Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Шашлик в домашніх умовах

   

Дана бізнес ідея більше підходить для мешканців приватних будинків. Для початку необхідно виділити простір для приготування шашлику, встановити додаткові холодильники, обзавестися великими мангалами, коптильнями, знайти постачальників м'яса, дрова-вугілля.
Початковий капітал у бізнес на приготуванні шашлику становить близько 1000 $.

Далеко не зайвим буде вміння правильно і смачно готувати шашлик, якщо ж немає таких умінь, то їх треба обов'язково отримати, навчившись цьому. Тому що від цього залежатиме успіх вашого бізнесу.

Багато міські жителі бажають покуштувати смачно пожаренного або копченого м'яса, але далеко не у всіх є можливість і вільний час виїхати на природу, особливо у зимовий період. Може люди могли б купувати готовий шашлик в магазинах, але в магазинах дуже рідко шашлик з'являється на прилавках, так і покупець з підозрою поставиться до такого продукту. Так само готовий шашлик можна покуштувати в ресторанах, але ціна на таке блюдо не всім по кишені.


 

Шашлик в домашніх умовах

 

Для приготування шашлику вам знадобиться м'ясо свинячої шиї або ниркова частина, так само шашлик готують з яловичини і курятини, але найсмачніше м'ясо для приготування шашлику - це баранина. Перед приготуванням шашлик потрібно замаринувати за допомогою оцту, лимонного соку, цибулі, кефіру, вина, томатного соку.

Урізноманітнити смакові якості і відтінки можливо за допомогою приправи і маринаду, а так само це допоможе зберегти смакові якості м'яса.

Якщо ваш бізнес буде сімейним, то ви повинні заздалегідь розподілити обов'язки між усіма учасниками.

Далеко не зайвим буде мати у своєму розпорядженні транспортний засіб, на якому ви будете їздить на закупівлю сировини, а так само здійснювати доставку до клієнта.

Збут готової продукції можна здійснювати через придорожні кафе, які, можливо, знаходяться недалеко від вас, якщо ваш будинок знаходиться біля траси ви можете продавати шашлик для проїжджаючих повз водіїв, розмістивши рекламу свого продукту. Так же при наявності автомобіля ви можете здійснювати продаж готового шашлику, що називається, з коліс, припаркувавши своє авто на жвавій трасі і розмістивши біля себе мінімальну рекламу, яка може виглядати зі стійкого стенду з написом "смажений шашлик і копчений, 100г.-150 руб." - як-то так.

Якщо будете виконувати взяті на себе зобов'язання, що називається по совісті, то неодмінно це люди помітять і сарафанне радіо зробить вам відмінну рекламу, головне не забувайте давати свій телефон вашим покупцям, з проханням в наступний раз телефонувати заздалегідь або щось в цьому роді. Не забувайте так само сказати, що ви приймаєте попередні замовлення на святкові заходи, наприклад, весілля. Можливо, незабаром ви будете готувати шашлик тільки на замовлення.

Цей бізнес в домашніх умовах може стати досить прибутковим заняттям, якщо правильно підійти до питань приготування, організації і збуту продукції.

1

Відео - Шашлик в домашніх умовах:

  ="113" alt="Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея">

Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Головне в цьому бізнесі вибрати зручне місце для торгівлі. З правильним підходом і знанням своєї справи, незабаром, у вас з'являться постійні клієнти, а можливо вам вдасться домовитися з ресторанами і поставляти свою продукцію оптом.

Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Займаючись бізнесом на м'ясі, ви повинні чітко засвоїти головне правило м'ясного бізнесу, ваша продукція повинна бути завжди свіжою, а інакше всі ваші клієнти розбіжаться. Спочатку краще вибрати невеликий масштаб, для того щоб зрозуміти всі підводні камені.


М'ясної і ковбасний бізнес відкриваємо магазин-крамницю

Невеликий М'ясний бізнес досить прибуткове заняття з досить невеликим початковим капіталом. Якщо ви зібралися відкрити невелику м'ясну лавку наприклад на якому з ринків свого міста, то тут найголовніше, що може призвести до загибелі ваш бізнес - це ваш продавець. Добре, якщо ви самі або хтось із ваших близьких стоїть за прилавком і дорожить кожним клієнтом.


Тому Вперед - Виготовлення весільних бонбоньєрок

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Власний бізнес керуюча компанія (ТСЖ). Управління багатоквартирним будинком

Власний бізнес керуюча компанія (ТСЖ). Управління багатоквартирним будинком

Вміння спілкуватися і переконувати людей, одна з головних складових успіху керуючої компанії. Для жителів будинків вам потрібно створити комфортні умови життя при цьому не забуваючи про себе...


Створення і виробництво настільних ігор у домашніх умовах

Створення і виробництво настільних ігор в домашніх умовах

Створення і виробництво настільних ігор, може забезпечити вас хорошим додатковим заробітком, але для цього створені вами ігри повинні бути цікавими і привабливими.


Тютюновий бізнес. Продаж тютюну та аксесуарів

Тютюновий бізнес. Продаж тютюну та аксесуарів

Торгівлю тютюном можна розділити на два різних бізнесу. У першому випадку, це масова торгівля звичайними сигаретами, в такому випадку діють свої умови бізнесу. У другому випадку, це продаж якісного тютюну для справжніх цінителів смаку.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей