Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виготовлення акваріумів

   

Досить часто мамам і татам доводиться чути від своїх дітей прохання завести домашнього вихованця. Хтось віддає перевагу собакам, що хто-то кішкам, комусь до душі хом'ячки або морські свинки. Проте багато хто воліє зберегти в своєму будинку звичний порядок і вибирають акваріумних рибок.

Спостерігаючи за рибками, плаваючими в акваріумі, людина відпочиває від повсякденних турбот і проблем, знаходячи спокій і умиротворення. До того ж красиво оформлений акваріум може чудово доповнити будь-який інтер'єр. Та й догляду за акваріумними рибками куди менше ніж за іншими домашніми вихованцями.

Сучасні зоомагазини готові запропонувати покупцям різні види акваріумів. Однак найчастіше покупцям потрібні акваріуми нестандартних розмірів. Як правило, всі великі за обсягом акваріуми виготовляються під замовлення. Тому ідея з виготовлення акваріумів може стати хорошим, прибутковим бізнесом.

Процес виготовлення акваріумів вимагає особливих знань. Необхідно правильно підібрати скло по товщині і міцності для того, щоб воно здатне було витримати великий тиск, створюване водою. Край скла необхідно правильно обробляти і склеювати, для чого необхідний спеціальний герметичний клей і декоративна стрічка, якій оформлюється нижня та верхня частина акваріума. Необхідний також професійний склоріз, що дозволяє виготовляти акваріуми різного розміру і форми.


 

Виготовлення акваріумів

 

Створення домашнього водойми для рибок є цікавою бізнес ідеєю. Вартість готового продукту, в нашому випадку акваріума, безпосередньо залежить від його розміру, форми і показників міцності використаного скла. Природно доведеться вкласти чимало ручної праці, адже продукт повинен бути виготовлений міцно, надійно і акуратно. Всі відповіді на запитання щодо технології виготовлення акваріумів без праці можна знайти в Інтернеті.

Замовників на нестандартні акваріуми можна знайти, домовившись з зоомагазинах, запропонувавши їм відсоток від продажу. Акваріуми є дорогим елементом інтер'єру не тільки будинків, але і офісів. Тому попит на цей вид продукції в даний час не слабшає. Бізнес з виготовлення акваріумів безсумнівно цікавий і почати розвивати його не складно.

1

Читайте також:

Виготовлення акваріумів власними руками

Виготовлення акваріумів власними руками

Виготовлення акваріумів як бізнес. Ідея ще мало відома широкому застосування, що означає конкуренція в цій області не настільки велика. Якщо людина займається виготовленням акваріумів є майстром, то згодом безсумнівно люди звертаються до нього із замовленням.

Сад в пляшці. Вирощування карликових рослин

Сад в пляшці. Вирощування карликових рослин

Бізнес ідея вирощування карликових рослин в пляшці відмінно підходить для заробітку не виходячи з дому, особливо творчим особистостям з дизайнерськими здібностями, які люблять квіти і різні кімнатні рослини.

Бізнес на розведенні акваріумних рибок. Декоративні рибки

Бізнес на розведенні акваріумних рибок. Декоративні рибки

Цей бізнес можливість заробітку в домашніх умовах. Тільки підхід до розведення рибок повинен бути цілком серйозним, знання і досвід доведеться оплачувати з власної кишені, так як багато рибок гине на самому початку.


Тому Вперед -Бізнес на вирощуванні білокачанної капусти

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виробництво сендвіч-панелей. Близько будівельний бізнес

Виробництво сендвіч-панелей. Близько будівельний бізнес

Сендвіч-панелі відносяться до будівельних матеріалів. Сендвіч-панелі бувають декількох видів, основні, це на пластиковій або металевій основі, мають шар утеплення з пінопласту або пінополістиролу.


Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

Як організувати свій бізнес на пельменях? Крім первісних вкладень у приміщення, обладнання і технології, від вас так само потрібно організувати збут продукції, а так само визначити всі свої плюси і мінуси, проти ваших конкурентів.


Виробництво і торгівля насінням - Бізнес ідея

Виробництво і торгівля насінням - Бізнес ідея

Бізнес, заснований на насінні, на початковому етапі приносить мінімальний прибуток, але і вкладення потрібні порівняно малі. Якщо підходити до питання з іншого боку якщо оборот буде великим, то і прибуток помітно збільшиться.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей