Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Вирощування і продаж квашеної капусти

   

Ідея для бізнесу на вирощуванні та продажу квашеної капусти підходить для будь-якої людини, що проживає в сільській місцевості або має свою присадибну ділянку. Бажання заробити гроші допоможе вам почати цей бізнес. Крім вашого бажання не потрібно ніяких додаткових коштів. Приватній особі для вирощування та продажу квашеної капусти не потрібно наймати працівників, орендувати приміщення, так само не потрібно оплачувати електроенергію для виробництва. Весь процес від вирощування до шинкування робиться вручну.

Капуста є однією з найбільш популярних овочевих культур. Для її вирощування не потрібно особливих умов. Капуста не вибаглива, дає великі плоди, і може довго зберігатися. Так само в капусті міститися безліч вітамінів, вона дуже корисна для шлунка, перешкоджає розвитку виразки і очищає кишечник. Попит на капусту в будь-якому вигляді є круглий рік.


 

Вирощування і продаж квашеної капусти

 

Для торгівлі квашеної, шаткованою капусти вам знадобитися додатково, садити моркву, огірки, цибулю, часник і зелень. Вирощування додаткових культур залежить від рецепту, за яким ви будете готувати кінцевий продукт, але основне це капуста.

В краце про процесі вирощування капусти.
Грунт потрібно готувати до настання зими. Приготування грунту, це очищення від бур'янів, розпушування, добриво. Капуста не любити кислотну грунт, тому можна використовувати присипку, яка знижує кислотність ґрунту.
Капуста вирощується з насіння і висаджується вже підросла у відкритий грунт навесні. Далі потрібно забезпечувати полив і проводити розпушення та підгортання.
За видами капуста може бути ранньою і пізньою, збір раннього врожаю - червень, липень, пізня - вересень, жовтень, вибір залежить від вас. Сортів є дуже багато і в різних частинах нашої країни краще приживається свій, порадьтеся з продавцями насіння.

Після збору починається не складний процес шинкування і квашення. Що таке шинкування капусти? Це проста рубка капусти з допомогою шатківниці. Сам процес відбувається вручну і виконується однією людиною. У шинковану капусту додається морква, можливо огірки, сіль, оцет, соняшникова олія, цукор. Але це залежить від рецепту. Для свого бізнесу краще знайти незвичайні рецепти, можливо навіть екзотичні і тоді у вас вийде унікальний продукт, якого немає на магазинних полицях.
Шинкуется капуста у великих емальованих або дерев'яних ємностях. Після шинкування ставитися під прес, для того щоб виділявся сік, і відбувалися процеси закваски.

Пріоритетами для збуту своєї продукції є великі магазини, але для цього потрібно буде отримувати всі документальні дозволи, які потрібні для бізнесу в сфері харчової промисловості. І друге не менш важливе, домовитися з магазинами на виставлення продукції на їх полицях. Але якщо вам вдалося пройти всі ці умовні бар'єри і вам подобається займатися бізнесом, пов'язаним з вирощуванням овочевих культур, то почитайте бізнес ідею про сушіння фруктів і овочів. Постачати свою продукцію ви зможете і в кафе і ресторанів вашого міста, особливо де є традиційна російська кухня.

Підводячи підсумок можна сказати, що бізнес на вирощуванні та продажу квашеної капусти, справа мало затратна і досить просте. Основне залишається отримати всі необхідні документи, можливо, знайти фірму, яка дозволить полегшити процеси реєстрації і ви зможете працювати не під своїм ім'ям. І звичайно домовитися зі збутом. До цієї справи, можливо, залучити студентів, яким запропонувати відсоток від продажу, у разі успіху. Удачі!

1

Відео, як зробити элекрошинкователь для капусти своїми руками:

  ="Редис на продаж" width="130" height="130">

Редис на продаж

Сьогодні люди на селі все частіше замислюються над тим, яким чином прогодувати себе і свою сім'ю. Багато з них, намагаються відкрити свій власний бізнес. Однією з привабливих ідей відкриття своєї справи, є, наприклад, вирощування редиски.

Яблучний бізнес

Яблучний бізнес

Прогрес йде вперед, не пройшов він повз і сільського господарства, що стосується вирощування яблук, то тут теж є свої досягнення. Якщо раніше виростити яблуні було діло не просте, потрібно багато років для того, щоб яблуня почала плодоносити, то тепер з'явилися нові сорти яблунь, які починають плодоносити вже на наступний рік.

Промислова сушка фруктів і овочів

Промислова сушка фруктів і овочів

Бізнес ідея на сушіння фруктів і овочів добре підійде людям, у яких є можливість купувати фрукти або овочі за низькими цінами. Тобто основні витрати в даному бізнесі, це придбання сировини. І якщо ви самостійно вирощуєте, які або культури, то це великий плюс.


Тому Вперед - Пересувна готель

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на грибах. Збір і заготівля грибів

Бізнес на грибах. Збір і заготівля грибів

Організовуючи свій бізнес на грибах ви повинні спочатку чітко розуміти, в якому напрямку ви будете працювати, так як можливостей дуже багато, починаючи від збирання і приготування делікатесів і закінчуючи поєднанням всіх стадій до столу покупця.


Бізнес на бройлерах. Вирощуємо бройлерних курчат

Бізнес на бройлерах. Вирощуємо бройлерних курчат

Перед початком бізнесу на вирощуванні бройлерних курчат вам варто визначитися для яких цілей ви будете вирощувати бройлерів, так як за природою є безліч розбіжностей і видів курей. В даній ідеї мова піде про м'ясних породах.


Бізнес - магазин для вагітних жінок. З чого почати?

Бізнес - магазин для вагітних жінок. З чого почати?

Найкраще відкривати магазин для вагітних жінок, в спальних районах міста, де найбільше новобудов а відповідно і молодих сімей, жінки в положенні навряд чи зберуться у віддалений магазин.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей