Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес план басейн

   

Бізнес план дасть вам відповіді. Що потрібно зробити, щоб залучити інвестора. Поверті, якщо дотримуватися бізнес план - ви відкриєте мережа басейнів, які будуть приносити вам хороший дохід.

Басейн завжди має клієнта!
Ви запитаєте чому? А тому що здоровий спосіб життя завжди було і буде модно. Люди зі спортивної галузі, знають, що заняття плаванням - це дуже корисно. Шкода, що в Росії дуже мало басейнів, тому городяни зацікавлені в їх створення. Доказом того, що басейн - це не широко поширена сфера бізнесу є дані компаній, що продає обладнання для басейнів, в місяць будівництвом басейнів розмірами більше 20 м цікавляться всього на всього 5-10 клієнтів.

Як же вибрати розмір басейну?
Бізнес план відповість на це питання. Спортивних басейнів, які фінансує держава не так вже й багато. Більше приватних басейнів, які знаходяться при різних закладах. Але у них хоч і невеликі розміри, але басейни окупаються. А якщо ви придбаєте басейн з великою чашею, то, поверті він вам окупитися відразу. Басейн довжиною 20-25 м, з декількома доріжками - ідеальний варіант для вашого бізнесу. Поверті, всі спортсмени і просто ті, які бажають займатися саме у вашому басейні. Але не забувайте про чистоту, комфорт і затишок.

 

  Бізнес план басейн  

Коли ж окупитися?
Ми вам відповімо, що басейн окупається за 3-4 роки, при дотриманні бізнес плану.

Як щодо обладнання?
Ми вам порадимо для початку вибрати економ варіант. Що потрібно? Розділові доріжки, фільтр води, підсвітка, стартові тумбочки. На вартості чаші радимо не економити - це ж у ваших інтересах. Система гідроізоляції, якість стін має бути якісним, це приваблює клієнтів. Якщо ви вирішили додатково організувати сауну або лазню, то вам це обійдеться близько 3 тис. євро.

Формальності та документація.
Це основна частина бізнесу. Без неї ви не почнете. Вам буде потрібно дозвіл Комітету з містобудування та архітектури на забудову. Шкода, і на це йде багато часу. Цей процес може зайняти більше часу, ніж саме будівництво спортивного комплексу. Бізнес план також уточнює , що вам потрібно буде укласти договори з постачальниками тепла, світла, води. Оплачуватися кожен місяць по лічильнику. Це також вноситися в ваш бізнес план. Запам'ятайте, ви можете отримати пільги, якщо у вас буде установа фізичної культури.

Персонал - це головна база вашого бізнесу
Ви також повинні пам'ятати про підбір персоналу. В бізнес плані розраховується їх заробітна плата. Це технічний персонал, який стежить за чистотою води, роботою всього устаткування і т.д. Тренери (2-3), інструктори з водної йоги або аеробіки. Як же без бухгалтерії та адміністрації? Медсестра, прибиральниця, гардеробник - це люди, без яких неможливо обійтися. Бізнес план вирахує кожному заробітну плату.

Додаткові пропозиції
Бізнес план оцінить вигідність додаткових послуг: масажний кабінет, арома-терапія, сауна, солярій, салонний кабінет, кафе-це зайві витрати. Деякі не дуже вигідні і вимагають ліцензії, а деякі, навпаки принесуть додатковий заробіток.

Отже, ви вирішили створити свій бізнес і для цього обрали басейн. Ми вам відповімо вибір дуже хороший. Але не забувайте! Все в житті потрібно планувати. Бізнес план - це ваш помічник і супровідник. Саме він вирахує кожну вашу копійку, допоможе зробити ваш бізнес прибутковим, вигідним. Передбачити всі нюанси. Дасть поради щодо спрощення у створенні вашої справи. А, головне, пам'ятайте, кожен бізнес - це не легко. Але ми ж не шукаємо легких шляхів? Правда?

 
 

Бізнес план басейн - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План аквапарку - Скачать

Бізнес План аквапарку

Бізнес-план аквапарку включає в себе техніко-економічне обґрунтування проекту, підбір персоналу, систему оподаткування, очікуваний прибуток, окупність.

Бізнес План спортивного залу

Бізнес План спортивного залу

Сучасні умови ведення бізнесу зобов'язують підприємця думати на кілька ходів вперед. Перед тим, як почати втілювати бізнес-ідею у життя, слід скласти бізнес-план.

Бізнес План спортивного комплексу

Бізнес План спортивного комплексу

Кількість людей, охочих відпочити після трудового дня, не зменшується, а тільки збільшується, незалежно від масштабів населеного пункту. Відповідно існує певна завантаженість вже існуючих місць відпочинку.

 

Тому Вперед - Бізнес план кіоску-ларька

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину товарів для хобі

Бізнес План магазину товарів для хобі

Якщо Ви вирішили стати власником магазину товарів для хобі, то перше, що слід врахувати - їх творчу специфіку. Асортимент цього напрямку великий і різноманітний, і правильно оформити замовлення, а також забезпечувати хороші продажі зможе людина, яка дійсно розбирається в моделях для складання, фарби, пензлі і тому подібних речах.


Бізнес План рибальського магазину

Бізнес План рибальського магазину

Як основу для асортименту товарів краще брати вудки і спінінги, ну і звичайно ж інші дрібниці, на зразок блешень, гачків, поплавців і т.д. Але звичайно ж основна прибуток все одно заснована на перших найменуваннях.


Бізнес План рибного магазину

Бізнес План рибного магазину

Риба - невід'ємний елемент правильного здорового раціону, так як м'ясо риби є дієтичним і містить безліч корисних вітамінів і корисних мікроелементів. Саме тому відкриття бізнесу з продажу цього продукту має повний шанс на успіх.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей