Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес з допомогою біоустановки для виробництва добрив

   

Біоустановки по виробництву добрив - це закриті ємності, в яких в безкисневій атмосфері перегниває перегній, рослинні залишки, відходи переробки с.г. продукції (макуха, різні витяжки), сечовина, екскременти, відходи переробки деревини.

Основний лейтмотив бізнес ідеї: перетворюємо відходи в доходи. Бізнес ідея має обмеження на своє розміщення. Такі біоустановки вигідні тільки там де є безкоштовні відходи, які складуються прямо під відкритим небом.

Можливі і характерні потенційно вигідні місця розміщення:
- приватні фермерські корівники та пташники;
- племінні господарства великої рогатої худоби (ВРХ);
- господарства з розведення коней, дрібних гризунів (кролі, нутрії);
- околиці селищ, смт, та ін. населених пунктів, де розводять худобу і виробляють молоко;
- звалища відходів харчової, деревопереробної промисловості і приватних структур і т.д.


Ідеально, якщо місце розташування установки буде безпосередньо поруч з розташуванням відходів, щоб виключити витрати на перевезення.
Суть технологічного процесу.

В основі переробки лежить відомий принцип гниття рослинних решток з перегноєм (екскрементами). Матеріал для резервуарів не має істотного значення, лише б не сильно був схильний до корозії.
 

Бізнес з допомогою біоустановки для виробництва добрив

 

Будь-які екскременти мають у своїй основі збагачену суміш клітковини з азотом. У тому вигляді, в якому азот знаходиться у відходах (екскременти), він не може використовуватися як добриво, тому що його надлишок знищує (або змушує рецесировать) ріст рослин. Тому в народі, перегній поміщають в перегнійну яму, в якій він [перегній] перегниває, після цього його розбавляють 1: 10 за обсягом з водою і удобрюють поля, городи. У биоустановке принцип зберігається, проте терміни гниття істотно зменшуються завдяки кільком нововведень, власне тому ще більш збільшується її рентабельність.

Особливості установки і роботи.
Резервуар (ємність) обладнується зворотним клапаном для стравлювання газу (метану), який є побічним продуктом гниття. Окремо монтується кришка для закладання сировини. Сировина закладається виходячи з пропорції: на 10 обсягів сировини - 10 об'ємів води (сечі). Для старту процесу ємність додатково оснащують ТЕНами.

 

біоустановки для виробництва добрив Особливості установки і роботи.

 

Робоча температура в ємності повинна бути не менше ніж 45-60 градусів за Цельсієм протягом доби, двох, після чого процес ставати термічно стабільним і не вимагає підігріву. В процесі гниття субстрат необхідно кожні шість годин перемішувати, щоб прибрати кірку, яка утворюється на поверхні субстрату. Вона перешкоджає швидкому гниттю, у разі якщо субстрат не перемішати, розпочнеться процес самоизреживания популяції метанобактерий. Зазвичай процес гниття триває до двох-трьох тижнів, його зупинку можна також визначити за припинення надходження газу (метану) з під зворотного клапана.

Після чого, отримане рідке добриво можна розлити в тару, або злити в загальну ємність для поливу на полях. Приріст врожайності такого добрива до 20% прибавки до врожаю (на рівні мінеральних добрив). Це добриво не вимагає розмішування і готове до застосування.

Витрати на установку.
Об'єм резервуара залежить від обсягів вироблених добрив. Краще ємності від 2 куб.м. Ціна такої ємності починається від 500-600 у.о. Витрати на супутні товари (клапана, Тени і т.д.) затягнуть до 100-200 у.о. Підключення електродвигунів з мішалками буде коштувати ще 300 у.о. Все це разові витрати, із загальною вартістю 1100 у.о.

Постійні витрати.
Тару можна замовляти або брати на пунктах збору відходів. Субстрат добрива розфасовується в пластикові 2,5,6 літрові пляшки. Ціна за 1000 шт. до 60 у.о., можна додатково надрукувати етикетки. Ціна за 1000 шт. (повноколір) 30-40 у.о. Також враховуємо ціну найманих робітників: 5-6 у.о/год.

Ціна рідкого добрива в роздробі: до 5-6 у.о., тобто окупність установки по виробництву рідких добрив буде приблизно 2-3 повних циклу гниття або 1,5-2 місяці.
В якості живого прикладу якості добрив слід за домовленістю удобрювати або чийсь город, або частина поля, паралельно фотографуючи або знімаючи відео результат.

Розвиток бізнесу.
Як раніше згадувалося, побічним продуктом гниття є природний газ - метан. Якщо цю установку оснастити додатковим уловлювачем (газгольдерів) метану, то можна додатково обігрівати як саму установку, так і що знаходяться поруч приміщення або теплицю.

Важливо, щоб подібні газгольдери встановлювали саме фахівці газової служби, тому як метан не має запаху і вибухонебезпечний. Можливо, при цьому доведеться віддавати або хабар, або готувати проект по всім нормам Сніпа. Якщо цей процес успішно вирішити, то можна доповнити цю установку додатково компресором, очисниками газу від надлишків вуглекислого газу і домішки сірководню, сушінням метану. На виході будемо мати повноцінну газову заправку метаном. У цьому випадку підвищуються вимоги пожежної і вибухо - безпеки до газгольдера.
Ціна такого роду обладнання істотно вище установки, описаної вище, хоча і вигода теж.

1

Читайте також:

Як виробляють біо гумус?

Як виробляють біо гумус?

 

Тому Вперед -Як стати успішним і самостійним юристом без створення юридичної контори

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Для початку такого не складного бізнесу вам знадобиться вміння та бажання вивчати всю електроніку, а саме те, як вона функціонує. Так само постійний розвиток технологій, буде вимагати від вас підвищення своєї кваліфікації.


М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

Виробництво м'яких іграшок може існувати як окремий вид бізнесу, так і доповнення до вже діючого швейному виробництву. У другому випадку вкладення в бізнес будуть мінімальними.


Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

Для запуску такого бізнесу від вас будуть потрібні знання в фінансовій сфері. Ви повинні чітко розуміти за рахунок чого утворюються доходи пунктів обміну валют.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей