Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

   

Розведення гусей можна сміливо віднести до сільськогосподарського бізнесу. Гуси досить швидко набирають вагу, при цьому вони досить невибагливі птахи. Але вирощування гусей краще починати зі стада в 500 голів.

Гуси відрізняються стійкістю до різних захворювань, вони невибагливі до умов утримання та годівлі. Єдине настільки значуща умова у змісті цих птахів - велика кількість підстилки. Розлучення гусей можливий в різних кліматичних зонах, тому що вони дуже витривалі. Велику частину часу гуси проводять у дворі, а в приміщення заходять лише в сильні морози. Найбільш сприйнятливі до холоду у гусей ноги і дзьоб, тому в гусятнике підстилка просто обов'язкова.

За 2 місяці породистий гусак виростає до 4-х кілограмів!
Від кожної дорослої гуски (з урахуванням приплоду) до осені можна отримати більше 60 кг дешевого і смачного м'яса.
На одного гусеняти, вирощуваного на м'ясо до 75-денного віку, при загонном дворовому вирощуванні витрачається в середньому до 12 кг зерноборошняних кормів, 3 кг бобових та інших кормів, до 30 кг зелені.


  Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу  

Отже, ми маємо стадо в 500 голів. Виходячи з того, що на трьох гусок необхідно мати одного гусака, виходить десь 360 гусок. Навіть в не самий вдалий рік ви сміливо можете розраховувати на 10 пташенят від кожної самки. На сьогоднішній день ціна однієї тушки гусака становить від 800 до 1000 рублів. Візьмемо середнє 900 рублів. Отже, одна гуска принесе в рік 10*900 = 9 000 рублів. Далі 9 000*360 (кількість самок у стаді) = 3 240 000 рублів. Звичайно, з цієї суми віднімаємо податки, корм, оновлення стада (кожен рік стадо необхідно оновлювати на 30%), оплата праці робітників і т.д. Але навіть за найбільш суворим підрахунками чистого прибутку з цієї суми повинно залишатися близько 1 300 000 - 1 500 000 рублів. Що не може не радувати. Тому твердження, що тримати гусячу ферму зі стадом менш як 1000 голів не вигідно досить спірно.

Найбільші витрати вимагатиме облаштування приміщень для пташенят. Крім гігієни, у ньому потрібно буде підтримувати певний температурний режим до 30 градусів. Так само суттєва стаття витрат це придбання виробничих інкубаторів, у яких будуть з'являтися на світ пташенята. Так само вам знадобиться невеликий набір обладнання для приготування кормів. Різного роду годівниці і загони для птиці доведеться зробити самостійно, але з цим проблем виникнути не повинно. Деякі ще радять купувати спеціальне разделочное обладнання для тушок, але в Росії це обладнання поки не відповідає всім поставленим вимогам, а зарубіжні аналоги коштують досить серйозних грошей. Тому на страті можна цілком обійтися ручним заготовлением тушок.


  Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу  


Біля приміщення, де утримуються гуси повинен бути вигул і бажано водойма, якщо водойми немає, можна його викопати і заповнити водою. Зводите приміщення там де у вас буде можливість його розширити. Забезпечте гусям теплу підстилку, що б взимку птах змогла зігріти лапки. Обгородіть вигул для птиці з травичкою, т. до . гуси дуже люблять пастися влітку під відкритим небом. Почитайте спеціальну літературу з метою дізнатися, що птах віддає перевагу і продумайте місця де ви будете купувати їм корм.


Ще так само варто відзначити один момент цього бізнесу. Крім того вам обов'язково доведеться спілкуватися з СЕС і пожежниками, ветеринарна служба теж не обійде вас стороною. Від них ви повинні будете отримати відповідний дозвіл. Тому "побігати з папірцями" вам точно треба.

1

Читайте також:

Розведення курей несучок

Останнім часом, все більша кількість підприємців починає освоювати ідеї бізнесу у сфері сільського господарства. До речі кажучи, це непогана можливість заробити на свій шматок хліба з маслом. Наприклад, розведення курей-несучок - це досить прибутковий вид бізнесу.

Розведення гусей - ідея для бізнесу

Розведення гусей - ідея для бізнесу

Перспективність бізнес-ідеї відкриття гусячої ферми зумовлена трьома причинами. По-перше, цей бізнес можна відкрити і в звичайному селі, та на присадибній ділянці на околиці мегаполісу. По-друге, це дуже різноплановий бізнес, адже гусей розводять заради отримання пір'я, пуху, печінки і, звичайно ж, смачного м'яса.

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Одним з головних плюсів у даному бізнесі є невеликі приміщення в яких можуть розміститися досить багато перепелів, які дають нам дуже корисну продукцію.

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Перепилиная ферма. Бізнес на розведенні перепілок та продажу яєць

Для тих, хто бажає добре заробляти, живучи в сільській місцевості, відмінним варіантом може послужити створення перепелиної ферми.

 

Тому Вперед - Громадське Харчування. Бізнес на громадському харчуванні

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес - магазин для вагітних жінок. З чого почати?

Бізнес - магазин для вагітних жінок. З чого почати?

Найкраще відкривати магазин для вагітних жінок, в спальних районах міста, де найбільше новобудов а відповідно і молодих сімей, жінки в положенні навряд чи зберуться у віддалений магазин.


Адвокатська контора як бізнес. Заробіток на адвокатських послугах

Адвокатська контора як бізнес. Заробіток на адвокатських послугах

Найцікавіше в адвокатському бізнесі - це можливість практично нескінченного зростання і, відповідно, збільшення доходів. Спілкування і вміння переконувати інших людей є головною складовою успіху.


Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво дзеркал буде приносити хороший прибуток, якщо крім всіх схем реалізації, ви зумієте домовитися з меблевими фабриками на поставку своєї продукції.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей