Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес по вирощуванню квадратних кавунів

   

Бізнес-ідея по вирощуванню квадратних кавунів підходить для жителів південних регіонів нашої країни. Щоб виростити квадратний кавун зовсім не обов'язково купувати спеціальні насіння. Єдине, що потрібно, це квадратні ящики з оргскла, зроблені під розмір майбутнього кавуна. В наш час вже вирощуються безліч фруктів таким методом, але квадратні кавуни це все одно рідкість.

Первоходцем у справі по вирощуванню квадратних кавунів був один Англієць, який продав всю свою парію менше ніж за годину. Заробивши при цьому пристойні гроші.


 

Бізнес по вирощуванню квадратних кавунів

 

Якщо ви живете в південній частині Росії, то для запуску бізнесу з вирощування квадратних кавунів вам не потрібно великих інвестиції. Досить 40 000 тис. руб. цих грошей повинно вистачити на підготовку ділянки для вирощування та закупівлю насіння.

Для отримання хороших плодів потрібен родючий ґрунт, сонце, і регулярний полив рослин, який ви зможете автоматизувати. Так само необхідно закупити основний садовий інвентар. Вирощуванням кавунів може займатися практично будь-навіть необізнана у садівництво людина.

З урахуванням низької конкуренції ціна на квадратні кавуни може збільшуватися в 3 рази. І якщо в центральній смузі Росії ціна на звичайні кавуни на початку сезону приблизно 25 руб. за кілограм, то ціна на квадратний кавун може доходити і до 75 крб.

1

Відео - Бізнес по вирощуванню квадратних кавунів:

  pg" alt="Бізнес на вирощуванні кавунів і динь" width="120" height="90">

Бізнес на вирощуванні кавунів і динь

В даний час вирощування будь-яких сільськогосподарських культур є потенційним джерелом постійного доходу, якщо серйозно підійти до цього, як до бізнесу. Не виняток, і створення міні-баштану.

Карвінг - різьба по фруктам

Карвінг - різьба по фруктам

Якщо ви творча людина і любите оригінальні ідеї, то «карвінг» - це різьба по фруктам повинна припасти вам до душі. Для початку даної бізнес ідеї не потрібно первинних вкладень, від вас потрібно тільки акуратність, терпіння і наявність твердих сортів фруктів і овочів.

Вирощування арахісу

Вирощування арахісу

В останні кілька років, незважаючи на гадану абсурдність, все більшу популярність завойовує такий екстравагантний бізнес, як вирощування арахісу. Незважаючи на те, що арахіс не переносить зиму і вирощується виключно в жарких країнах, інноваційні технології дозволяють отримати урожай до настання холодів і в наших широтах.

Яблучний бізнес

Яблучний бізнес

Прогрес йде вперед, не пройшов він повз і сільського господарства, що стосується вирощування яблук, то тут теж є свої досягнення. Якщо раніше виростити яблуні було діло не просте, потрібно багато років для того, щоб яблуня почала плодоносити, то тепер з'явилися нові сорти яблунь, які починають плодоносити вже на наступний рік.


Тому Вперед - Бізнес з вирощування мускусних качок

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.


Запуск кавового бізнесу

Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу

Кава свого роду наркотик для багатьох людей, вони не уявляють себе без цього напою. Даний вид малого бізнесу абсолютно не вимагає великих вкладень потрібно лише правильно підібрати місце і можна сміливо стартувати.


Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Майже кожна людина щодня споживає молочну продукцію. Але організація даного бізнесу вимагає не малих капіталовкладень і досить довгі строки окупності. Але з появою нових технологій інтерес до цього бізнесу не згасає.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей