Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Розведення раків на своїй ділянці

   

Бізнес ідея розведення раків відмінно підходить для сільської місцевості. Від вас буде потрібно бажання заробити і терпіння. Якщо на вашій ділянці є вільний майданчик для організації водойм, то інвестиції будуть мінімальними.

Водойми. Місця проживання і розведення раків.
Для правильного розведення раків вам потрібно підготувати пару-трійку водойм розміром 6 на 6 метрів. До водоймищ потрібно підвести водні комунікації з насосами, для постійної циркуляції води, тим самим ви створите річкові умови для раків. До річковим умов можна так само віднести кам'янисто піщане дно ваших водойм. Для більш простого чищення і щоб уникнути каламутної води і утворення мулу слід на дно постелити товсту поліетиленову плівку. На дно водойми можна покласти корчі, в яких раки побудують собі вдома. Якщо ви виконаєте всі ці дії, то у вас вийде водойма максимально наближений до природних умов існування раків. Глибина водойми повинна бути не більше 1,5 метра, це для зручного обслуговування. Якщо зробити ставки глибше, то додатково можна буде розводити Карпа. Для оновлення води вам слід передбачити зливання в кожному водоймищі, тільки дивіться, щоб ікра не змивалася в каналізацію...


 

Розведення раків на своїй ділянці

 

Де взяти перше раків?
Так як раки розмножуються досить продуктивно близько 30-ти особин за рік. Спочатку для скорочення вкладень ви можете наловити раків у річці. Або як
варіант купити раків у своїх майбутніх конкурентів. Вартість одного кілограма раків різного розміру близько 300 руб. Якщо припустити що середній рак важить приблизно 200 грам, то виходить в одному кілограмі 5-ть раків, а для початку середнього масштабу бізнесу з розведення раків на своїй ділянці буде потрібно близько 500 особин. З цього випливає, що вам потрібно закупити 100 кілограм раків і по вартості це скласти 30 000 руб.

Як ростуть раки і чим годувати ?
Вище вже згадувалося, що за рік моно отримати та 30-ти особин. Тому річний приріст буде прямо пропорційний до кількості наявних у вас особин. Годують раків сирою рибою або овочами з городу - картоплею, морквою.

Збут вирощених раків.
Реалізовувати свою продукцію ви зможете через ресторанів вашого міста. При зростанні ваших обсягів ви так само зможете займатися оптовим продажем. Розведення раків пошуки збуту не потрібно вести постійно, достатньо знайти пару хороших постійних клієнтів і працювати тільки з ними. Так само якщо у вашому регіоні-у вас буде мало конкурентів, то ви цілком можете подати оголошення в місцеву газету і продавати раків в роздріб прямо з місця розведення, тобто з вашої ракової ферми. Клієнти самі будуть приїжджати до вас особливо напередодні свят. Так само рекомендується вивчити способи приготування раків і починати готувати кулінарні страви під клієнта, це для вас додатковий дохід.

Підводячи підсумки.
У перший рік розведення раків рекомендується починати вирощувати раків в якості хобі і починати з невеликої кількості особин. Так ви зможете заощадити гроші на початкові інвестиції і вивчити всі звички раків, а так само дізнатися тонкощі такого роду занять. А після ракової зимівлі, ви зможете приступати до створення середньостатистичної ракової ферми.

Якщо підходити до бізнесу з розведення раків з середнім об'ємом, на що підуть гроші і як скоро окупляться?

1) Три водойми 6х6 глибиною до 1.5 метра, а так само стічна яма для зливу води - 70 000 руб.
2) Буріння свердловини для подачі чистої води - 20 000 руб.
3) Купівля водяного насоса - 7 000 руб.
4) Купівля піску та каменю - 10 000 руб.
5) Товста плівка поліетиленова - 3 000 руб.

Виходить 110 000 руб. плюс придбання 500 шт. раків 30 000 руб. В результаті 140 000 руб. При тому, що через рік після вирощування та продажу першої партії раків, ви можете отримати до 500 000 руб. прибутку.

1

Відео по темі розведення раків на своїй ділянці:

  du.jpg" alt="Розведення коропа в своєму ставку" width="150" height="110">

Розведення коропа в своєму ставку

Ідея бізнесу на розведення коропа в своєму ставку може бути реалізована практично на будь-якому присадибній ділянці. Короп - це найдинамічніша риба. Карпа ще називають водній свинею, тому що він їсть багато і практично будь-яку їжу.

Ставок на дачі. Основи дизайну та установки

Ставок на дачі. Основи дизайну та установки

Галявина не повинна бути занадто сонячної, тому що ультрафіолетові промені люблять водорості і під їх впливом починається зростання водних рослин, що псує естетичний вигляд ставка. Якщо в сім'ї є діти, то постарайтеся зробити так, щоб водойма вони могли бачити з вікна своєї кімнати.

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

При правильному підході бізнес на платній риболовлі здатний приносити хоч і не велику, але зате стабільний прибуток дуже довгі роки. Але організовуючи платний ставок ви самі повинні бути людиною захоплюється риболовлею.


Тому Вперед - Послуги костюмованої фото студії

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій Бізнес - послуги агентства по заповненню документів і договорів

Свій Бізнес - послуги агентства по заповненню документів і договорів

Найголовніше в послугах по заповненню документів і договорів, це орендувати приміщення в хорошому місці, де збираються люди, які потребують у ваших послугах. Приклади таких закладів ви прочитаєте нижче.


Свій Бізнес по виготовленню ключів. Послуги для населення

Свій Бізнес по виготовленню ключів. Послуги для населення

Найкращим місцем для обладнання своєї точки з виготовлення ключів завжди були прохідні місця, наприклад ринки, в наш час ринки себе зживають і на їх зміну приходять торгові центри.


Свій музичний магазин. Бізнес на музикантах

Свій музичний магазин. Бізнес на музикантах

Щоб відкрити свій музичний магазин, вам потрібно самому розбиратися в музиці у всіх її проявах в сенсі забезпечення обладнанням. На початковому етапі основні засоби будуть потрібні на закупівлю товару, це приблизно 150 тис. дол.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей