Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Вирощування Ахатин - великих равликів

   

Бізнес ідея вирощування ахатин - великих равликів чудово підходить для мешканців квартир. Равлик спокійно себе почувають і розмножуються в звичайному тераріумі.

Умови утримання такі ж як і для багатьох мешканців тераріумів: температура і світло від лампи розжарювання, кальцій від крейди, а так само полівітаміни (в будь-якому зоомагазині). Початкові інвестиції, якщо їх можна так назвати, це покупка пари равликів - ахатин, вітаміни для них.

Зміст всякої екзотичної живності в наших квартирах останнім часом набирає популярність, і вже не представляється можливим знати, що ховається за стінами наших будинків, і прийшовши в гості до знайомих, що можна побачити?! Але багатьом екзотичним тваринам потрібен правильний догляд, а інакше вони просто гинуть, з ахатинами все простіше, їх не складно утримувати в звичайній квартирі особливо вони подобаються маленьким дітям, так само ці равлики не є переносниками зарази є джерелами алергії і т.д. діти грають з такими равликами, вони в свою чергу не бояться людей.


 

Вирощування Ахатин - великих равликів

 

У раціон великий равлики ахатини входять майже будь-які продукти харчування, які є вас вдома, це і овочі, фрукти, зелень, м'ясо, риба та інше.

Купуючи равликів не варто замислюватися над тим, хто з них дівчинка а хто хлопчик, у них немає статевої приналежності. Тобто в молодості ахатин-равлик має чоловічу стать, а походу життя равлики переростають у жіночий.

Прийшовши в магазин прикупити собі двох однорічних ахатин. Поселіть їх в акваріум - тераріум без води, зверху рекомендується накрити який-небудь кришкою, через яку обов'язково повинен проходити кисень, або можна використовувати дрібнозернисту сітку, щоб равлики не втекли. Так само в оселі у равликів необхідно
розмістити ванночки для купання. Для підстилки використовуйте грунт чи пісок з торфом. Температуру слід підтримувати за допомогою лампи розжарювання-близько 26 градусів.

Після всіх шлюбних ігор через одну - два тижні равлик відкладає безліч великих яєць, потім через 2-ва місяці починають вилуплюватися маленькі равлики - ахатини.

Маленькі равлики після вилуплення харчуються лише шкаралупою від своїх яєць, але через якийсь час вони починають харчуватися тим же чим і великі равлики.

Годувати равликів потрібно щодня, на крайній випадок через день. Не бійтеся отруїти своїх вихованців, якщо їжа, яку ви їм запропонуєте доведеться їм не до вподоби, вони просто не будуть. Крім їжі ахатини п'ють воду, яку ви повинні доставити в тераріум з допомогою розпилення її на стінках.

Після того як ваші равлики підростуть, ви можете починати продажу, в цьому вам допоможе пташиний ринок, і Інтернет.
Ціна однієї равлики ахатини в залежності від регіону доходить до 500руб.

1

Відео - Вирощування Ахатин - великих равликів:

  s_publikacii/17_malyjj_biznes_v_selskom_hoz.html">Малий бізнес у сільському господарстві

Те, що росіяни називають сільським господарством, в усьому світі має іншу назву - агробізнес. Самих равликів можна зібрати на будь-якій ділянці. Але знадобляться ... Якщо умови утримання хороші, то равлики почнуть, розмножуються дуже активно.

Ікра равликів - новий делікатес

Ікра равликів - новий делікатес

Люди з великим гаманцем, тепер можуть спробувати новий екзотичний делікатес. Компанія De Jaeger випустила на світовому ринку з новий унікальний продукт - ікра равликів.


Тому Вперед - Фермерське - свинарське господарство

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуванням фазанів краще всього займатися фермам, які вже розводять якихось тварин. Можливість освоїти новий додатковий напрям і отримувати непогані доходи, застосувавши при цьому свої знання.


Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

В даної бізнес ідеї розглядається саме збір у населення пластикових відходів. Якщо організувати збір, то буде можливим отримання майже за даром ПЕТ відходів для переробки, що підвищить рентабельність бізнесу.


Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Тенісний корт - це бізнес з досить довгою окупністю. Але вкладення грошей майже напевно окупиться, тому що великий теніс улюблена гра багатьох наших співгромадян.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей