Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Школа краси для жінок та дівчат

   

Бізнес ідея відкриття школи краси відмінно підходить для жінок володіють знаннями в області краси та здоров'я.
Сьогоднішні жінки розуміють, що в першу чергу краса повинна бути здоровою і природною, але багато хто не знає, як правильно підібрати для себе найкращу косметику та інші атрибути краси.

Починаючи даний бізнес, вам слід заздалегідь визначитися з напрямками, в яких ви змиєте навчати молодих дівчат і жінок, зрозуміти потреби кожного віку і скласти окремі програми. В залежності від того, яких додаткових фахівців ви будете запрошувати в свою школу, будуть залежати і початкові інвестиції. Тобто якщо ви самі зможете навчати за багатьма напрямами, то витрати будуть відповідно менше.


 

Школа краси для жінок і дівчат

 

На самому початку слід визначитися з приміщенням, де будуть проходити заняття. Зручне територіальне розташування допоможе залучити максимальну кількість клієнтів. Але не забувайте, що ваша школа повинна поєднувати і перукарню і манікюрний кабінет і аудиторії для лекцій, а можливо і спортивний зал для навчання хореографії та пластики.
Тому для поведінки занять не погано б було домовитися з директором однієї зі шкіл міста. До речі в такому випадку першими вашими клієнтами будуть учениці цієї школи. В такому випадку ви зможете заощадити пристойну суму на рекламі. За вас все зробить "сарафанне радіо".
 
Школа краси для дівчат буде відмінним доробком на майбутнє і помітно виділить будь-яку дівчину перед своїми однолітками.

Чого може навчити школа краси?
1) Як правильно накласти макіяж
2) Яку зачіску вибрати. Догляд за волоссям
3) Догляд за нігтями
4) Правильна хода і постава.
5) Догляд за шкірою і окремими частинами тіла.

Обладнати школу краси потрібно відповідно до напрямок діяльності, якщо ви зібралися навчати дівчат правильному догляду за волоссям, то обладнання повинно бути як в перукарні, з підведеною водою і т.д.

З приводу витрат на косметику, тут особливо можна не турбуватися, так як багато косметичні компанії надають зразки своєї продукції для тих хто допомагає їм з реалізацією, тому для скорочення витрат і отримання додаткового прибутку ви можете укласти з ними договори, але виберете кращих постачальників.

Що стосується назви вашої школи краси, то тут краще подумати з доробком на майбутнє для створення відомого бренду. Як правило, кращим брендом може послужити ваше прізвище, це додаткова гарантія якості для клієнтів.

Доходи школи краси.
Набираючи групи для навчання в середньому з 10-ти чоловік, ви зможете встановити фіксовану оплату в розмірі 4 000 т.р. Тривалість курсу може складатися з десяти занять і включати в себе всі перераховані вище напрямки. Запрошуючи спеціаліста з якоїсь області, ви зможете встановити оплату у розмірі 1 000 т.р. за спарене заняття. Навчати в місяць ви зможете приблизно 4-е групи.

З цього виходить:
Одна група - 10-ть осіб за 4 000 т.р. дорівнює 40 000 т.р. місяць.
У вас 4-ри групи по 40 000 т.р. виходить 160 000 т.р. місяць.

Оплата викладачів:
Кожен викладач отримує по 1 000 т.р. за заняття, курс з 10-ти занять, означає 10 000 т.р. на місяць.
У вас 4-ри групи по 10 000 т.р. виходить 40 000 т.р. за місяць.

Ваші доходи за вирахуванням витрат на викладачів становитимуть 140 000 т.р. на місяць, щоб порахувати вашу прибуток вам слід з цієї суми відняти витрати на оренду приміщення, а так само інші витрати. Так само не варто забувати, що якщо ваше приміщення знаходиться на території якоїсь школи, то потрібно платити за дружбу з її директором. Дані розрахунки наведені умовно, вони будуть змінюватися в залежності від регіону і від ваших дій.

Для відкриття школи краси для дівчат і жінок вам слід володіти хорошими організаторськими здібностями, вміти спілкуватися з людьми різних віків і звичайно мати почуття смаку і стилю. Удачі!

1

Читайте також:

Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Організація модельного агентства вимагає постійного розвитку в даному напрямку, вам потрібно відстежувати всі новітні тенденції та віяння моди, адже у модельного бізнесу є свої закони.


Тому Вперед - Бізнес на відрядження

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуванням фазанів краще всього займатися фермам, які вже розводять якихось тварин. Можливість освоїти новий додатковий напрям і отримувати непогані доходи, застосувавши при цьому свої знання.


Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

В даної бізнес ідеї розглядається саме збір у населення пластикових відходів. Якщо організувати збір, то буде можливим отримання майже за даром ПЕТ відходів для переробки, що підвищить рентабельність бізнесу.


Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Тенісний корт - це бізнес з досить довгою окупністю. Але вкладення грошей майже напевно окупиться, тому що великий теніс улюблена гра багатьох наших співгромадян.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей