Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Дослідження ринку борошна

   

Не секрет, що борошняний ринок багато в чому визначається станом справ на ринку пшениці. Крім того, серйозно впливають і інші фактори. Це рівень врожайності, попит на борошняні вироби, вартість нафти. При організації дослідження спеціалізованих комбінатів стає очевидним, що рентабельність подібних установ різко знижується. Чому це відбувається?

Згідно з даними ІКАР, протягом 2007 року зміст цього ринку знизилася до позначки в одинадцять мільйонів тонн. При цьому в тому 10,7 мільйонів становлять обсяги внутрішнього споживання, а решта 0,3 мільйона тонн іде на експорт. Що ж стосується вартості, то цей показник регулюється фізичної ємністю, рівнем цін і курсом рубля. За 2007 рік вартість зросла до трьох мільярдів доларів, що багато в чому було обумовлено зростанням цін. Аналітики ІКАР схильні вважати, що причинами цього скорочення цього ринку є скорочення чисельності населення, а також поліпшення добробуту народу, що обумовлює зміну продуктових переваг. В такому разі люди починають більше вживати в їжу м'ясні та рибні В той же час присутній відчутне зростання купівельного попиту на різну макаронну продукцію і борошняні солодощі.

Дослідники припускають, сто в наступному році цей вид ринку складе більше одинадцяти мільйонів тонн. При цьому помітно збільшаться експортні поставки. Загальна ринкова вартість повинна доходити до п'яти мільярдів доларів США, що пояснюється значним подорожчанням зерна.

Зниження виробничих показників у цій сфері визначає зниження частки цієї продукції в загальному використанні борошна. Крім того, помітно знизила темпи розвитку роздрібна торгівля. При цьому виробники макаронної продукції значно підвищують відсоток споживання. Стабільно підвищує рівень закупівель та сектор громадського харчування. Сучасний борошняний ринок можна класифікувати наступним чином: продукція ділиться на бестарную, тарну, фасовану. Якщо розглядати дані типи в процентному співвідношенні, то зазначені складові займають сорок вісім, сорок і дванадцять відсотків відповідно від загального ринку. Це досить специфічне співвідношення. У більшості високорозвинених держав домінує бестарный компонент. Тарна борошно найбільш затребувана в експортних регіонах, наприклад, в Алтайському краї. Інші регіони співвідношення між цими типами регулюється кількістю солідних хлібокомбінатів. Адже дані підприємства орієнтовані на споживання безтарного борошна або повністю, або в значній мірі. Однак є можливість для збільшення частки тарного продукту. Це реструктурування системи споживання, оскільки всі перспективні сектори воліють закуповувати тарну різновид. Крім того, розвиваються перевезення борошна в тарі в інші регіони.

Відбувається формування різних трендів. В обох столицях відбувається стиснення ринку, що обумовлено різким зменшенням кількості вироблених в домашніх умовах борошняних виробів. У той же час ринок фасованої продукції збільшує вплив в південних районах. Це пояснюється зростанням доходів, Не слід скидати з рахунків населення мусульманського віросповідання, що використовує борошняні страви власного виготовлення. Провідні аналітики стверджують, що темпи скорочення ринкової ємності протягом найближчого часу сповільняться. Позитивними факторами для стабілізації становища є позитивна тенденція приросту населення, в тому числі і за рахунок припливу мігрантів. Експерти вважають, що саме остання група здатна вплинути на ситуацію, адже рівень споживання борошняних виробів серед її представників дуже високий.

Все це в значній мірі здатне збільшити рівень споживання в цілому по країні. Слід розраховувати, що російському ринку здатна відігравати значну роль на світових ринках. Така можливість напевно буде реалізована в повному обсязі. У багатьох мегаполісах Російської Федерації стрімко зростає попит на різновиди досліджуваного товару цілісного помелу. Також покупці густозаселених і найбільш розвинених російських міст стали звертати увагу на склад продукту, що одержується. Так, популярність завойовують сорти, в яких високо вміст мінеральних речовин і вітамінів.

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на бензині. Своя АЗС

Бізнес на бензині. Своя АЗС

В наш час при організації своєї АЗС використання малознайомого бренду і назви, практично неможливо. Майже всі бізнесмени використовують вже розкручені бренди відомих компаній, що працюють по франшизі


Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення гусей можна сміливо віднести до сільськогосподарського бізнесу. Гуси досить швидко набирають вагу, при цьому вони досить невибагливі птахи. Але вирощування гусей краще починати зі стада в 500 голів


Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Починаючи бізнес на громадському харчуванні ви повинні чітко визначити напрям своєї діяльності, а так само розуміти, що громадське харчування викликає особливий інтерес з боку державних наглядових органів


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей