Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Огірки для бізнесу. Вирощування огірків

   

Метою бізнес ідеї є організація додаткового заробітку або повноцінного домашнього бізнесу (на ваш розсуд). Вирощувати огірки слід екологічно чистими методами. При організації малого домашнього огіркового бізнесу достатньо буде мати свій город і самостійно збудовані теплиці, але, в такому разі, про сезонної торгівлі не може бути й мови.

При організації серйозного бізнесу вам знадобиться земля, і найкращим варіантом буде ділянку, що знаходиться в межах міста. Таке розташування принесе безліч плюсів: по-перше, провести опалення в таку теплицю буде набагато простіше, і не потрібно буде витрачатися на вугілля, дрова і все інше необхідне для опалення звичайних печей. По-друге, не потрібно буде везти продукт на далекі відстані, а постачати їх за договором вчасно і зі зручностями.

Для початку реалізації повноцінного бізнесу знадобиться близько 2070 у.о. При цьому заощадити, або розтратитися, можна на теплицях, тобто якщо готові закуповувати тепличні приміщення (ціна однієї теплиці становить близько 900 у.о.), то і сума початкового капіталу, відповідно, буде більше, або інший варіант - будівництво тепличних приміщень своїми руками. У другому випадку грошових витрат буде менше, але фізичної вкладення більше, іншими словами, буде потрібно максимум працьовитості, терпіння і бажання на реалізацію вашої бізнес-ідеї.


 

Вирощування огірків

 

Де взяти гроші? Ну, припустимо для початку бізнесу можна взяти фінансову допомогу центру зайнятості населення в розмірі 1960 у.о. і вкласти залишок своїх накопичених коштів.

Процес вирощування огірків становить приблизно наступний перелік основних справ від початку посадки і до продажу:
1) Посадка огірків, помідорів і зелені (на ваш розсуд); 2) догляд за урожаєм (огірки дуже люблять вологу. Для того щоб огірки не були гіркими необхідно за ними правильно доглядати. По-перше, огірки теплолюбні рослини і саме з цієї причини їх потрібно часто поливати. Якщо огірки ростуть у високій температурі і при цьому мало поливаються, то вони виходять гіркими. Ще однією особливістю є те, що корінь огірків знаходиться не дуже глибоко і з цієї причини надмірно поливати їх теж не варто. Огірки люблять щоденний догляд. Частий догляд за огірками передбачає: а) необхідно щодня прибирати плоди, які зіпсувалися; б) збирати врожай потрібно завжди тільки після обіду; в) підтримувати оптимальну температуру і полив рослин); г) додавати в землюбиоудобрения (ціна за 1 кг - 67 у.о.). 3) збір продукції; 4) продаж врожаю.

Для початку бізнесу вам буде достатньо двох теплиць. Пропонована ціна за один кілограм огірків становить близько - 1,5 у.о. За один рік можна продати 600 кг і більше. Загальна сума від продажу врожаю складе приблизно 900 у.о. І це якщо не враховувати те, що швидше за все, крім огірків, ваша теплиця буде вирощувати помідори та зелень, (або інші овочі) при зборі яких можна отримати додатковий дохід.
(Наприклад: 1 кг помідорів коштує близько 2 у.о. При реалізації помідор можна заробити ще додатково 1200 у.о за 600 кг плюс зелень).

Отже, вже за один рік з двох теплиць можна отримати виручки в розмірі 2235 у.о. Іншими словами ваш проект окупиться вже за один рік і залишить вас в плюсі.
Пам'ятайте, що вирощування огірків досить трудомісткий, але, тим не менш, прибутковий бізнес.

1

Читайте також:

Невеликий бізнес на вирощуванні картоплі

Невеликий бізнес на вирощуванні картоплі

Картопля - другий хліб. Насправді, картопля є одним з найбільш затребуваних у світі продуктів харчування. Практично жодна сім'я в Росії не обходиться без картоплі, а значить, в найближчому майбутньому попит на цей продукт точно не пропаде.

Редис на продаж

Редис на продаж

Сьогодні люди на селі все частіше замислюються над тим, яким чином прогодувати себе і свою сім'ю. Багато з них, намагаються відкрити свій власний бізнес. Однією з привабливих ідей відкриття своєї справи, є, наприклад, вирощування редиски.


Тому Вперед - Відкриття тату-салону

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Все більше і більше людей втягуються в спорт і здоровий спосіб життя. Для таких людей і було придумано спортивне харчування та різноманітні прискорювачі росту м'язової маси.


Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Торгівля парфумами на розлив останнім часом набирає обертів. Завдяки новим технологіям вартість духів можна знизити на кілька сотень відсотків при цьому якість продукції істотно не зміниться.


Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей