Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес ідея - романівські вівці, розведення і вирощування

   

(Описую особисті спостереження і досвід утримання на Уралі)
Дуже популярні в царський час в Росії романівські вівці в соціалістичне час майже зникли. Але в останнє десятиліття популярність на них росте як сніжний ком. Вся справа в тому , що вівці інших порід приносять приплід 1, іноді 2 ягняти ,а романівські вівці багато плодові і дуже рідко приносять по 1 ягняті. Яскраві перший раз ягнятся по 2 і 3 ягняти. А старші приносять по 3 і 4 ягняти.

Суягной вівця ходить рівно п'ять місяців. Романівські вівці дуже молочні і прогодувати 2-3 ягнят для них не складає труднощів, але все одно необхідний контроль, коли народжуються 4 ягняти і більше, а таке трапляється дуже часто. Тоді доведеться трохи підгодовувати самих маленьких, зазвичай вони народжуються в останню чергу. Але дуже швидко набирають вагу, і зазвичай після двох тижнів підгодівлі їх неможливо відрізнити від інших.
Щоб у вівцематок було досить молока, після ягнения, необхідно давати овес. Романівські вівці ягнятся за півтора року два рази, в основному приносять по три і чотири ягняти. Зробимо приблизний розрахунок прибутковості за рік.

Всього закуплено вівцематок -10 голів
Від них протягом року одержано ягнят-35
До кінця року при забої, буде отримано м'ясо-1050кг
З усього поголів'я настрижено вовни 100 кг

 

романівські егнята і вівці важать по 30 кг

 


Вага ягнят до кінця року досягає приблизно 30 кг, при нормальному догляді. На 10 голів овець, при реалізації отриманого поголів'я лише на м'ясо за ціною 280 руб./кг в кінці року можна отримати 294 тисячі рублів за м'ясо плюс реалізація вовни дає 10 тисяч рублів.

Набагато вигідніше продавати живою вагою. Середня ціна на живу вагу майже такий же, як і на м'ясо, тільки вага додається мінімум на 30%.
В результаті середня вага беремо 39 кг (але найчастіше буває більше).39 кілограм живої ваги множимо на 280 рублів=10920 рублів на 1 голову Х на отримане поголів'я 35 голів =382 тисячі рублів.

382000 рублів отримано за отриманий приплід + 10000 рублів за шерсть=392 000 рублів прибутку. З цієї суми приберемо витрати. Оскільки ми купили початкове поголів'я овець 10 голів, по 10 тисяч рублів витратили 100 тисяч рублів, придбали корм на 10 тисяч рублів. У підсумку витратили 110 тисяч рублів.

Із загального прибутку віднімаємо витрати отримуємо чистий прибуток: 382000-110000=272000 тисячі рублів чистого прибутку.

Якщо виникне бажання отримати більше прибутку, то частина ярок потрібно пустити не на реалізацію, а на маточне поголів'я.

 

Бізнес ідея - романівські вівці, розведення та вирощування

 

М'ясо - баранина досить затребувана. Беруть і ресторани, і шашличні і просто населення, особливо на мусульманські свята закуповують живе поголів'я, щоб забити на святі, згідно з ритуалом.

Шерсть з одного поголів'я виходить не так вже багато приблизно два кілограми, але охоче розкуповують місцевим населенням по сто рублів за кілограм. Ніжний сірий колір іноді навіть з голубуватим відтінком як м'який козячий пух.

Ягнята народжуються чорними, поступово починаючи з другого місяця, починає сіріти.
Відмінної якості шкури можна виробляти і продавати. Процес дуже трудомісткий, але бруднуватий. Зате, який прекрасний килимок на сидіння в машині.

Невибагливі романівські вівці їдять майже всю рослинність навіть татарник колючий (тільки колючі трави вони їдять після дощу або рано вранці) з задоволенням поїдають хвою, гілки інших дерев і чагарників, повністю знищують увесь бур'ян навколо садиби, в тому числі полин і лопух.

 

Невибагливі романівські вівці їдять майже всю рослинність навіть татарник колючий

 


Зовсім немає потреби витрачати електроенергію. Підсвічування потрібна тільки під час роздачі корму.
Для утримання 100 голів досить мати сарай розміром 10Х10 метрів. Необхідно зробити загончики або клітини для відділення маточного поголів'я взимку, в цілях збереження поголів'я, влітку можна обійтися без загороди вівця сама відходить в сторону і нікого не підпустить до ягнятам. І клітку для відгодівлі молодняку. Відгодівлю відбувається швидше, якщо в раціон додавати ячмінь.

Пасти овець зовсім не важко, як і в будь-якому суспільстві у них свій лідер зазвичай стара вівцематка іноді баран. Досить привчити до певного часу давати трохи овес лідер сам приведе все стадо в потрібний час в потрібне місце. Чим більше поголів'я, тим ближче пасуться, як хвиля ніколи одиниці від табуна не відокремлюються, а якщо застряг ягня основне стадо буде кликати , поки не прийде.

 

Зовні романівські вівці дуже красиві і акуратні, у них короткий хвостик і коротка шерсть

 


Зовні романівські вівці дуже красиві і акуратні, у них короткий хвостик і коротка шерсть під животом іноді майже зовсім відсутня, що дуже зручно при годівлі ягнят вони вільно присмоктуються і спереду і ззаду. Гарні матусі за природою з самого народження дуже дбайливо і ніжно ставляться до своїх ягнятам. Якщо температура в сараї знижується, ягнята спати лягають на матір або дорослих сусідок, і вони терплять.

Для овець цієї породи небажані протяги і велика вогкість, а всі інші кліматичні умови вони переносять чудово.

 

романівські вівці, і ви хочете отримати чистого прибутку 1000 000 рублів в рік

 


Якщо зацікавили романівські вівці, і ви хочете отримати чистого прибутку 1000 000 рублів в рік, то достатньо придбати 30-35 голів вівцематок. Зверніть увагу: вівцематки - це коли ягнятся не перший раз. Перший раз ягнятся ярки, у них найчастіше приплід буває по 2 ягняти.
Розрахунок дан на вівцематки з самим мінімальним очікуванням.
Прибуток після першого року збільшується , вже виключаються основні витрати на придбання маточного поголів'я. Якщо ви працьовиті, терплячі, любите тварин, значить, гідна прибуток вам забезпечена.

1

Читайте також:

Розведення овець - «теплий» бізнес

Розведення овець - «теплий» бізнес

Свій бізнес - Свиноферма

Свій бізнес - Свиноферма

Розведення гусей - ідея для бізнесу

Розведення гусей - ідея для бізнесу

Бізнес на розведенні кроликів

Бізнес на розведенні кроликів

 

Тому Вперед -Організація концертів - бізнес і захоплення

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

Будь-яке старовинне ремесло цінується в наш час і чим далі ми відходимо від своїх традицій та історичних знань, тим привабливіше виглядають відгуки з минулого. Плетені меблі з натуральних матеріалів, та ще й ручної роботи не може коштувати дешево! Тому, це прибутковий бізнес!


Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

У нашій країні дуже багато людей бажають реалізувати свій естрадний потенціал, але не у всіх є можливість виступати на сцені, а куди податися цим людям? Спеціально для них і придумали караоке клуб.


Бізнес на виготовленні офісних табличок. Офісні металеві таблички

Бізнес на виготовленні офісних табличок. Офісні металеві таблички

Виготовлення офісних табличок навряд чи можна виділити в окремий напрямок бізнесу, це скоріше всього доповнення до вже діючого рекламному бізнесу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей