Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виготовлення домашнього вина

   

Дана ідея бізнесу найкраще підходить жителям сільських будинків, тому що виготовлення вина вимагає наявність приміщень для виробництво та зберігання готової продукції, до речі вино краще зберігати у дубових бочках або на крайній випадок в скляних пляшках великої ємності. Для початку виробництва вина вам потрібно сома основа з винограду або ягід, а так само цукор.

При наявності необхідних ресурсів витрати в даному бізнесі мінімальні потрібно тільки купувати, а по можливості вирощувати у себе необхідну сировину. І запам'ятайте: "Перемагає той винороб, у якого вистачає терпіння".

У нашій країні алкоголь завжди займає своє почесне місце, серед його шанувальників не тільки любителі міцних сортів, але є і цінителі менш алкогольної продукції.


 

Виготовлення домашнього вина

 

Для виготовлення вина в домашніх умовах підходять практично будь-які фрукти ростуть у городах, а не дістають сировину можете купувати на ринках і оптових базах. найсмачніше фруктове вино виходить із слив. яблук, або вишні. ягідне вино цінується з журавлини, малини, брусниці, горобини. Для жителів більш південних районів нашої держави найкращою сировиною є виноград.

Вина настояні на ягодах мають максимально наближений смак стиглої ягоди, а ступінь концентрації такого вина безпосередньо залежить від тривалості настоювання на мезге і від того на скільки вино розбавлене водою. Ягідні вина виготовляють з допомогою бродіння ягід і застосування дріжджів.

Хороше вино володіє лікувальними властивостями і володіє бактерицидними і біоенергетичними властивостями, у зв'язку з цим вино прирівнюють до лікувальних вод.

До приміщенню в якому ви збираєтеся виготовляти вино є важливе правило, воно полягає в тому, що всі неприємні запахи в приміщенні повинні бути відсутнім, а інакше вино все вбере в себе і у вас не вийде передати смак цього напою.

 

Обладнання і тара.

Бочки потрібно замочити і пропарити, скляну тару треба просто гарненько промити.

Обладнання для подрібнення фруктів - підійде кухонний комбайн, а для подрібнення ягід підійде м'ясорубка. Мезгу віджимають з допомогою холщевого мішечка, вручну.

 

Приготування Мезги

Фрукти і ягоди потрібно гарненько промити, висушити і подрібнити до одержання мезги. У випадку з виноградом, потрібно злити сік і залишити для бродіння на 3 дня, при температурі 26 градусів. Ягідну масу заливаємо на 15-20% від ваги. Далі нагріваємо протягом півгодини до температури 70 градусів.
Після варіння потрібно відокремити сік від мезги, а позику повторно залити "жом" кип'яченою водою в співвідношенні 1 до 5 і дати відстоятися 3 години, далі віджимаємо знову.

 

Сусло для вина

Для приготування сусла необхідно додати цукор відношення 1 до 4, на смак так само впливає співвідношення кислот у складі плодів, тому готове сусло розбавляють водою і при цьому додають цукор, тим самим знижуючи кислотність.

 

Ягідна закваска для вина

При заквасці вина не можна використовувати ні пивні ні хлібні дріжджі, так як ці тремтіння негативно позначаться на смак вина. Для закваски краще використовувати малину або суницю, на сто грам води додають дві склянки ягід перемешенных з цукром в рівній консистенції.

Бродіння вина

Після приготування та змішування, отриману масу розливаємо в тару, наприклад, скляні пляшки і ставимо в темне приміщення на 2-3 місяці. Не забудьте додати мікроскопічну краплю нашатыри, яка повинна активувати процеси бродіння. Так само пляшку варто щільно закупорити щоб уникнути попадання повітря, а для відводу вуглекислого газу під час бродіння слід зробити трубку відводу, яку потрібно відпустити в ємність з водою.

Заключний етап

Після процесу бродіння потрібно акуратно злити отриманий продукт не зачіпаючи осаду, після цього залишаємо вино ще на місяць. Через місяць проробляємо той же процес зливання, потім підігріваємо вино, при цьому додаючи цукор. Тепер уже востаннє розливаємо і прибираємо вино в прохолодне приміщення приблизно на пів року, але чим довше вино зберігатися, тим більшу воно являє цінність.

Продажу вина можна здійснювати і не чекаючи остаточної витримки в пів року, тому що і молоде вино дуже ціниться. Реалізовуючи цю бізнес ідею, заробити швидких грошей не вийде, але мати стабільний дохід при хороших обсягах цілком реально!

1

Відео - Виготовлення домашнього вина:

  ht="100" alt="Бізнес План алкогольного магазину">

Бізнес План алкогольного магазину

Алкогольні напої мають популярність у всіх країнах. Якісний алкоголь у всьому світі має атрибут еталон розкоші. Найбільшу популярність з алкогольних напоїв має вино. Розглянемо бізнес-план створення алкогольного магазину на прикладі елітного бостонського винного бутіка.


Тому Вперед - Вирощування Ахатин - великих равликів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Відкриваємо свій ломбард. З чого почати ломбардний бізнес?

Для організації свого ломбарду вам зовсім не знадобиться великого приміщення достатньо і 50 кв. м, а людина, яка хоч раз скористався послугою ломбарду, як правило, стає його постійним клієнтом.


Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

Рибальський магазин - це такий вид бізнесу, який здатний працювати і приносити прибуток у будь-якому форматі від малого до великого, тут головне підхід, а він полягає в деталях...


Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Організація модельного агентства вимагає постійного розвитку в даному напрямку, вам потрібно відстежувати всі новітні тенденції та віяння моди, адже у модельного бізнесу є свої закони.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей