Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Вирощувати малину дуже просто!

   

Вирощувати малину досить вигідну і не складне заняття. Малина виростає практично в будь-яких умовах, всі знають вона росте навіть у лісі. Для вирощування малини вам потрібно виділити пристойний ділянку, та підготувати його.

Для початку вам буде потрібно ділянку, на якій необхідно зняти верхній шар грунту, видалити всі бур'яни і коріння. Далі потрібно насипати шар родючого грунту і пристойний шар добрив. Така процедура робиться всього один раз в 10-ть років, тому потрібно попрацювати.

Другим кроком буде вибір сорти малини. Буває ремонтантні сорти і звичайна, малина.
Звичайно, ремонтна малина дає більше ягід, але і ціна куща на порядок дорожче.

Після того як ви закупили саджанці малини, близько 100 руб. за кущ. Це мабуть основні витрати на вирощуванні малини. Можна приступати до висадки. Найкращим часом для посадки буде час приблизно за 1 місяць до настання холодів або рання весна.


 

Вирощувати малину дуже просто!

 

Посадку найкраще робити брівками(рядами) з відстанню приблизно в півтора метра. Між кущами необхідно дотримуватися дистанції в півметра. Кущ малини садиться приблизно на глибину 10-15 см

Весь свій малинник краще обнести дерев'яним парканом. Так само необхідно вбити в землю стовпчики дерев'яні або залізні, на відстані 1.5 метра і натягнути дріт або міцну мотузку до якої згодом будуть подвязываться кущі малини для того щоб гілки не лягали на землю під тягарем ягід, а так само для зручного збирання малини.
Після того як наша малина буде розростатися головним завданням буде розчищення території під кущами видалення бур'янів і проріджування.

Ягода малина відома своїми лікувальними і смаковими властивостями. Малину добре вживати як в свіжому, так і переробленому вигляді. Наприклад, варення з малини допомагає в боротьбі з застудою. Це всі знають, але не у всіх є можливість вирощувати цю чудову ягоду. Багато людей, які живуть у великих містах найбільш гостро потребують в такому природному і смачне ліки, але здебільшого вони займаються своєю роботою і у великих мегаполісах простоявши весь тиждень в пробках, немає особливого бажання вибиратися в городи, та й вони є не у всіх. У магазинах малина є в продажу, як в свіжозамороженому, так і в переробленому вигляді, але далеко не у всіх людей є бажання платити гроші за такий товар, який не зрозуміло де і як вирощений.

Збут вирощеної малини.

Тут насправді все просто, якщо ви зрозумієте одну просту річ. Чи вдасться вам довести до покупців інформацію про те, що ви вирощуєте малину. Будьте впевнені, у вас все «відірвуть з кущами». Іншими словами, вам просто потрібно повідомити через близьких, знайомих, колег по роботі, що ви вирощуєте на продаж малину і до вас люди вишикуються в чергу. І ті ж самі люди розкуплять вашу малину і в наступні роки.

Ваші клієнти, яких охоплює бізнес на вирощуванні малини, це люди, від низького до високого достатку, тому що кожна сім'я знає смак і корисність малини. Але перед продажем не забувайте обробляти ягоди, очищаючи від землі і паразитів, хоча б простим вимочуванням у воді.

Хоча вирощування малини це сезонний бізнес, але як поєднаний з вирощуванням інших сільськогосподарських культур, це відмінний варіант, який може укупі дати середньорічний дохід при мінімальних вкладеннях грошей і сил. Вам Удачі!

1

Відео - вирощування ремонтантної малини:

  изнес - вирощування полуниці круглий рік" width="150" height="113">

Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

В наш час полуницю можна вирощувати круглий рік і для цього зовсім не обов'язково мати земельну ділянку і купу дорогого обладнання. Полуниця непогано росте і в поліетиленових мішках, прямо у вас вдома...

Бізнес-План вирощування полуниці

Бізнес-План вирощування полуниці

Для всіх не секрет, що полуниця користується величезним попитом, відповідно і ціна на неї зростає. І тому багато любителів цієї ягоди вирішують зайнятися вирощуванням полуниці, після чого продавати. Таким чином, прості садівники стають підприємцями.

Домашній бізнес вирощування полуниці

Здавна полуниця вважається однією з найбільш смачних ягід, а також дієтичним продуктом, наділеним безліччю корисних властивостей. З точки зору вирощування це досить невибаглива і при цьому урожайна культура.


Тому Вперед - Вирощування Індиків

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

Формат для кафе - морозива потрібно вибирати в залежності від місця розташування, один з демократичних варіантів, це відкриття свого кафе на території торгового центру, де багато відвідувачів.


Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

Торгівля літаючими радіокерованими рибами як окремий бізнес навряд чи можна розглядати, а ось додаток до вже існуючого магазину іграшок відмінно підійде.


Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Для початку такого не складного бізнесу вам знадобиться вміння та бажання вивчати всю електроніку, а саме те, як вона функціонує. Так само постійний розвиток технологій, буде вимагати від вас підвищення своєї кваліфікації.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей