Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Вирощування нутрій

   

Ідея бізнесу на вирощуванні нутрій підійде для жителів сільської місцевості. Можливі інвестиції в цей бізнес від 3000 - 25000 руб. Це залежить від наявності матеріалів для виготовлення будинків, облаштування місця вигулу, а також місця для купання нутрій. Вирощують нутрій для отримання дієтичного м'яса і цінних шкурок.

М'ясо нутрій.

М'ясо нутрій, не поступається ні за смаковими, ні за дієтичним властивостям, м'яса кролика. Шкурка у нутрій цінується як лисяча. І хоч нутрії ростуть не дуже швидко, але зате вони не дуже вимогливі до умов утримання.

Основні вимоги для розведення нутрій.

Основною вимогою для розведення нутрій є наявність ставка на їх території, вони люблять купатися. Харчуються ці тварини травою, тому прогодувати нутрію сільському жителю не складе праці. Хворіють дуже рідко, так як нутрії загартовуються в ставку.)


 

Вирощування нутрій

 

Вирощування нутрій схоже на розведення кроликів. Для початку вам потрібно зробити будиночки для нутрій. Будиночки - клітки для нутрій будуються з дощок і металевої сітки, а дах з шиферу або лінокрома. Як правило, клітини розташовуються навколо ставка і вся територія обноситься металевою сіткою або парканом.

Умови утримання нутрій.

Клітка розміром метр на півтора ставиться приблизно на 80 см вище рівня землі.

Легких морозів нутрії не бояться, а ось зимової температури середньої смуги нашої країни - боятися, вони воліють жити в сараї.

Ростуть нутрії не зовсім швидко. Приблизно у п'ять місяців самка виростає і за 140 днів може принести потомство від 5 до 10 нутрій.

Крім трави, нутрії охоче їдять будь-які овочі, у тому числі й кормові буряки. Якщо у вас є доступ до безкоштовних або дешевих комбікормів, то можна використовувати і його.

Скільки нутрій потрібно для початку?

Якщо ви заведете 3-ри пари нутрій, то протягом року ви зможете виростити близько 30-ти особин. Вартість однієї нутрії може досягати 3000 руб. Вирощувати нутрій ви зможете на продаж, на м'ясо або для цінних шкурок. Напевно, найскладніше це вирощувати на м'ясо нутрій, тому що багато людей нехтують, є нутрій, вважаючи їх великими крисами. Але це залежить від вашого збуту. Ви зможете домовитися з екзотичними ресторанів вашого міста і поставляти м'ясо їм. До речі у зверненнях з нутриями потрібно бути дуже акуратним, тому що у них дуже гострі зуби і переносять нутрій за хвости.

У підсумку можна сказати, що якщо у вашому регіоні ніхто інший не займається вирощування нутрій, і ви знаєте перспективні місця для збуту, то можете сміливо починати цей бізнес і розвивати його на шляху до свого нутриевому господарству.

1

Відео, у світі тварин, вирощування нутрій:

  g alt="Свій бізнес - Свиноферма" width="135" height="93">

Свій бізнес - Свиноферма

Свинарство традиційно є провідною галуззю вітчизняного тваринництва. У структурі ринку м'яса на свинину припадає понад 30%. Племінні господарства країни сьогодні розводять понад 10 порід свиней.

Розведення гусей - ідея для бізнесу

Розведення гусей - ідея для бізнесу

Перспективність бізнес-ідеї відкриття гусячої ферми зумовлена трьома причинами. По-перше, цей бізнес можна відкрити і в звичайному селі, та на присадибній ділянці на околиці мегаполісу. По-друге, це дуже різноплановий бізнес, адже гусей розводять заради отримання пір'я, пуху, печінки і, звичайно ж, смачного м'яса.

Бізнес на розведенні кроликів

Бізнес на розведенні кроликів

Кролівництво - вважається одним із найпрестижніших, а головне надприбуткових бізнесів в Європі, зокрема в Німеччині. Чому б не спробувати застосувати ідею такого бізнесу до російської дійсності.

Розведення шиншил

Розведення шиншил

Приблизно в 199 році в нашу країну було завезено перші 100 племінних пар пухнастих гризунів - шиншил. Цей маленький звір дуже сподобався багатьом російським жителям. Шиншил стали тримати в будинках і квартирах як домашніх тварин.


Тому Вперед - Виготовлення безкаркасних меблів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес></td><td><p><a href=Вирощування курчат і виробництво курячих яєць як бізнес

Для вирощування курчат для виробництва курячих яєць краще всього вибрати найбільш мчать породи курей. Дана ідея бізнесу найкраще підходить для сільської місцевості.


Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуванням фазанів краще всього займатися фермам, які вже розводять якихось тварин. Можливість освоїти новий додатковий напрям і отримувати непогані доходи, застосувавши при цьому свої знання.


Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

В даної бізнес ідеї розглядається саме збір у населення пластикових відходів. Якщо організувати збір, то буде можливим отримання майже за даром ПЕТ відходів для переробки, що підвищить рентабельність бізнесу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей