Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План алкогольного магазину

   

Алкогольні напої мають популярність у всіх країнах. Якісний алкоголь у всьому світі має атрибут еталон розкоші. Найбільшу популярність з алкогольних напоїв має вино. Розглянемо бізнес-план створення алкогольного магазину на прикладі елітного бостонського винного бутіка.

Наш винний бутік буде перебувати у великому місті, в районі з гарною дорожньої прохідністю, з великим щоденним скупченням людей.

В наші дні постійно йде зростання продажу вин та іншого алкоголю. Наприклад, продаж вин вартістю десять-чотирнадцять доларів за пляшку зросли на чотирнадцять відсотків, а продажі вин ціною двадцять п'ять доларів - на вісімнадцять відсотків в рік.

Розглянемо так само залежність споживання від віку споживачів.

Вікова категорія двадцять один - двадцять дев'ять років споживає 6, 6 пляшок за рік, вік сорок-сорок дев'ять споживає 13,6 пляшок за рік, у віці п'ятдесят-п'ятдесят дев'ять років споживання вин 16,4 пляшок, і група, кому за шістдесят - 14,5 пляшок.

  Бізнес План алкогольного магазину  

Виходячи з цієї інформації, можна судити про те, що торгівля вином є досить прибутковою справою, так як попит великий, крім того, у винному бутику можна торгувати і іншою дорогою алкогольною продукцією.

Так як не новий вид бізнесу, конкурентної боротьби не уникнути. Рівень продажу пропонується стимулювати різноманітними рекламними заходами: на ТБ, в газетах, друк флаєрів, проведення акцій та дегустацій, влаштовуючи обговорення вин на популярних форумах.
Детальний бізнес-план з інформацією про особливості ринку, повному розрахунку необхідних витрат, очікуваного прибутку можна завантажити тут.

 

Бізнес План алкогольного магазину - Завантажити

1

Читайте також:

Винний магазин

Винний магазин

Аналізуючи ситуацію на ринках збуту нашої алкогольної продукції, робимо висновки, що основними конкурентами є іноземні виробники алкогольної продукції. Їх продукт майже завжди є високоякісним і широко асортиментним, різноманітністю упаковок.

Виготовлення домашнього вина

Виготовлення домашнього вина

Дана ідея бізнесу найкраще підходить жителям сільських будинків, тому що виготовлення вина вимагає наявність приміщень для виробництво та зберігання готової продукції, до речі вино краще зберігати у дубових бочках або на крайній випадок в скляних пляшках великої ємності.

 

Тому Вперед -Бізнес План манікюрного салону

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес-План перукарні економ класу - Завантажити

Бізнес-План перукарні економ класу

Ринок індустрії краси розвивається дуже активно, тому для того щоб вижити в умовах конкуренції, необхідно ретельно розробити бізнес-план. При складанні бізнес-плану спершу необхідно визначити для якої категорії клієнтів буде створюватися перукарня.


Бізнес План кавові автомати - Завантажити

Бізнес План кавові автомати

Створити свій бізнес на кавових автоматах нескладно, достатньо лише скласти бізнес-план і мати невеликий стартовий капітал. Ви можете скачати цей бізнес план і скористатися ним для відкриття власної справи.


Бізнес План хостелу - Завантажити

Бізнес-План хостелу

Хостелами називаються готелі, в яких надаються спальні місця без особливих зручностей. За рахунок високої ціни, хостели користуються великою популярністю у молоді.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей