Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Міні бізнес: виробництво натурального соку з яблук

   

Ідея міні бізнесу: виробництво яблучного соку
Звідки ведемо бізнес: міні цех
Основні витрати: реклама, придбання обладнання та сировини, заробітна плата робітникам і менеджерам
Необхідне обладнання: лінія для миття, віджимання і розливу соку з яблук
Витратні матеріали: яблука, вода, упаковка
Початковий капітал: від 1 000 000 руб.
Термін окупності: від 12-ти місяців
Можлива прибуток: від 40 000 руб. до 110 000 руб.

Яблучним соком називається сік, який вичавлюють зі свіжих яблук. Солодкий смак йому додає наявність натурального цукру в яблуках. В даний час велику частину яблучного соку отримують промисловим шляхом з допомогою пастеризації і асептичної упаковки.

Яблука є найпопулярнішими семечковыми фруктами, які використовуються для виробництва консервів. Ці консерви найрізноманітніші: компоти, соки, повидла, нектари і т.д. На виробництво натуральних консервів з низьким рівнем вмісту калорій і привабливою упаковкою зараз орієнтується сучасне харчування в країні і світі.

Технологія виготовлення яблучного соку.

Згідно з цим регламентом бувають:
-яблучний сік прямого віджиму (соки, одержувані зі свіжих або збережених свіжими яблук за допомогою механічної обробки);
-свіжовичавлений яблучний сік (отримують прямим віджимом, не консервують, виготовляють у присутності споживача з свіжих або збережених свіжими яблук);
-концентрований яблучний сік (виготовляються методом фізичного видалення води з соку, щоб збільшити кількість сухих розчинних речовин в два і більше разів);
- дифузійний яблучний сік (отримують за рахунок вилучення екстрактивних речовин зі свіжих або висушених яблук з допомогою води, з яких неможливо отримати сік механічною обробкою). Яблучний сік, отриманий таким шляхом, спочатку концентрують, а після відновлюють.

 

Міні бізнес: виробництво натурального соку з яблук

 

Аналогічно з процесом виготовлення різних видів консервів здійснюється доставка, приймання і зберігання компонент для виробництва яблучного соку. Сировина ретельно миють, потім інспектують, щоб видалити плоди, які вразили шкідниками, а так само гнилі та з іншими порушеннями. При виробництві яблучного соку основним методом впливу на рослинну тканину є механічне дроблення (подрібнення). Але дуже дрібне подрібнення може зробити тканину суцільною масою, у якій не буде каналів, які необхідні для витікання соку.

Пресуванням, центрифугуванням, дифузією та іншими методами витягують з мезги сік яблук. Пресування є основним способом отримання соку з плодів. Сік витягується за рахунок тиску на мезгу.
Руйнування тиском рослинної тканини, розчавлювання біомембрани структури клітин не є функцією пресування. Його основна функція - видавлювання соку, який був отриманий з клітин, пошкоджених при попередній обробці. Пресування не застосовується для того, щоб виділити сік з клітин, а застосовується для виділення соку (рідкої фази мезги), який випливає перед пресуванням із зруйнованих клітин. Попередня обробка сировину головним чином впливає на високий вихід соку з плодів.

Щоб домогтися більш приємного смаку соки піддають купажированию (змішування). Можуть змішувати соки двох різних видів, соки одного виду яблук або соки яблук, що містять різну кількість цукру і кислоти.


Організація виробництва соку з яблук.
Слід звернути увагу, що для малого бізнесу виробництво консервів в даний час досить зручна сфера. За рахунок дуже простий технології, дешевизни (тобто не вимагає вагомих капіталовкладень і великих площ для виробництва), легкої організації виробництва (потрібно трохи технологічного обладнання), легкого в технічному плані виробничого обладнання (його можна зробити в простих умовах) велика кількість представників малого бізнесу бере участь в цій сфері.

Виробництво якісного товару є головним критерієм для успішного росту і розвитку бізнесу, для цього я рекомендую вам прочитати статтю про бізнес на яблуках. Смакові добавки додавати не потрібно. Замість цього можна змішувати соки різних плодів, по-різному міксувати їх, робити мультифрукты, або навіть змішувати соки за бажанням покупця і отримувати унікальний смак.


Обладнання для міні виробництва яблучного соку.

Ціна на міні лінії для виробництва яблучного соку методом прямого віджиму починається від 1 000 000 рублів.

 

Обладнання для міні виробництва яблучного соку.

 

Потрібно відзначити, що в міксах знаходиться більше вітамінів і корисних речовин, так як вони доповнюють один одного. Звідси випливає, що суміші соків більш корисні.

Проблемою бізнесу в цій галузі є те, що щоб виробляти великі обсяги соків, вам знадобиться величезна кількість плодів. Наприклад, на виготовлення 250 мл соку у вас піде 1 кг яблук, а ягід ще більше - з 1 кг - 50 мл соку.

Ідею розвитку малого бізнесу з виготовлення натуральних соків можна спробувати розвинути до приготування соку з овочів або виробляти сушені овочі. Овочі містити такі вітаміни, яких ніде немає, ні в фруктах, ні в ягодах і є не менш корисними.

Виробництво соку прямого віджиму з власних яблук.
 

 
1

Читайте також:

Промислова сушка фруктів і овочів

Промислова сушка фруктів і овочів

Яблучний бізнес

Яблучний бізнес

Бізнес на вирощуванні кавунів і динь

Бізнес на вирощуванні кавунів і динь

Виготовлення домашнього вина

Виготовлення домашнього вина

Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торговельної точки

Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торгової точки

 

Тому Вперед -Бізнес: виробництво Бадів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Запуск кавового бізнесу

Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу

Кава свого роду наркотик для багатьох людей, вони не уявляють себе без цього напою. Даний вид малого бізнесу абсолютно не вимагає великих вкладень потрібно лише правильно підібрати місце і можна сміливо стартувати.


Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Майже кожна людина щодня споживає молочну продукцію. Але організація даного бізнесу вимагає не малих капіталовкладень і досить довгі строки окупності. Але з появою нових технологій інтерес до цього бізнесу не згасає.


Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна лавка»

Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна крамниця»

Для відкриття магазину з продажу сувенірної продукції головною проблемою є вибір місця. Від обраного місця буде залежати ваша прибуток і успіх в бізнесі. Також варто визначитися з ціновим сегментом, на який шар населення буде орієнтована ваша продукція.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей