Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес план рослинництво - тепличне господарство

   

Ви визначилися з видом діяльності свого підприємництва і вирішили, що це буде тепличне рослинництво. Зараз вирощування сільськогосподарських продуктів, особливо сезонних фруктів і овочів - це прибутковий бізнес. В першу чергу необхідно скласти бізнес-план, який допоможе відповісти буде прибутковим ваш бізнес і допоможе почати його вірно і без зайвих витрат.

Грамотно складений бізнес-план відповідає на всі питання, які стоять перед починаючим підприємцем і при необхідності допоможе знайти інвестора. Бізнес-план зможе розкрити такі основні моменти: суму початкових витрат, хто буде постачальником теплиць і які вони будуть, яку вибрати технологію. Дасть відповідь, як буде побудований виробничий процес, скільки буде потрібно співробітників, і який розмір фонду оплати праці, скільки необхідно посадкового матеріалу і скільки він буде коштувати, як будуть опалюватися теплиці, які добрива, пестициди, інсектициди застосовувати і яка їх вартість, необхідний транспорт, вартість рекламної компанії та охорони підприємства, в цілому якою буде сума витрат і доходів і звичайно ж розмір чистого доходу. Який строк окупності проекту, які ризики передбачені, графік окупності і точка беззбитковості.

 

  Бізнес план рослинництво - тепличне господарство  

Резюме.
У власності підприємства є земельна ділянка площею 1,5 га. В планах будівництво 6 теплиць за 25 квадратних метрів. Одна частина буде зайнята під вирощування огірків друга - троянд. Будуть використані передові технології ведення тепличного господарства. Заплановано виробництво огірків і квітів троянд. Вирощена продукція буде реалізовуватися в торговельній мережі, завдяки чому заплановано великий об'єм продажів. Для початку бізнесу сума грошових коштів складе 170 000 доларів.

Організаційний план.
Насамперед необхідно провести якісні маркетингові дослідження, які допоможуть відповісти на питання які тепличні господарства вже є в регіоні, яка продукція користується найбільшим попитом, в яких продуктах є нестача на ринку, а також допоможуть визначитися з напрямками збуту (кафе, ресторани, торговельна мережа, підприємства переробки і т.д.) Всі проведені дослідження допоможуть вибрати вид продукції для своєї теплиці. Крім овочів і зелені можна зайнятися вирощуванням квітів та розсади.
Найбільш привабливою організаційно-правовою формою може стати реєстрація індивідуальним підприємцем, що сильно спростить ведення податкового і бухгалтерського обліку. Передбачається, що підприємство буде займатися вирощуванням, збиранням та реалізацією продукції.

Виробнича частина.
Відразу виникає питання, де взяти землю в оренду або ж придбати. Слід звернути увагу на наявність комунікацій та під'їзних шляхів. Для цілорічного вирощування культур важливо опалення, освітлення і полив. Необхідно врахувати світовий досвід у сфері тепличного господарства та наявні передові технології. Ідеальним буде наявність власного земельної ділянки.

Фінансова частина.
Теплиця площею 500 кв.м. коштує 15 тис. доларів. Теплиці площею один гектар вимагають керуючого, технолога і 3-4 робітників. Фонд оплати персоналу буде становити близько 30 тис. доларів в рік. У структурі витрат на продукцію основну частину складуть енергоресурси (електроенергія та газ) Слід вибирати енергозберігаючі технології і найбільш прибуткові культури. Врахувавши всі аспекти, ви зможете отримувати прибуток вже в перший рік. Істотні витрати чекають і на посадковий матеріал, але економити тут не варто так як від якості садивного матеріалу залежить подальший якість вашої продукції і відповідно дохід.

Точну суму грошових надходжень визначити складно, вона буде залежати від ринкової вартості та кількості отриманих врожаїв.
Сподіваємося, що бізнес-план тепличного рослинництва допоможе вам організувати це нелегка, але прибуткова справа.

 
 

Бізнес план рослинництво - тепличне господарство - Завантажити

1

Читайте також:

Споруда теплиці. Відкриття тепличного бізнесу

Споруда теплиці. Відкриття тепличного бізнесу

Організація тепличного господарства є досить вигідним бізнесом. Цей вид підприємництва має швидку окупність і високу рентабельність. У теплицях можна вирощувати огірки, помідори, зелень або інші культури. Все залежить від вашого бажання, споживчого ринку та конкретних кліматичних умов.

Бізнес план тепличне господарство

Бізнес план тепличне господарство

Сьогодні тепличне вирощування різних видів сільськогосподарських культур являє собою дуже вигідний бізнес. Цей вид підприємницької діяльності характеризується швидкою окупністю і дуже високою рентабельністю.

Виробництво теплиць і парників

Виробництво теплиць і парників

Не дивлячись на постійне вдосконалення процесу вирощування овочів, він все ще вважається однією з проблемних завдань у сільському господарстві. Велика кількість бур'янових рослин, різні шкідники (комахи)

Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів - свій невеликий бізнес

Вирощування квітів краще починати з самих затребуваних а так само рідкісних рослин. Для старту цього невеликого бізнесу зійде і ваша власна квартира, з часом ви зможете краще розібратися в даному бізнесі і збільшити свої масштаби.

Сільське і Лісове господарство

Ведення бізнесу нерозривно пов'язане з землею. Це і тваринництво, вирощування різноманітних культур. Так само заготівля та реалізація природних ресурсів.

 

Тому Вперед - Бізнес план фірми - послуг доступу до інтернету

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План інтернет магазину

Бізнес План інтернет магазину

Інтернет настільки розширив можливості нашого життя, що відкриття інтернет-магазину сьогодні приваблює багатьох підприємців-початківців. Дійсно, чого ж простіше, адже платити за оренду торгової площі, наймати продавців не потрібно , потрібно лише створити гарний сайт і почати продавати вибраний товар.


Бізнес План чайного магазину

Бізнес План чайного магазину

Чайний магазин - можливо найкращий напрямок бізнесу для тих, хто любить заробляти завжди залишаючи клієнта задоволеним. Чай - це те, що завжди буде користуватися величезним попитом і його різновид велика.


Бізнес План магазину жіночої білизни

Бізнес План магазину жіночої білизни

В останні роки зріс попит на жіночу білизну, про що свідчить збільшення обсягу продажів даного товару. Не дивно, що все більше підприємців вкладають кошти в цю сферу бізнесу.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей