Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Вирощування печериць

   

В даний час лісові гриби на прилавках продуктових ринків і магазинів практично замінені грибами, вирощених у штучних умовах. Лісові гриби зараз збирають тільки дуже досвідчені грибники, та й то ставляться до них з побоюванням. Причиною цьому послужило те, що грибам властиво поглинати з повітря і ґрунту токсичні, шкідливі речовини, внаслідок чого вони стають не придатними для їжі, отруйними. З кожним роком ступінь забруднення ґрунту й атмосфери тільки зростає. Тому відбувається дуже багато випадків отруєння, викликаних прийомом людьми у їжу грибів, які виросли в природних умовах.

Безумовно, більшість споживачів, піклуючись про своє здоров'я, вважають за краще вживати в їжу штучно культивовані гриби, гливи, печериці і шиїтаке.

Печерицям, звичайно ж, споживачі віддають більшу перевагу. Ці гриби є джерелом багатьох корисних амінокислот. Також вони набагато корисніші інших овочів, завдяки високому вмісту в них білка. Печериці - продукт низькокалорійний, жирів в них дуже мало, а білок є легко засвоюваним.


 

Вирощування шампіньйонів

 

Вирощування печериць непростий процес, що вимагає чимало знань у галузі грибівництва. Бізнес ідея щодо створення виробництва по вирощуванню цих грибів принесе прибуток, тільки в разі вмілого підходу до цієї справи. Тому якщо у вас є необхідний запас знань або є можливість найняти хорошого фахівця-тхнолога, то вибір зайнятися вирощуванням саме печериць має шанси стати рентабельною справою.

Одним з найбільш швидко окупних способів вирощування печериць є обладнання приміщення для вирощування полицями (сталлажами), розташованими в кілька ярусів. В цьому випадку об'єм приміщення для вирощування використовується максимально. Цей спосіб вимагає механізації процесів завантаження і вивантаження ґрунту з полиць, поливу та розпушування ґрунту, збирання грибів. Обладнання коштує не дешево і повністю окупити витрати на організацію виробництва можливо не менше ніж через два роки. Дуже важливо при такому способі вирощування не допускати поширення шкідників і хвороб з ярусу на ярус, тоді можливо отримати хороший урожай.

До основних витрат на організацію виробництва відносять: оренду приміщення для вирощування, придбання стелажів, кліматичного обладнання, що підтримує необхідну температуру і вологість в камері вирощування, а також вологість ґрунту, витрати на заробітну плату робітникам, витрати на закупівлю грунту для вирощування (компосту, засіяного міцелієм). Однак, вміло організувати виробничий процес, ви створите підприємство, яке може стати рентабельним на 30 - 50% і приносити прибуток цілий рік.

1

Читайте також:

Бізнес - вирощування печериць

Бізнес - вирощування печериць

Даний вид бізнесу досить рентабельний і розвинений вже в промислових масштабах. Вирощування печериць можна віднести до сільськогосподарського бізнесу, але також печериці відмінно можна вирощувати прямо у себе в гаражі, для цього не потрібно великих приміщень. Печериці використовуються в основному в кулінарії, тому попит на них є постійним!

Вирощування грибів глива

Вирощування грибів глива

Серед чималої кількості різновидів грибів, більшість неможливо вирощувати штучним шляхом через відсутність створення необхідних умов для їх культивування та ряду інших факторів.


Тому Вперед -Біжутерія своїми руками

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес на пряму відноситься до общепиту і тому для старту потрібно отримати всі необхідні дозволи. Масштаби цього бізнесу можуть бути вельми різноманітними як малий, так і середньої величини.


Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Без автоперевезень і доставки вантажів сьогодні не обходиться жоден бізнес. Автотранспортом щодня перевозиться безліч різноманітних вантажів у всі точки нашої планети.


Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

Деревообробка це досить прибуткова справа, що вимагають досить великих інвестицій і з чималими термінами окупності. Але з розвитком середнього класу в нашій країні, даний бізнес виглядає досить привабливо.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей