Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Промислова сушка фруктів і овочів

   

Бізнес ідея на сушіння фруктів і овочів добре підійде людям, у яких є можливість купувати фрукти або овочі за низькими цінами. Тобто основні витрати в даному бізнесі, це придбання сировини. І якщо ви самостійно вирощуєте, які або культури, то це великий плюс.

Для сушіння фруктів і овочів вам знадобитися промислова сушарка. Вартість хорошої саморобної промислової сушарки близько 40 000руб. якщо є бажання, то можна виготовити сушарку самостійно. Для цього потрібно зварити сушильну шафу з підведеною до нього вентиляцією і встановленим двигуном "равликом". Більш докладні розрахунки по матеріалах ви знайдете на спеціалізованих сайтах. Виробничий сушильна шафа повинен бути встановлений в приміщенні, де є електрика, вода і газ. Газ може бути в балонах.


 

Промислова сушка фруктів і овочів

 

З фруктів ви можете сушити будь-які плоди. Особливо поширена сушіння винограду. З винограду виходить родзинки, який можна поставляти в цеху виробництва кондитерських виробів. Для кондитерок можна запропонувати сушений мак. Сушені фрукти ви можете реалізовувати через оптові бази і ринки.

Один мій знайомий Олексій займається сушінням вже близько 3-х років і має стабільний дохід. Починав він цей бізнес з ідеї сушіння овочів. Леха придумав висушувати овочі для супових наборів. Його ідея була унікальною і в нашому регіоні він і донині єдиний виробник. Завдяки тому, що він став свого роду новатором, йому без зусиль вдалося домовитися з великим торговим центром, і він виставив свій продукт на реалізацію. Товар був розрахований на ледачих домогосподарок і продавався на вагу. Всього було виставлено три види овочевих наборів. Такі сушені набори використовуються не тільки для швидкого приготування супів, але і для гасіння м'яса, а так само простого приготування на пару.

Як говорить сам творець цього бізнесу, "Тут потрібен творчий підхід". Засушувати можна практично будь-які продукти, з яких можна складати їстівні композиції. Головне донести свій товар до споживача.

З висушених овочів ви зможете виробляти спеції і приправи. Для такого напрямку ви зможете відкрити книгу з екзотичними кулінарними порадами, і вивчити які бувають спеції і приправи. І якщо зможете роздобути необхідну сировину за прийнятними цінами, то ви автоматично перетворитеся в новатора.

Для сушіння фруктів ви зможете купувати сировину на оптових базах. Залежаний, але не зіпсований товар, за низькими цінами.

Розвиток бізнесу на сушіння овочів і фруктів, повністю залежить від вашого бажання, але цю ідею навряд-чи можна віднести до домашнього бізнесу, тільки якщо ви живете не в приватному будинку. І для запуску такого бізнесу буде потрібно як мінімум 60 000 руб.

1

Читайте також:

Магазин продуктів «Фрукти-Овочі» бізнес

Магазин продуктів «Фрукти-Овочі» як бізнес

З приходом зими купівля фруктів і овочів стає все більш актуальною , тому відкриття невеликого магазину по продажу цих продуктів буде дуже перспективним заходом. Магазин овочів-фруктів може принести його власникові дохід, рівний $3 тисяч, а в сезон і до $10 тисяч.

Яблучний бізнес

Яблучний бізнес

Прогрес йде вперед, не пройшов він повз і сільського господарства, що стосується вирощування яблук, то тут теж є свої досягнення. Якщо раніше виростити яблуні було діло не просте, потрібно багато років для того, щоб яблуня почала плодоносити, то тепер з'явилися нові сорти яблунь, які починають плодоносити вже на наступний рік.


Тому Вперед - Встановлення дистанційних вимикачів світла. Заробіток для електрика

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Відкриваємо фірму по боротьбі з тарганами і шкідливими комахами

Відкриваємо фірму по боротьбі з тарганами і шкідливими комахами

Головною вашим завданням в наданні послуг по боротьбі з шкідливими комахами, повинне є бажання допомогти людям, а все інше за вас зробить сарафанне радіо.


Пилорама - бізнес, робота з деревом. Відкриваємо пилораму

Пилорама - бізнес, робота з деревом. Відкриваємо пилораму

Робота з деревом приховує в собі безліч особливостей і тонкощів цієї справи, якість виробленого продукту залежить не тільки від устаткування, але і подальшого зберігання та обробки.


Піротехнічний бізнес. Продаємо салюти і феєрверки

Піротехнічний бізнес. Продаємо салюти та феєрверки

Піротехнічний бізнес в першу чергу це торгівля сезонним товаром, основні продажі починаються ближче до нового року, а в решту часу доводиться задовольнятися рідкісними продажами на свята.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей