Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Фермерське - свинарське господарство

   

З року в рік набирає популярність тема розвитку фермерських господарств. Більшість бізнесменів, бажаючи зайняти вільну нішу, вкладають інвестиції в сільськогосподарський сектор. У сільській місцевості підприємці активно купують земельні ділянки, а також прийшли в занепад господарства, плануючи почати свій бізнес.

Фермерське господарство може спеціалізуватися в різних напрямках, наприклад, таких як: рослинництво, тваринництво, бджільництво тощо.

Серед найрентабельніших видів тваринництва - свинарство. З цієї причини створення свиноферми - вдала ідея для бізнесу. Ці тварини краще, ніж інші переробляють цінні речовини з кормів. Тому свині ростуть в 10-12 разів швидше, ніж велика рогата худоба. За умови використання якісних кормів вже до шести місяців свині важать центнер і можуть бути забиті на м'ясо.

Перш ніж створити успішний і прибутковий фермерське господарство вам слід скласти бізнес-план.


 

Фермерське - свинарське господарство

 

Виробничий план. Збут продукції
Продукція господарства являє собою свиней у живій вазі. Збут тварин на м'ясо, як правило, не повинен проходити з труднощами. Якщо ж мова йде про збут молодняку для племінного розведення, то це можна здійснити за допомогою ринку для дрібних приватних господарств.

Приміщення
Ви затратите величезні кошти при будівлі свинарника «з нуля». Як правило, у сільській місцевості можна без зусиль відшукати занедбану ферму. Тому найбільш доцільним буде варіант оренди або викупу готового приміщення. Потім - ремонт та дезінфекція, проведення необхідних комунікацій. Як важливий аспект слід відзначити і систему опалення. Тут економічним рішенням можуть прилади, що використовують рідке паливо або газ. Не забудьте потурбуватися і про систему вентиляції, як і про систему видалення гною.

Обладнання для ферми
Необхідно закупити спеціальне обладнання для годівлі свиней. Відомі два виду годування - сухий і рідкий. Якщо ви виберете сухий тип, то отримаєте неоціненна перевага - більш гарне санітарно-гігієнічний стан. Свині одержують корм з допомогою системи кормороздачі.
Також вам будуть потрібні поїлки і верстатне устаткування для змісту тварин, різна зоотехнічна продукція. Згодяться для свиноферми і кормозагрузчики - спеціальні машини для перевезення сухих кормів.

Персонал ферми
На персоналі можна істотно заощадити, якщо ви максимально механизируете виробництво. Найбільш необхідні працівники - робітники, зоотехнік, бухгалтер, ветеринар і керуючий.
Закуп свиней

Фахівці радять придбати 300 - 350 голів. Серед них близько 150 свиноматок, 10 кнурів, інші тварини залишаються на відгодівлю.

Придбання кормів
Близько 35 тонн зерна і до 300 кілограм спеціальних кормових добавок потрібно для утримання стада в 300-350 голів в рік. Не забудьте, неякісний корм дасть погану надбавку у вазі і може негативно позначитися на здоров'ї свиней. Особливо це стосується молодняку і свиноматок, для яких традиційно застосовується спеціальний раціон.

Фінансова частина бізнес-плану
Залежно від рівня механізації ферми ціна обладнання буде коливатися в межах від суми 2 млн. крб. Виходячи з цих даних, ви визначтеся і з кількістю персоналу. Левову вартість проекту займає корм - 70 %. Купити корм потрібно хоча б на два місяці вперед. При оренді приміщення вам потрібно від 4-5 млн. руб. Повернення вкладень і прибуток очікуються від двох-трьох поколінь тварин. Середня рентабельність - 25%, а окупність становитиме від 3 до 4 років.

1

Читайте також:

Свій бізнес - Свиноферма

Свій бізнес - Свиноферма

Свинарство традиційно є провідною галуззю вітчизняного тваринництва. У структурі ринку м'яса на свинину припадає понад 30%. Племінні господарства країни сьогодні розводять понад 10 порід свиней.

Бізнес План (ферми) фермерського господарства

Бізнес План (ферми) фермерського господарства

В даний час розвиток ферм стає все більш і більш актуальним. Багато люди скуповують в селах землю та підсобні господарства, з надією організувати власну справу. Ціна за земельну ділянку в залежності від розташування та інфраструктури може починатися від 70 тисяч рублів.


Тому Вперед - Відкриваємо кабінет манікюру і педикюру

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Рекламний бізнес - проекційна реклама

Рекламний бізнес - проекційна реклама

Проекційна реклама більше розвинена у великих містах. Така реклама працює краще в нічний час. Тому у спальних районах установка проекторів і прокрутка реклами принесе менший результат.


Бізнес послуги з ремонту взуття

Бізнес послуги з ремонту взуття

Послуги з ремонту взуття це малий бізнес, який вимагає більше не грошових вкладень, а вкладень в свою майстерність і вміння, тому для початку варто повчитися і попрацювати за наймом в діючих майстерень.


Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей