Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Міні Птахоферма. Відкрити птахофабрику як бізнес

   

Розвиток птахофабрик.

Птахівництво як галузь сільського господарства з'явилася майже 3 тисячоліття тому. Це сталося, коли в Індії були одомашнені кури. Далі стало птахівництво успішно розвиватися в Єгипті та інших країнах. У Росії спочатку домашня птиця вирощувалася тільки в домашньому господарстві.

Масовий розвиток цієї галузі почалося з 1930 року, саме в цей час на території держави стали з'являтися птахофабрики. На даному етапі розвитку в РФ було зосереджено майже півмільйона підприємств, що спеціалізуються на масовому вирощуванні птиці, розташовувалися вони, як правило, в зонах наближених до промислових центрів і мегаполісів. Зараз продукція вітчизняних птахофабрик задовольняє попит населення у якісному м'ясі, а також успішно імпортується за кордон.

  Міні Птахоферма. Відкрити птахофабрику як бізнес  

Організація птахофабрики.

Організація птахофабрики передбачає отримання прибутку в майбутньому, для отримання якої необхідно налагодити збут товару. Але для реалізації продукції необхідно дотримання таких критеріїв, як:

• одержання сертифікатів якості на реалізовану продукцію;
• присвоєння птахофабрики імені юридичної особи;
• довідки з ветеринарних лікарень.

Це перші кроки, які слід пройти на шляху отримання прибутку від розведення птиці. Далі у організатора бізнесу є можливість самостійно реалізувати товар на роздрібному ринку або ж налагодити договірні відносини з кількома оптовими магазинами.

Результат діяльності птахофабрики - м'ясо і яйця, для збуту яких потрібна відповідна тара. Коробки, лотки для яєць вигідніше замовляти у поліграфічних фірм оптовими партіями. Необхідно використовувати певну технологію забою курей, дотримання всіх вимог дозволяє власнику отримати довідку від ветеринара і необхідні сертифікати якості.

М'ясо. З усього потоку, що реалізується на території РФ, м'яса домашньої курки: 42% продукції потрапляє на ринок у вигляді охолоджених і заморожених туш, 32.5 % поставляється в якості консервів, ковбас, сосисок, копчених виробів та ще 25.5 % - рубані і натуральні напівфабрикати.

Яйця. Близько 62% цієї продукції відноситься до категорії харчових товарів, що виробляються за ГОСТ. Далі 13% - інкубаційні і рідкі пастеризовані яйця, а ще 25% - лікувально-профілактична продукція, що несе в собі поліненасичені мікроелементи, вітаміни, кислоти.

Стадії, які реалізуються на підприємствах, що займаються промисловим виробництвом м'яса і яєць птиці:

1. Закупівля родового стада.
2. Організація інкубаційного етапу.
3. Вирощування молодняку.
4. Розподіл партії на м'ясній та промисловий молодняк.
5. Забій, обробка та реалізація м'яса птиці.
6. Сортування, упаковка і відправка яєць на продаж.
7. Переробка відходів, отриманих у процесі виробництва.

Організація міні птахоферми в домашніх умовах.

При організації домашньої птахофабрики важливо визначитися зі сферою діяльності, це може бути м'ясне, яєчне або комбіноване напрямок. При правильному підході, розведення курей може стати прибутковим і добре прибутковим видом бізнесу, для тієї категорії людей, що має бажання, прагнення і початковий капітал для розвитку птахівничого господарства. Для більш організованого робочого процесу важливо скласти бізнес-план.

Спочатку слід подбати про організацію курників і території для вигулу птиці. Приміщення для утримання такої живності необхідно оснастити необхідним інвентарем, таким як жердочки, поїлки, годівниці, прилади для вимірювання рівня вологості і температурного режиму.

Ще одне питання, що супроводжує весь процес виробництва - заготівля їжі і прикорму. Слід визначитися: чи буде це спеціалізований корм або дроблене в домашніх умовах зерно. Мінеральні і вітамінні комплекси, що використовуються в якості прикорму, дозволяють скоротити термін, необхідний для отримання готової продукції, а значить і прибутку.

  Організація міні птахоферми в домашніх умовах.  

Якщо біля будинку є вільна ділянка його можна використовувати в якості обгородженого загороди для вигулу птиці. Такий вольєр також сприяє скороченню витрат на утримання курей та іншої домашньої птиці, так як, отримуючи свободу пересування, живність займається самостійним пошуком корму на відведеній ділянці.

Отримані від господарів залишки їжі, вириті черв'яки, ощипанная трава задовольняє потреба курей в їжі і замість 100 грамів заводського корму, що потрібно на вечірній раціон кожної особини кількість сягає майже в два рази цієї заготовки. Цей показник залежить від ступеня насичення птиці їжею. Приміром, якщо щодня вдається заощадити 50 грамів комбікорму на кожній особини, то за умови утримання 20 одиниць птиці, вдасться скоротити витрати корму на 1 кг.

Коли з підготовчими заходами вдалося визначитися, то слід проводити закупівлю птиці. Молодняк можна купити на птахофабриці або у жителів сільської місцевості, які реалізує курчат. Так як практично кожен рік ціни на молодняк змінюються, а вартість однієї голови в окремих регіонах різний, то суму на закупівлю курчат, потрібно прораховувати окремо в кожному окремому випадку.

Несучі кури. Вигода, яку дає домашня курка - яйця і можливість самостійно висиджувати пташенят, таким чином, витрати на купівлю молодняку, на майбутній рік можна виключити. Нестися цей птах починає приблизно з п'ятого місяця життя.

Слід врахувати, що з двох десятків курчат залишається приблизно половина, так як не весь молодняк виживає, і відсіваються також особини чоловічої статі (необхідно залишити тільки одного півня). Зрештою залишається близько десятка курей несучок, кожна з яких дає 1 яйце за два дні, а за місяць вона виробляє в середньому 15 яєць. Таким чином, за цей період з десятка несучок можна зібрати 140-150 яєць для реалізації.

Прибуток, зібрана від продажу яєчної продукції за 7-8 місяців, окупає всі вкладені у виробництво кошти. Далі, добре налагоджене виробництво, де квочки самі будуть сидіти молодняк, не потребує ніяких вкладень. Витрати на корм окупаються знову ж таки з сум реалізованих за яйця. Таким чином, господар міні виробництва може забезпечити свою сім'ю настільки цінними продуктами харчування, як м'ясо і яйця, а також отримувати регулярний прибуток.

Будівництво птахоферми.

Будівля для птахоферми.

Приблизний план організації птахокомплексів, пташників можна побудувати з дотриманням таких технологій і розмірних параметрів:

• висота приміщення близько 3 метрів;
• ширина 12, 15 або 18 метрів. Цей параметр залежить від кількості прогонів, кожен з яких прирівнюється трьом метрам;
• довжина прогону залежить від кількості голів, що будуть міститися у кожному пташнику;
• в якості огорож використовуються допоміжні матеріали. Для підшивної стелі і оббивки стін можна використовувати сендвіч-панелі, а для зовнішньо покрівлі більше підійде профільований лист.
  Будівництво птахоферми. Ціна будівництво птахоферми під ключ: від 20 000 руб. м2  

Ціна будівництво птахоферми під ключ: від 20 000 руб. м2

В остаточну цифру витрат на будівництво міні птахоферми входять багато факторів. Перш ніж замовляти будівництво об'єкта слід конкретизувати вид майбутньої діяльності, визначитися з видом і породою молодняку і його кількістю. Слід враховувати, що на різну категорію птиці потрібно різне вільний простір. Якщо для несучок необхідно 0,4 кв. м площі, то бройлерному курчаті вистачає 0,15 кв. м, на утримання качки потрібно 0.5 , а на гуску й індика 1 кв.м.

Для організації птахоферми може бути використане будь-яке приміщення, яке оснащене хорошою вентиляцією та належним чином висвітлена. Відсутність протягів і неяскравий приглушений світло - ті вимоги, якими також не можна ігнорувати. Одна люмінесцентна лампа (15 Вт) встановлена на кожних 10 кв. метрів ферми задовольняє потребу птиці в світі.

Якщо будова вимагає утеплення, то для цих цілей можна використовувати мінеральну вату або тирсу. Вентиляція приміщення може бути забезпечена через вікна, що відкриваються, але розташовувати їх у такому порядку, щоб уникнути протягів. Що стосується підлоги, то для бройлерних порід краще підготувати зберігає тепло і водонепроникний підлогу, а для несучок краще залишити земляний грунт.

Обладнання для птахоферми.

Деколи доцільніше придбати вже готовий бізнес, ніж організовувати виробництво з нуля. Але якщо, будівництвом птахоферми доводиться займатися самостійно, то слід врахувати витрати на обладнання. Основоположні інструменти, необхідні для якісного виробничого процесу - системи опалення, вентиляції, охолодження та підігріву. Сучасні комп'ютерні системи, представлені на споживчому ринку, в одному комплексі містять всі потрібні функції.
  Обладнання для птахоферми.  


Система годівлі в пташниках.

При утриманні тварин на підлозі прийнято використовувати горизонтальні або спіралеподібні годівниці. Їх конструкція повинна дозволяти курці діставати корм зсередини пристосування.

На птахофабриках проблема забезпечення птиці кормом вирішується завдяки спеціальним бункерів, що встановлюються із зворотного боку клітини або загороди. Найчастіше апарат заповнюється триденної нормою корму, який подається в певний час за допомогою шнекового транспортера. Такий механізм сприяє економії витрат на утримання живності, так як їжа потрапляє в нормованому кількості і її надлишки не розкидаються.

За рахунок застосування систем ниппельно-чашкових ліній задовольняється потреба птиці у воді. Даний механізм дозволяє уникнути водопотерь, а додані до пиття медикаменти, потрапляють в організм кожної особини в дозованій кількості.

Очисні та монтажні роботи на птахофермах.

Для проведення очисних або ремонтних робіт, обладнання, наявне в приміщенні виносити назовні не обов'язково. Цей інвентар підвішується до стелі, таким чином звільняється простір для проведення потрібних заходів. Застосування спеціалізованих годівниць дозволяє не тільки підвищити рівень гігієни в приміщенні, але і скоротити частоту його прибирання.

Вентиляція на птахофермі.

Сьогодні на птахофермах можуть бути використані способи вентилювання, організовані за принципом негативного, рівномірного або надлишкового тиску.

Вентиляція, влаштована за принципом негативного тиску - найбільш економічна, проста і поширена технологія. Виконують її за рахунок клапанів, що підлягають встановленню на відстані 2 метрів від підлоги, через направляючі пластини вдається контролювати потік повітря.

Регулювання температурного режиму в пташнику досягається завдяки застосуванню теплових генераторів, що встановлюються всередині пташників і відрізняються високим ККД. Це більш дешевий метод опалення, ніж електричні обігрівачі або система центрального опалення. До висвітлення також важливо підійти відповідально, так як такий критерій впливає на здоров'я живності.

Фінансовий план.

Розглянутий бізнес-план розрахований на міні-птахоферму для 1 000 голів птиці, за умови, що приміщення для їх утримання готово.

Де взяти гроші на відкриття міні птахоферми?

В якості джерел фінансування організації такого виробництва може стати:

1. Державна підтримка у вигляді допомоги, що може бути видана на розвиток бізнесу підприємцям-початківцям. Так як сільське господарство - пріоритетний напрям, то оформлення допомоги - цілком доступний спосіб фінансування.
2. Державна підтримка фермерів. Шанси на отримання цієї допомоги звичайно нижче, ніж пір першій програмі, але сума допомоги суттєва. До участі в конкурсі допускаються вже діючих, а не тільки відкриваються фермерські господарства.
3. Пільгові кредитні програми. Певні банки готують спеціальні схеми, в рамках яких у сільськогосподарських підприємств з'являється можливість отримання кредиту під хороший відсоток. Ці умови більш вигідні, ніж ставки за позиками для фізичних осіб.

В цілях економії витрат на виробництво допускається установка двох, трьох ярусних клітин. Вигідніше виготовляти їх самостійно, так як покупні клітини коштують в рази дорожче. Середня ціна за одну одиницю становить від 2 000 рублів. А замість купівлі молодняку краще застосовувати інкубатори, системи вітчизняного виробництва дозволяють одночасно завантажувати більше семи сотень яєць. Термін інкубації партії курчат становить 21 день.

Якщо організувати птахоферму на 1000 особин, де співвідношення бройлерів та несучок буде 50:50, то слід зауважити, що:

• за рік можна виростити 6 поколінь бройлерних курчат, адже їх забійний вага досягається вже на 50-й день життя. Таким чином, однорічний приріст становить 3 000 голів птиці, а це близько 9 тонн м'яса;
• Для несучки річна норма виробництва яєць становить 200 штук, отже, з 500 особин можна отримати близько 100 000 штук цієї продукції.

УВАГА! Докладний бізнес-план птахофабрики на 1000/2000 курей (м'ясо, яйця) є - тут

При прорахунку прибутковості підприємства важливо враховувати щомісячні витрати ферми на податки, відрахування в позабюджетні фонди, витрати на комунальні послуги, корми, вітамінізовані і мінеральні прикормы. Передбачені в цьому разі і витрати на трудовий ресурс. В середньому, при правильній організації бізнес окупається вже через вісім місяців.

У зв'язку із змінами на споживчому ринку, можна проводити ротацію яєчного і м'ясного напрямків, збільшуючи чисельність тієї або іншої категорії живності. Цей похід сприяє збільшенню показників прибутковості.

1

Читайте також:

Бізнес план птахівництво

Бізнес план птахівництво

Розведення курей несучок

Розведення гусей - ідея для бізнесу

Розведення гусей - ідея для бізнесу

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Бізнес розведення перепелів. Вирощування перепілок

Бізнес з вирощування мускусних качок

Бізнес з вирощування мускусних качок

Бізнес на бройлерах. Вирощуємо бройлерних курчат

Бізнес на бройлерах. Вирощуємо бройлерних курчат

Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць

Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць

 

Тому Вперед -Кування металу як міні бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Все більше і більше людей втягуються в спорт і здоровий спосіб життя. Для таких людей і було придумано спортивне харчування та різноманітні прискорювачі росту м'язової маси.


Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Торгівля парфумами на розлив останнім часом набирає обертів. Завдяки новим технологіям вартість духів можна знизити на кілька сотень відсотків при цьому якість продукції істотно не зміниться.


Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей