Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Розведення коропа в своєму ставку

   

Ідея бізнесу на розведення коропа в своєму ставку може бути реалізована практично на будь-якому присадибній ділянці. Короп - це найдинамічніша риба. Карпа ще називають водній свинею, тому що він їсть багато і практично будь-яку їжу.

Для розведення коропа вам потрібно обладнати ставок, оптимальний розмір 6 на 6 метрів. Запускаючи ранньою весною малька коропа в такий ставок до початку зими можна виростити особин до 1,5 кілограм.

Витрати у цей бізнес як і сам процес вирощування мінімальні, при наявності необхідних умов. Тепер по порядку, що потрібно для успішного вирощування коропа:

 1. Свій ділянка
 2. Ставок - розміри 6х6 метрів
 3. Здоровий мальок коропа - 25-50 грам - ціна 150 руб./кг.
 4. Корм для риби - ціна 5-7 руб./кг.

Як правило, люди, які цікавляться даним бізнесом вже, мають у своєму розпорядженні ділянку і ставок. Залишається закупити здорового малька коропа, корм для риб і звичайно заздалегідь налагодити збут.


 

Розведення коропа в своєму ставку

 

Давайте порахуємо, Умовно!:

  • В одному кілограмі, приміром, 20 риб. На перший рік нам потрібно 1000 шт. малька, це виходить 50 кг Малька ми купимо.
  • 50 кг. Малька коропа буде коштувати 7500 руб.
  • Ціна 1 кг Коропа - 70 руб. Якщо хоча б 800 шт. наших карпов зростуть і досягнуть 1 кг. Ваги, то це 56 000 руб. це прибуток без вирахування витрат.

  Давайте порахуємо витрати (ділянка і ставок у нас є):

  1. Купівля малька коропа 7500 руб.
  2. Корм для коропа 5000 руб.
  3. Транспортні витрати 2500 руб.
  4. Загальні витрати близько 15 000 руб.

  Якщо з 56 000 руб. ми віднімемо 15 000 руб. то отримуємо залишок 41 000 руб. при дуже грубих розрахунках. Але в принципі якщо в перший рік заробити 41 000 руб. це цілком не поганий результат з урахуванням того, що на наступний рік ви зробите правильні висновки і цілком можливо збільшитися ваш водойма і в нього ви запустите більше карпов. Так само можна зазначити, що вирощування коропа ви зможете поєднувати з розведенням раків. При цьому не карпи не раки не вимагає особливої уваги з вашої сторони, головне, забезпечити їх достатньою кількістю корму, для швидкого зростання.

  У ставку крім карпов ви зможете розводити та інші види риб, такі як, білий амур, карась, осетер і форель. Але це звичайно як перспектива. Якщо даний вид бізнесу вас зацікавить, то з часом ви зможете вирощувати велику кількість риби за один сезон. Створите кілька водойм і вам не доведеться закуповувати малька щорічно, тому що ви зможете розділяти по водоймах вирощених і дрібних риб. Одні на продаж, а інші на подращивание і розмноження.

  1

  Відео, як правильно розводити коропів у своєму ставку:

    -туристична база відпочинку - як свій бізнес" width="150" height="100">

  Риболовно-туристична база відпочинку - як свій бізнес

  В наш час немає необхідності у видобутку риби, для того щоб прогодувати свою сім'ю. Люди приїжджають на риболовно-туристичні бази, хочуть відпочити від повсякденної суєти. Ваше завдання організувати максимально комфортний і незабутній відпочинок, щоб клієнти до вас поверталися.

  Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

  Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

  При правильному підході бізнес на платній риболовлі здатний приносити хоч і не велику, але зате стабільний прибуток дуже довгі роки. Але організовуючи платний ставок ви самі повинні бути людиною захоплюється риболовлею.

  Розведення раків на своїй ділянці

  Розведення раків на своїй ділянці

  Бізнес ідея розведення раків відмінно підходить для сільської місцевості. Від вас буде потрібно бажання заробити і терпіння. Якщо на вашій ділянці є вільний майданчик для організації водойм, то інвестиції будуть мінімальними.

  Організація рибного господарства

  Організація рибного господарства

  Ідея розвитку «рибного» бізнесу передбачає, насамперед, вибір риби для розведення. Існує два варіанти - короп або форель. Оскільки вони дають швидкий приріст. А також користуються великим попитом у покупців.


  Тому Вперед - Вирощування і продаж квашеної капусти

     
   
  Розрахунок Рентабельності!

  Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
  У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

   
   
  Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
   
   
  Пошиття хутряних виробів. Бізнес - хутряне ательє

  Пошиття хутряних виробів. Бізнес - хутряне ательє

  Пошиття хутряних виробів, заняття, яке вимагає певних знань і навичок, тому для початку такого бізнесу вам слід пройти курси навчання по роботі з хутром, або попрацювати в ательє та накопичення досвіду.


  Виробництво парканів та огорож - як можливість заробітку. Бізнес Ідея

  Виробництво парканів та огорож - як можливість заробітку. Бізнес Ідея

  Головна перевага бізнесу з виробництва заборів полягає в тому, що не потрібно великих початкових вкладень. На початковому етапі це може бути бізнес в гаражі, по мірі розвитку можливо взяти в оренду виробниче приміщення.


  Виробництво і монтаж охоронних систем. Свій бізнес - системи безпеки></td><td><p><a href=Виробництво і монтаж охоронних систем. Свій бізнес - системи безпеки

  Бізнес по виробництву і монтажу охоронних систем, відмінно підійде людям, яким подобається працювати з електронікою, адже на виробництві охоронних систем можна заробити в рази більше, ніж на ремонті побутової техніки.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей