіант більш витратний. Варіант найняти персонал зі своїм транспортним засобом заощадить ваші витрати.
Окремо слід врахувати характер людей, з якими ви будете працювати. Скарги клієнтів на хамство таксистів не додадуть фірмі позитивної репутації.

Бізнес з надання послуг таксі сезонний, у зимовий період попит на індивідуальні та колективні перевезення зростає до 30% . Також цей бізнес конкурентний, причому небезпечна конкуренція з боку неофіційних таксистів, які підбирають пасажирів "з бордюру".

Отже, початкові витрати на відкриття подібної фірми:
придбання 10-15 автомобілів - 500 тисяч доларів;
покупка радіостанції - 200 - 1000 доларів;
оренда офісу - 25 тисяч доларів.
Рентабельність бізнесу - 25-30%, а окупність приблизно від півтора до двох років.

1

Читайте також:

Служба таксі

Служба таксі

Робота диспетчерської служби полягає в об'єднанні тих таксистів, які хочуть працювати більш ефективно. Простіше кажучи, диспетчери служби приймають інформацію про бажаючих скористатися послугами таксі і передають її за певну плату безпосередньо водієві таксі.

Безліміт для таксі

Безліміт для таксі

Ви можете собі уявити безліміт при використанні таксі? Ви платите сорок вісім євро і місяць має право їздити на таксі скільки завгодно і куди завгодно (в межах межі міста). І це вже реальність.

Бізнес-план служби таксі

Вважається, що столичними вулицями роз'їжджає не менше чотирьох тисяч таксі. При цьому обсяг цього ринку не є секретом. Це до дев'яноста тисяч доларів щомісяця. Важливою ланкою даного бізнесу є існування спеціальних диспетчерських служб, які організовують процес роботи приватних таксистів і надають їм різні замовлення.


Тому Вперед - Бізнес - послуги вантажників

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на виробництві паркетних дощок. Виробництво паркету

Бізнес на виробництві паркетних дощок. Виробництво паркету

Виробництво паркетних дощок найкраще уживеться вже з чинним деревообробним бізнесом, простіше кажучи, знадобляться менші початкові вкладення.


Бізнес на виробництві гофрокартону та гофротари

Бізнес на виробництві гофрокартону та гофротари

Для організації бізнесу на виробництві гофрокартону та гофротари першочерговим завданням є чітко уявляти систему збуту продукції, а вже виходячи з збуту, планувати масштаби виробництва.


Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

Алюміній - це легкий метал, що в даний момент алюмінієві конструкції використовуються в багатьох галузях, у тому числі, будівництво. У алюмінію безліч переваг і тому організація цеху по виробництву алюмінієвих конструкції є перспективним бізнесом.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей