Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Комбо теплиця і її будівництво як бізнес

   

По своїй суті комбо теплиця це симбіоз теплиці сонячного вегетария і пташника. Основною ідеєю використання такого роду теплиці є економія умовного палива для обігріву в зимовий період. Коли вирощування свіжих фруктів і овочів вкрай вигідно й необхідно.

Географічне розташування.
Розташування комбо теплиці по сторонах світу має неабияку важливість. Задня «глуха» стіна повинна бути звернена в бік півночі, в довжину комбо теплиця повинна бути розташована з сходу на захід. Це географічне положення дає можливість накопичувати розсіяне тепло навіть в похмуру погоду найбільш ефективно. Адже теплиця буде розташована на найбільш освітлюваної стороні протягом усього світлового дня. Якщо розташувати комбо теплицю на південному схилі балки/поля то можна отримати ще більшу кількість тепла при помірному вітрі.

Загальний опис комбо теплиці.
Комбо теплиця успадкувала від свого «прабатька» вегетария сонячного ідею односкатного прозорого огорожі. Тобто комбо теплиця має тільки один скат (або огородження) в південну сторону. Сама грунт/субстрат має нахил в ту ж сторону що і огорожу. Протилежна стінка, звернена на північну сторону, повинна бути покрита відображає матеріалом (білим пластиком, світловідбиваючою плівкою, пофарбована у білий колір) для накопичення тепла всередині комбо теплиці.

 

Комбо теплиця і її будівництво як бізнес

 

На північній стінці теплиці монтуються труби каналізаційні пластикові наприклад), які закінчуються не доходячи верху теплиці 300 мм оголовком у вигляді вентилятора через кожні 3,5 метра на всю довжину теплиці. Нижня частина труб заглиблюється в грунт теплиці на глибину до 300-400 мм і прокладаються такими ж трубами. Кожна труба, заглиблена в ґрунт, повинна мати отвори звернені вниз. Отвори свердляться або хаотично, або в шаховому порядку через кожні 300 мм

Таким чином, виходить система накопичення тепла в осінній/нічний період. Працює вона наступним чином. За денний час доби повітря всередині огорожі теплиці нагрівається завдяки, в тому числі, задній білої стінці і нахилу ґрунтового субстрату. Згідно із законом фізики прогріте повітря поступово піднімається вгору, де накопичуючись, починає конденсуватися у вигляді вологи, виходить температурний шок для рослин, які відразу перестають розвиватися. У стандартних теплицях на цей випадок передбачені спеціальні фрамуги (площа яких до 20% площі огородження теплиці), які відкриваються і випускають перегрітий повітря, і втрачають дорогоцінне тепло.

У комботеплице в цьому випадку включається вся система вентиляторів у режимі забору повітря, які закачують весь перегрітий повітря назад під землю. Вирішується проблема конденсату і перегрітого повітря у верхній частині теплиці і проблема обігріву рослин у нижній. Крім цього зволожується підземна частина вегетативних органів рослин, які «відчуваючи» воду збільшують швидкість росту.

Однак ця схема обігріву працює до температури -10 0С. Тому до північної стінки теплиці пристыковывается (прилаштовується) пташник/крільчатник за вибором власника. Він утеплюється або пінопластом або мінеральною ватою і по всьому своїм обсягом. Всередині встановлюються стандартні клітини тих тварин, яких планується там утримувати. Технологічно підводяться і пристыковываются з такими ж оголовками, як і в теплиці, каналізаційні труби для витяжки, тільки витягати вони будуть повітря і цього приміщення в труби теплиці, зариті в грунт.

Що ж виходить у результаті?
Кожна птиця/кролик виробляють тепло і виділяють екскременти, які містять підвищений вміст азоту, який необхідний рослинам для росту. Частина екскрементів розчиняється в повітрі приміщення, де вони міститися і пізніше висмоктуються витяжкою, ще більш розігріваючи грунт у теплиці і насичуючи її необхідними компонентами зростання (азотом та іншими макро і мікроелементами). Рідку частину екскрементів тварин необхідно зливати в ємність, дати відстоятися (1-3 місяці) і використовувати пізніше як добрива.

У сильні морози можна використовувати цей субстрат з ємності для обігріву теплиці. Попередньо змішавши його з рубаною соломою (розміри не більше 5 см) і закопати отриману суміш між грядками на глибину до 600 мм (або два багнети лопати).
 
Для перестраховки в приміщенні з тваринами ставлять піч або котел для обігріву. Однак звичайний обігрів, таким чином, малоефективний, незалежно від типу котла (твердопаливний або немає). Обов'язково потрібен акумулятор тепла. Його виконують з покупної поліетиленової ємності різного об'єму. Для теплиці розміром 60 м довжини і 5 ширини досить ємності 5 куб.м. Ємність обшивають теплоізоляційним матеріалом і розміщують в підземній частині пташника. Обов'язково встановлюється циркуляційний насос і проводиться розводка системи теплої поля в пташнику і, при необхідності, в самій теплиці.
 
При одноденному завантаженні дровами твердопаливного котла теплиця і пташник стійко отримують обігрів до 23 С протягом доби.
 
Комботеплица вимагає капітальних вкладень на суму до 15 000 у.о. розміри комботеплицы в цьому випадку 60м*5м та висотою до 3,5(4м). Велика частина коштів йде на будівельні матеріали і роботу (до 60%) від названої суми. Інша частина: 25% - обладнання поливу, вентиляції, обігріву та витрати на електрику і воду, 15% - посівний матеріал, птиця, корм. Теплиця при нормальної роботи в зимовий період (3-4 місяці) окупає себе за сезон.

1

Читайте також:

Бізнес план рослинництво - тепличне господарство

Бізнес план рослинництво - тепличне господарство

Споруда теплиці. Відкриття тепличного бізнесу

Споруда теплиці. Відкриття тепличного бізнесу

Виробництво теплиць і парників

Виробництво теплиць і парників

Міні Птахоферма. Відкрити птахофабрику як бізнес></td>
                <noindex><td width=Міні Птахоферма. Відкрити птахофабрику як бізнес

Птахівництво як галузь сільського господарства з'явилася майже 3 тисячоліття тому. Це сталося, коли в Індії були одомашнені кури. Далі стало птахівництво успішно розвиватися в Єгипті та інших країнах. У Росії спочатку домашня птиця вирощувалася тільки в домашньому господарстві. Детальніше...

 

Тому Вперед -Бізнес-ідея: Приватне виробництво молока і молочних продуктів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів краще починати з самих затребуваних а так само рідкісних рослин. Для старту цього невеликого бізнесу зійде і ваша власна квартира, з часом ви зможете краще розібратися в даному бізнесі і збільшити свої масштаби.


Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес. Відкриваємо свою кулінарію

Кулінарний бізнес на пряму відноситься до общепиту і тому для старту потрібно отримати всі необхідні дозволи. Масштаби цього бізнесу можуть бути вельми різноманітними як малий, так і середньої величини.


Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Без автоперевезень і доставки вантажів сьогодні не обходиться жоден бізнес. Автотранспортом щодня перевозиться безліч різноманітних вантажів у всі точки нашої планети.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей