Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес-ідея: Приватне виробництво молока і молочних продуктів

   

"Приватне виробництво молока і молочних продуктів"

Виробництво молока, сметани, сиру, сироватки на приватних подвір'ях досить часте явище, але останнім часом все менше людей займається цим, досить прибутковою справою. Думаю, що даремно.

Можна успішно починати реалізацію молока на ринку, маючи 3-4 або 5 хороших молочних корів. Мій варіант - стартова кількість корів -10 голів, дають за весь річний цикл доїння не менше п'яти тисяч літрів молока.

Якщо ви вирішили займатися тільки молоком та реалізацією молочних продуктів і у ваші плани не входить збільшення поголів'я, новонароджених телят поїти не більше десяти днів і реалізувати населенню. Зазвичай їх охоче розкуповують тим, у кого 1-2 корови і продажем молока вони не займаються.

Сухостійними корови ходять 2 місяці, тобто зовсім не дають молока, відпочивають і готуються до отелення. Дуже часто корови з високою продуктивністю дояться майже до отелення, але цього робити не можна. При запуску таких корів необхідно вим'я в кожен сосок вводити спеціальні ліки, що сприяє відновленню молочних залоз і охороняє надалі від маститу.

Розрахунки на продуктивність корови і отримання прибутку робимо на 10 місяців: з них - 8 місяців повна продуктивність 2 місяці часткова продуктивність-перед запуском молоко майже наполовину зменшується.


Одна корова за місяць дає приблизно 600 літрів молока, множимо на 8 місяців=4800 літрів
Два місяці вона дає приблизно наполовину:300 літрів Х 2=600 літрів. Приблизно за один сезон корова дає:4800 літрів +600 літрів= 5400 літрів молока.5400 літрів множимо на 10 голів корів отримуємо 54000 літрів молока. Середня вартість молока, що продається з бочки, приблизно 25 рублів:54000 Х літрів на 25 рублів отримуємо 1350000 рублів. Один мільйон триста п'ятдесят тисяч рублів загальної прибутку, але це не чистий прибуток.

 

Бізнес-ідея: Приватне виробництво молока і молочних продуктів

 

Чекають значні витрати.


1.Корм - вигідніше мати свою земельну ділянку територією приблизно 20га, засіяний багаторічними травами.

2.Купить фуражне зерно з під комбайна (у фермера неочищена дешевше) або вже готове смолотое пропадає потреба молоти, але вже буде дорожче,( приблизно 25 тисяч рублів

3.необхідно придбати доїльний апарат (приблизна ціна 25-30 тисяч рублів, у виробників значно дешевше). Придбання апарату значно полегшує працю доярки, економить час, замість двох людей прекрасно справляється одна.

4.Пастьба: вигідніше пустити в загальний табун села, зникає необхідність щоденного контролю за табуном і не треба приймати постійного пастуха і платити за нього податок.

5. Значні витрати на бензин, солярку, діз. масло (Якщо реалізацію проводити на відстані 20 км від населеного пункту, то в рік приблизно витрати на бензин складуть близько 150 тисяч рублів. Якщо заготівлю сіна виробляти самостійно, то на солярку витрати складуть приблизно 25-30 тисяч рублів.

Крім основних витрат необхідно запланувати дрібні витрати на сіль, ліки, електроенергію ,медичне обслуговування, разова допомога залучених людей. На все це доведеться витратити приблизно 15 тисяч рублів.
Купили корів на 300 000 тисяч рублів.

Прибуток.
Підрахуємо отримання чисто прибутку: Загальна прибуток склав 1350000рублей - 25 тис. руб (фураж) - 30 тис. руб.(доїльний апарат) - 25 тисяч руб.(пастьба)- 180 тисяч руб.(бензин і солярка) - 15 тисяч рублів - 300 000 тисяч рублів = 775000 тисяч рублів чистого прибутку на рік від реалізації молока + прибуток від реалізації телят ( 1 теля коштує 6 тисяч руб.) за 10 телят -60 тисяч рублів = 835000 тисяч рублів чисто прибутку за перший рік роботи .На наступний рік прибуток складе більше на ту суму, на скільки ви придбали корів .тобто на 300000 тисяч рублів.
Початківцям необхідно знати: Якщо ви починаєте займатися реалізацією молока на ринку, то повинні в обов'язковому порядку пройти медогляд і мати санітарну книжку.

Працівники ринку зобов'язані надати місце для реалізації або безкоштовно або з мінімальною оплатою, (згідно положення), в залежності від регіону, він різниться.

Дуже зручно продавати з бочки, але якщо у вас його немає, можна приробити кран до звичайної сорокалитровой флязі і переливати.

Вигідніше продавати молоко без переробки.
Якщо ви оформилися в податковій інспекції як селянсько-фермерське господарство, то можна розраховувати на державні дотації на 1 літр молока - приблизно 1.5 рубля( в різних регіонах сума трохи різна, залежно від місцевого бюджету).частина виплачується з федерального бюджету , а частина з регіонального. Але в теж час ви будете зобов'язані платити податки на прибуток і фонди, передбачені законодавством в обов'язковому порядку.
Без оформлення у податковій ви нічого ніде не платите (тільки якщо на ринку за місце приблизно 50 рублів за день). Вас ніхто не має права контролювати, в тому числі і вашу прибуток. Особисті підсобні господарства від податку звільнені.

Виходячи з особистого досвіду, вигідніше працювати без оформлення. Дотації можуть дати можуть і на інші більш важливі цілі направити. Останнім часом найчастіше так і відбувається і як додатковий прибуток розглядати важко. Хоча при дотриманні розпоряджень уряду додатково можна отримати не менше вісімдесяти тисяч рублів. Але ми їх прибуток не включаємо, приємніше отримувати гроші, коли їх не чекаєш.
Всі розрахунки і ціни наведені стосовно Башкортостану.

1

Читайте також:

Як виробляють органічне молоко?

Як виробляють органічне молоко?

Виробництво сухого молока: міні завод як бізнес Виробництво сухого молока: міні завод як бізнес

Розчинний порошок, отриманий в результаті технологічної обробки пастеризованого коров'ячого молока, широко відомий серед споживачів як сухе молоко. Вживається він в якості напою і .. Детальніше...

Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Як виробляють кефір?

Як виробляють кефір?

Як виробляють сир?

Як виробляють сир?

 

Тому Вперед -Помічник при виборі уживаного авто як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Ремонт та утеплення вікон - бізнес

Ремонт та утеплення вікон - як бізнес

Ремонт та утеплення вікон можна з легкістю віднести до бізнесу без вкладень, все що потрібно, це ваше знання та вміння виконувати якісно свою роботу, а в разі допущених помилок, виправляти їх в короткі терміни.


Реставрація ванн. Бізнес на відновлення емалі ванн

Реставрація ванн. Бізнес на відновлення емалі ванн

Свій бізнес по реставрації ванн можна розпочинати без якихось особливих витрат, займаючись індивідуальним бізнесом, з часом, якщо справи підуть в гору можна буде орендувати свій офіс, найняти робітників.


Свій Бізнес - Міні-завод з виробництва туалетного паперу

Свій Бізнес - Міні-завод з виробництва туалетного паперу

Головною помилкою початківців виробників туалетного паперу, є низька якість продукції, а саме закупка дешевої сировини, впливає на якість кінцевого продукту.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей