Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Вирощування зеленого лука у себе вдома

   

У бізнес ідеї піде мова про вирощування зеленого лука на продаж взимку. Для вирощування цибулі у себе вдома вам знадобитися вільна кімната.
Необхідно обзавестися ящиками, грунтом, лампами денного світла, насіння, цибульна розсада.
Ідея вирощування цибулі практично без початкових вкладень, яка підійде для пенсіонерів мають вільну кімнату в квартирі або приміщення в приватному будинку.

Зелений лук, особливо взимку користується великим попитом. Цибуля невід'ємна складова багатьох страв, в ньому багато вітамінів і корисних речовин. У літній час багато людей вирощую цибулю у себе на ділянках, а от взимку поїсти свіжого зеленого цибульки можна тільки купивши його в магазині.


 

Вирощування зеленого лука у себе вдома

 

Для того щоб максимально використовувати вільний простір, краще всього виготовити стелажі, які будуть тяжіти один над одним, вони можуть бути виготовлені з дерева або пластику. Грунт для вирощування цибулі ви можете купити, але найкраще накопати родючу землю самостійно.
Для посадки використовуйте сорт цибулі-"сівок" його буде складніше знайти ніж звичайний ріпчаста, але він краще підходить для вирощування в зимовий час.

Кращі сорти цибулі для посадки:
1) цибуля-батун
2) шніт-цибулю
3) цибулю-шалот

Починаючи такий бізнес ви можете бути впевнені, що він окупиться, тому що початкові вкладення невеликі, а кінцевий продукт користується попитом.

Процес вирощування цибулі:

Цибуля повинен рости в теплому приміщенні при вологості - приблизно 80%, температура повинна бути близько 20-ти градусів. Після зручного, максимального розміщення ящиків, цибулі потрібно дати максимум світла, для цього підійдуть 36вт. лампи денного світла, з розрахунку одна лампа на один квадратний метр наших рослин.

Посадку цибулі потрібно здійснити наступним чином: В заготовлені скриньки ми насипаємо в 3 сантиметри родючу землю і просто розставляємо цибулини як можна щільніше один до одного, корінням вниз. Цибуля любить вологість, тому варто стежити за тим, щоб наша земля була постійно зволожена. Цибуля набирає товарну довжину приблизно за 3-ри тижні, товарна довжина при цьому становить 20-25 см. Після того, як цибуля вирощений, ви можете збирати врожай і відправляти його на продаж.

Продавати вирощену цибулю ви можете здаючи його в заклади громадського харчування, магазини, міні маркети, продавати самостійно на ринку, через бабусь на тому ж ринку, і т.д. Варіантів безліч, але одне можна сказати напевно, що якщо б цей бізнес не був перспективним, то їм би ніхто не займався і в передмістях підприємці не організовували цілі теплиці по вирощуванню цибулі, звідки він і поставляється на прилавки супер-та гіпер-маркетів.

1

Відео - Вирощування зеленого лука:

  Jpg" alt="Редис на продаж" width="130" height="130">

Редис на продаж

Сьогодні люди на селі все частіше замислюються над тим, яким чином прогодувати себе і свою сім'ю. Багато з них, намагаються відкрити свій власний бізнес. Однією з привабливих ідей відкриття своєї справи, є, наприклад, вирощування редиски.

Вирощуємо зелень - кріп і петрушку

Вирощуємо зелень - кріп і петрушку

Бізнес на вирощуванні зелені вимагає від вас терпіння, турботи при низьких якщо не сказати, що нульових початкових витрат. Зелень таку як кріп і петрушка можна вирощувати в будь-який час року, але більший прибуток ви зможете отримати реалізуючи вирощену зелень в зимовий період.

Вирощування огірків

Вирощування огірків

Метою бізнес ідеї є організація додаткового заробітку або повноцінного домашнього бізнесу (на ваш розсуд). Вирощувати огірки слід екологічно чистими методами. При організації малого домашнього огіркового бізнесу достатньо буде мати свій город.


Тому Вперед - Виготовлення домашнього вина

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Сонячні колектори - Бізнес на виробництві і монтажі

Сонячні колектори - Бізнес на виробництві і монтажі

У нашій країні сонячні колектори досі є установками майбутнього. Займаючись таким бізнесом, вам доведеться знайти хороших менеджерів, які зможуть переконати клієнтів у необхідності і вигідність використання нових технологій.


Створення іграшок і прикрас для Новорічних свят | Млин Бізнес Ідей

Створення іграшок і прикрас для Новорічних свят

Виготовлення іграшок і прикрас в домашніх умовах в даний час все більше і більше користується популярністю. Для організації цього бізнесу вам допоможе інтернет, де ви знайдете безліч відео, по виготовленню іграшок в домашніх умовах.


Скупка і продаж б/в побутової техніки. Організація Бізнесу

Скупка і продаж б/в побутової техніки. Організація Бізнесу

В наш час не у всіх людей є можливість купувати нову побутову техніку, це створює основу для організації свого бізнесу у сфері продажі б/у техніки.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей