Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Саморозвиток в Бізнесі. Виховання Особистості /

Як знайти себе в житті і бізнесі? Де взяти більше часу?

   

Багато в наш час живуть сірим життям. Коли доводиться кожен день вранці: снідати, приймати душ, збирається і йти працювати на докучливого, вічно незадоволеного начальника. Після роботи бігти в магазин, купувати продукти і йти додому займатися своїми побутовими справами. При тривалому часі цього способу існування людина стає овочем, а не особистістю, який не живе, а існує. Але я пропоную зупиниться! З чого Ви взяли, що робота повинна стати вашим «хрестом» який Ви повинні пронести через життя? Вона повинна бути вашою втіхою, щоб життя здавалося яскравіше.

Такий спосіб життя ведуть ті, хто не зміг вчасно знайти себе в суспільстві!! Як це зробити? - запитаєте Ви. Як знайти себе в цьому світі? Пробувати і ще раз пробувати ВСЕ!! І в один прекрасний момент Ви знайдете те, що вам треба, чим Ви будете хотіти займатися все життя, що стане сенсом життя!

З-за чого Ви всі пробували. Весь цей час можете: ходити на виставки, почитати про різні професії, приймати участь в різних конкурсах, знайти роботу з вільним графіком, вступити в кілька клубів, знайти собі хобі. Поспілкуватися з представниками різних спеціальностей, постарайтеся максимально урізноманітнити своє життя. І тільки щось починає набридати сміливо кидайте цю справу, воно призначене не для Вас. Не кидайте пошуки, продовжуйте шукати далі, і навіть якщо Ви уявити не можете куди присвятити всього себе», не зупиняйтеся, вона сама дасть про себе знати, Ви відчуєте.

Завдяки такому способу життя, Ви почнете розуміти інших людей різних професій. Ваш кругозір буде більш широкий і світогляд кардинально зміниться. З вами буде цікавіше спілкуватися іншим людям, ви не будете зациклені на чомусь одному. Почніть більше подорожувати, якщо Ви відчуваєте схильність до творчої роботи. Вас це буде надихати, і змушувати творити. Але не забувайте не коли, що рух це життя, і тільки тоді, коли людина перестає розвиватися, тоді він перший раз «вмирає».

Давай візьмемо приклад менеджера, нехай навіть в престижній компанії, з солідною зарплатою. Але з набридливим графіком роботи, який постійно його вимотує і бісить. Вдома чекає сім'я і діти з їхніми проблемами, які він зобов'язаний вирішувати після такого навантаження на роботі. У нього все це є хобі, писати статті. Одного разу його статтю схвалили, і послали на конкурс і він його виграє, його звуть у престижну редакцію і він кидає набридливу роботу і займається улюбленою справою і починає по-справжньому ЖИТИ, а не існувати і більше часу приділяти сім'ї.

Зрозуміло, що за все це час пошуків у нього могло бути хобі співати, грати на гітарі, малювати і т.д. Але він все-таки зміг витерпіти і пробувати себе у всьому, не сидіти склавши руки і звинувачувати у всьому життя.

На жаль, багато людей, у яких мізки «повернені» більше до бізнесу, а вони ишачат, а будівництвах за копійки «працюють на гроші, а не гроші на них». Цю проблему широко розкриває Робет Кійосакі. У своїх книгах він розкриває проблему молоді, що боїться ризикувати і все життя, не дивлячись на погане ставлення від начальства, маленьку зарплату продовжують на них працювати і потрапляє в цю пастку «страху».Хотя ідей для бізнесу повно головне їх помітити. Можна почати інвестувати, купувати і продавати нерухомість, або починати з малого, купувати речі дешевше, а продавати дорожче на ринку - ідей купа.


Тому пробуйте і ще раз пробуйте і у Вас обов'язково вийде. Краще ризикувати і деякий час залишатися в мінусі, ніж все життя провести на ненависній роботі, на якій і зарплата не буде приносити задоволення і мало часу проводити з рідними, які так потребують вашої уваги.

 

Тому Вперед - Ваше оточення не дає вам розвиватися? Вплив близьких людей.

 

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей