Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес план фірми - послуг доступу до інтернету - 2007год

   

Резюме бізнес плану

Фірма «Інтер Плюс» створювалася з метою розвитку та організації послуг, які пов'язані з доступом в інтернет.

Мережа інтернет сьогодні - це найбільш оперативний джерело інформації та засіб спілкування між людьми. Інтернет не має кордонів, адже за допомогою нього пошта може дійти за пару годин в іншу точку кулі, і люди отримують можливість спілкуватися візуально один з одним, навіть не виходячи зі свого будинку. Новини інтернету на пару годин випереджають телебачення, газети, радіомовлення.

Фірма «Інтер Плюс» здійснює доступ до інтернету в різних формах, які залежать від потреб абонента: це може бути доступ по телефонних лініях, а можетпостоянный 24 годинний доступ. Оплата варіюється і залежить від стану ринку, на даний момент присутня на ринку близько 30 компаній, які надають доступ до Інтернету, тому ціни сильно не можуть бути занижені або завищені. Приблизна оцінка ціни доступу становить приблизно 50$ США за місяць, але це необмежений доступ, при погодинній оплаті, який залежить від часу дня, він становить 1,0-1,5$ за день і близько 0,5-0,7 за ніч. Денний час визначаться з 9.00 до 12.00, а нічний час буде з 12.00 і до 9.00.


  Бізнес план фірми - послуг доступу до інтернету  

За електронну поштову скриньку і доступ до сервера новин оплата не стягується, безкоштовно буде також надано 2МБ дискового простору для потреб користувача. Якщо використовувати місце на диску більше 2 МБ, то потрібно буде платити окремо. Також надання доступу будуть створюватися сайти комерційних організацій або приватних осіб. Оплата такої послуги не має чітко фіксованого прейскуранта, вона встановлюється індивідуально кожному замовнику. Для користувачів організують цілодобову телефонну службу технічної підтримки. Врахувавши стан телефонних московських ліній, не всі зможуть отримати швидкість з'єднання, яку хотіли б, однак це не позначитися на кількості користувачів.

Суть цього проекту забезпечити інтернет багато абонентів. Пропонуємо число абонентів -1500, а річна виручка 75000$.

2. Опис підприємства і галузі

Власник фірми «Інтер Плюс» - Сакіна, що є одночасно її директором. А решті потрібний персонал наймається директором. Послуги, які надає фірма, спрямовані на приватного користувача і на організації. Збут буде досить популярний, адже ми надаємо можливість вибрати між погодинної і щомісячною оплатою, у деяких фірмах цього вибору немає. Реєструємо користувачів в базі безкоштовно, а деякі провайдери беруть одноразову плату 20-40$ США за це. Для організацій фірма дає виділений канал ISDN, тільки при щомісячній платі 300-400$ ПИТА.Этот0 вид доступу необхідний для компаній, які повинні мати оперативний доступ до інтернету та оперативний зв'язок з партнерами. Буде попит так же на сайти різних компаній, адже при всіх умовах реклама набагато дешевше в інтернеті і на своєму сайті можна розмістити набагато більше інформації.

Згадавши про велику кількість конкурентів і неабиякий попит на інтернет, можна сказати: найближчим часом ринок зросте ще в кілька разів. Фірми, які надають доступ для користувачів, у своїй основі дають, ідентичний пакет послуг, незначно змінюється в залежності від фірми. Ціни незначно коливаються відповідно попиту. Незважаючи на велику кількість фірм, попит все ж на провайдерські послуги тримається приблизно на одному рівні. Можна на ринку виділити 2-3 найбільші компанії: «Демос», «Росія онлайн», «Релком», ціни в яких декілька вище, ніж середні по Москві. Але у них ширший спектр послуг, а так само якість сервісу.

 
 

Бізнес план фірми - послуг доступу до інтернету - Завантажити

1

Читайте також:

Інтернет-телефонія - як бізнес. Інтернет - телефонія переваги і недоліки

Інтернет-телефонія - як бізнес. Інтернет - телефонія переваги і недоліки

Інтернет технології розвиваються сьогодні шаленими темпами, люди вміють і знають що таке інтернет - телефонія вже працюють у даному бізнесі та їх успіхам можна тільки позаздрити.

Репутація в інтернеті

Для успішного розвитку бізнесу потрібне повне або мінімальну присутність конкуренції. Однією з ідей є бізнес ідея відновлення репутації в інтернеті. Використання пошуку в інтернеті для збору інформації про людину ставати справою звичною.

 

Тому Вперед - Бізнес план басейн

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину шпалер

Бізнес План магазину шпалер

Сьогодні багато людей хочуть поліпшити своє положення відкривши власний бізнес, щоб забезпечити собі і своїй родині майбутнє. Більшість створюють свою справу, яка буде їм цікаве і принесе дохід. Для цього потрібен грамотний бізнес-план, який зараз легко скачати в інтернеті.


Бізнес План магазину дитячого взуття

Бізнес План магазину дитячого взуття

Дитяча ніжка має тенденцію до постійного зростання, тому необхідність частих покупок взуття для малюків не викликає сумнівів. Відкриття магазину, який займається продажем дитячого взуття, навряд чи буде збитковим заходом.


Бізнес План магазину біжутерії

Бізнес План магазину біжутерії

Під час кризи торгівля біжутерією є досить перспективною, оскільки ювелірні прикраси доступні не всім. Хороша бізнес ідея - магазин біжутерії. Що б переконатися в популярності біжутерії, варто поглянути на жінок.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей