Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на вирощуванні білокачанної капусти

   

Бізнес на капусті сьогодні є найпопулярнішим сільгоспбізнесом. Капуста завжди користувалась постійним попитом серед населення, незалежно від пори року. З неї можна приготувати не тільки величезну кількість найрізноманітніших блюд, але і використовувати як лікувальний засіб. Щоб бізнес ідея про вирощування білоголової капусти перетворилася в життєздатний бізнес необхідно ретельно продумати програму її здійснення в реальному житті.

Білокачанна капуста - культура холодостійка і може порівняно легко переносити короткочасні пониження температури до мінус 4 градусів. Найкраще капуста розвивається при температурі від 15 до 20 градусів тепла.

Ця культура вимоглива до вологості ґрунту. Недостатня вологість може сильно позначитися на якості майбутнього врожаю. При формуванні качана, капуста досить сильно потребує води, але при надмірному зволоженні можуть легко відійти коріння, а потім - і листя. В результаті - загальне зниження врожаю. Також може відбутися процес розтріскування качанів. Це буває через те, що безпосередньо перед збиранням врожаю грунт під капустою сильно зволожується.

Білокачанна капуста дуже вимоглива до грунту, зокрема, до кількості в ній азоту. Скоростиглі сорти капусти добре ростуть на легких сухих ґрунтах. А пізньостиглі сорти краще розвиваються на вологих торф'яних ділянках.


 

Бізнес на вирощуванні капусти

 

Для догляду за капустою необхідно кожні 10-15 днів розпушувати грунт у міжряддях на глибину 3 - 5 сантиметрів. Рясно поливати рослини стоїть за літо 3-4 рази, якщо стоять спекотні дні, то - частіше. Урожай збирають у міру дозрівання качанів. Урожай капусти ранньостиглих сортів можна зібрати кілька разів, а середньостиглі і пізньостиглі сорти дають один урожай.

У більшості регіонів нашої країни є всі умови для вирощування білокачанної капусти. Ідея з реалізацією теж не повинна лякати, різні харчові підприємства оптом з радістю придбають дану продукцію. Можна просто укласти контракти з мережею магазинів і більше не переживати про збуті продукції. Товар потрібно позиціонувати як екологічно чистий, і ціну на нього, відповідно, виставляти трохи завищену. Сьогодні люди починають замислюватися про своє здоров'я і намагаються не вживати «хімічних продуктів, так що покупці завжди знайдуться.

Звичайно, в селі ідеї бізнесу не окупаються дуже швидко. Але ціни на продукти харчування будуть тільки зростати, попит завжди буде стабільно високим, значить, вам постійний дохід забезпечений.

1

Читайте також:

Редис на продаж

Редис на продаж

Сьогодні люди на селі все частіше замислюються над тим, яким чином прогодувати себе і свою сім'ю. Багато з них, намагаються відкрити свій власний бізнес. Однією з привабливих ідей відкриття своєї справи, є, наприклад, вирощування редиски.

Невеликий бізнес на вирощуванні картоплі

Невеликий бізнес на вирощуванні картоплі

Картопля - другий хліб. Насправді, картопля є одним з найбільш затребуваних у світі продуктів харчування. Практично жодна сім'я в Росії не обходиться без картоплі, а значить, в найближчому майбутньому попит на цей продукт точно не пропаде.

Бізнес на вирощуванні кавунів і динь

Бізнес на вирощуванні кавунів і динь

В даний час вирощування будь-яких сільськогосподарських культур є потенційним джерелом постійного доходу, якщо серйозно підійти до цього, як до бізнесу. Не виняток, і створення міні-баштану.

Вирощування арахісу

Вирощування арахісу

В останні кілька років, незважаючи на гадану абсурдність, все більшу популярність завойовує такий екстравагантний бізнес, як вирощування арахісу. Незважаючи на те, що арахіс не переносить зиму і вирощується виключно в жарких країнах, інноваційні технології дозволяють отримати урожай до настання холодів і в наших широтах.

Бізнес по вирощуванню квадратних кавунів

Бізнес по вирощуванню квадратних кавунів

Бізнес-ідея по вирощуванню квадратних кавунів підходить для жителів південних регіонів нашої країни. Щоб виростити квадратний кавун зовсім не обов'язково купувати спеціальні насіння. Єдине, що потрібно, це квадратні ящики з оргскла, зроблені під розмір майбутнього кавуна.

Вирощуємо зелень - кріп і петрушку

Вирощуємо зелень - кріп і петрушку

Бізнес на вирощуванні зелені вимагає від вас терпіння, турботи при низьких якщо не сказати, що нульових початкових витрат. Зелень таку як кріп і петрушка можна вирощувати в будь-який час року, але більший прибуток ви зможете отримати реалізуючи вирощену зелень в зимовий період.

Вирощування зеленого лука у себе вдома

Вирощування зеленого лука у себе вдома

Необхідно обзавестися ящиками, грунтом, лампами денного світла, насіння, цибульна розсада. Ідея вирощування цибулі практично без початкових вкладень, яка підійде для пенсіонерів мають вільну кімнату в квартирі або приміщення в приватному будинку.


Тому Вперед -Відкриття магазину з продажу дешевого одягу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення та вирощування гусей як ідея бізнесу

Розведення гусей можна сміливо віднести до сільськогосподарського бізнесу. Гуси досить швидко набирають вагу, при цьому вони досить невибагливі птахи. Але вирощування гусей краще починати зі стада в 500 голів


Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Громадське харчування. Бізнес на громадському харчуванні

Починаючи бізнес на громадському харчуванні ви повинні чітко визначити напрям своєї діяльності, а так само розуміти, що громадське харчування викликає особливий інтерес з боку державних наглядових органів


Букмекерська контора як бізнес. Відкриття букмекерської контори

Букмекерська контора як бізнес. Відкриття букмекерської контори

При правильному математичному розрахунку, букмекерська контора, є досить прибутковим бізнесом з невеликими початковими інвестиціями. Але перед відкриттям букмекерської контори, потрібно чітко розуміти, на яку аудиторію клієнтів, а саме матеріальний стан, ви будете розраховувати.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей