Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Виробництво скла та виробів зі скла як бізнес

   

Виробництво скла та виробів скляної промисловості в останні роки досить широко набирає обертів, у зв'язку із зростаючим попитом з боку населення. Що стосується виробничого циклу від початку і до появи кінцевого продукту, тобто скла, то тут можна сказати наступне, що весь початковий процес виробництва складається з великих інвестицій і знання хімічних формул виробництва. У зв'язку, з чим багато підприємців обирають для себе «другорядні» бізнес, який ґрунтується на переробці скла та виробництві конкретних виробів.
Наприклад:

 1. Виробництво склопакетів
 2. Виробництво сувенірів зі скла
 3. Виробництво - видув склотари
 4. Виробництво дзеркал
 5. Виробництво скла для меблевої промисловості і т.д.

Якщо ви задумаєтеся про виробництві скла як про невеликому бізнесі, то тут варто дуже багато зіставити, і скоріше за все слід зрозуміти, що виробництво скла вимагає серйозних інвестицій. А для міні бізнесу можливо краще буде вибрати напрямок пов'язане зі вторинною обробкою, які в свою чергу користуються попитом, особливо варто придивитися до меблевій промисловості.


Історія бізнесу пов'язаного з обробкою скла.
Один наш спільний знайомий одного разу шукав свою нішу в малому бізнесі і натрапив на можливість виробництва скла з нанесеним зображенням. Для нанесення зображення на стекла і дзеркала використовується спеціальний принтер або технологія матування скла. Він вибрав для себе оптимальним, перший варіант бізнесу. Наступним його дією був пошук обладнання. Коли потрібне обладнання він знайшов, то у нього виникла проблема навіть не з ціною на нього, а з його вагою, той самий принтер для друку на склі важив близько 1,5 тонни. Для такої ваги йому довелося будувати додаткову будівництво на території свого приватного володіння, робити фундамент і утеплене приміщення. Але на початку свого бізнесу, наш знайомі як личить грамотному підприємцю, звичайно ж склав бізнес план в якому він облік всіх конкурентів свого регіону. І як виявилося, у нього був лише один конкурент Це і була меблева фабрика, яка забезпечувала тільки своє виробництво тими самими вікнами з печаткою.
Справа виявилася прибутковою, а інакше ми б про нього не писали. Через пів року наш знайомі перебрався в свій власний ангар, вже маючи клієнтів і постійно зростаючий дохід.
Клієнтами були меблеві міні заводи і фабрики, а так само приватні особи, які виробляють меблі на замовлення і яким природно потрібно скло.

І це тільки одна з численних історій пов'язана зі скляним бізнесом, таких історій дуже багато, адже скло використовується у всіх сферах бізнесу і в медицині і в автомобілебудуванні і тим більше в побуті. Який бізнес почнете ви, вирішувати тільки вам, але перед початком обов'язково потрібно скласти бізнес план, який відобразити всю теоретичну прибутковість майбутнього справи.

Як роблять скло?

Скло можна отримати 2 способами:

Фурко або • Флоат

Технологія виготовлення скла за методом Фурко передбачає прокатування гарячої суміші скла через валики і подальше її переміщення в охолоджувальну камеру, де відбувається поділ на аркуші. Згідно з методом Флоат, розплавлена скляна суміш у формі стрічки надходить в охолоджуючу ємність з оловом.

В основі сучасної технологій виготовлення скла лежить метод Флоат, оскільки він володіє деякими перевагами: висока продуктивність, освіта зовсім незначних оптичних дефектів скляної продукції, а отже, не виникає необхідність проведення додаткової обробки скла, і, нарешті, можливість декоративного оформлення.


Технологія виготовлення скла.
  технологія виробництво фруко і флоат-скла  

Під склом розуміють особливі аморфні тіла, утворені в процесі охолодження розплавів різних за хімічним складом і володіють механічними характеристиками твердих тел.

В якості базових сировинних матеріалів для виготовлення виробів із скла, призначених для будівельно-ремонтних робіт, виступають кварцовий пісок, сульфат натрію або сода, крейда чи вапно, пегматит і доломіт. Додавши скляний бій у склад шихти, можна значно прискорити процес виготовлення скла. Крім перерахованого сировини в склад шихти включені особливі кислотні та базові стеклообразующие оксиди, а також допоміжні компоненти, які надають скляних виробів певні властивості.
До таких компонентів можна віднести:

барвники - оксиди заліза, міді, кобальту, хрому, марганцю;

освітлювачі - селітра, триокис миш'яку.

Технологія скловаріння включає проведення кількох послідовних операцій: виготовлення скляної шихти, варіння скломаси і, нарешті, створення скляних виробів.

Досить незначно змінити технологічні умови виробництва, як із скломаси Ви зможете отримати скло іншого будови: більш щільного, волокнистого або пористого.

Зміною хімічного складу скляного розплаву Ви можете впливати на такі характеристики скла, як міцність, діелектричні і теплофізичні властивості, здатність поглинання або пропускання ультрафіолетових та інфрачервоних променів, радіоактивного випромінювання. Наприклад, бесщелочное боросилікатне скло, успішно застосовується для виготовлення арматури для бетону і міцних, хімічно стійких скляних труб, відрізняється підвищеною механічною міцністю, хімічною стійкістю, низьким рівнем лінійного розширення.

У промислових масштабах виготовлення скла налічує вже понад 300 років. Технологія виробництва суміші для скла передбачає використання інгредієнтів в наступній пропорції пісок - 70%, сода і вапно - 30%. До складу можуть входити також поташ, оксид свинцю, різні барвники та інші речовини. Всі компоненти з особливою ретельністю перемішуються, під дією високих температур розплавляються, отримана суміш підлягає швидкому охолодженню щоб уникнути кристалізації і нарізці на листи потрібного розміру.
Товщина готового скла може складати 2 - 50мм, габарити листа досягають 5м х 3м.
  Виробництво скла та виробів зі скла як бізнес></td>
       <td align= 

Виробництво скла: устаткування.


Шихтосмесительная установка.

Обладнання для виготовлення шихти, зважування інгредієнтів і їх перемішування, представлено у вигляді конвеєрної лінії, яка розташовується в один ряд.
Для базової сировини (пісок, сода і доломіт), згідно з технології виготовлення, використовується за два добових бункера, решта сировину передбачає використання лише по одному.

Пневматично завантажувальні бункери оснащені фільтрами. Регулювання і контроль за наповненням бункерів проводиться на автоматичному рівні завдяки використанню рівнемірів.
Застосування спеціальних допоміжних соскабливающих пристроїв дозволяє значно спростити процес вивантаження сировини з бункерів. Вимірювання кожного виду матеріалів здійснюється на окремих контейнерних вагах. При зважуванні піску процес дозування заснований на використанні дозувального жолоби, при зважуванні всіх інших компонентів застосовуються дозувальні шнеки.

Зважене сировина надходить на збірний конвеєр, який переміщує всі компоненти в шаржировочный змішувач. На ділянках виникнення дрібного пилу встановлені пылесборные установки, які збирають пил і повертають її виробничий процес, де вона використовується в якості сировини.

На виході після змішувача, готова шихта проходить по дозировочному жолобу і надходить на транспортну установку. До шихті безперервним потоком додається склобій в певній пропорції.
  обладнання та лінії необхідні для виробництва скла оснащення заводу  


Типи скла.

На підставі базових інгредієнтів шихти, скло може бути декількох типів:

• кварцове,

• вапняне,

• натрієво-силікатне,

• свинцеве та інше.

Найбільш поширеним і простим видом вважається кварцове скло на базі використання особливого кварцового піску (кремнезему). Готові вироби з кварцового піску відрізняються термостійкістю і прозорістю, разом з тим вони досить крихкі. Успішно використовується таке скло для виробництва хімічної лабораторного посуду.

Для виготовлення вапняного скла застосовується досить дешеву сировину. Таке скло успішно використовується для виготовлення листового скла, різної склотари і колб електроламп.

Щоб отримати свинцеве скло, виробники змішують кремнезем з оксидом свинцю. Отримана суміш плавиться і охолоджується. З свинцевого скла можна отримати кришталь, всілякі елементи ізолюючого типу в радиодеталях.


Виробництво енергозберігаючого скла.
  Виготовлення енергозберігаючого скла.  


Досить популярна і поширена енергозберігаюче скло (так зване, К-скло, І-скло, Е-скло, I-скло), виготовлене за допомогою нанесення на поверхню найтоншого скла прозорого покриття з підвищеною теплопровідністю. Енергозберігаюче скло володіє відмінною випромінювальною здатністю, завдяки якій в опалювальний сезон в приміщення повертається більше 70% тепла від обігрівальних приладів.


Виробництво армованого скла.

  Виробництво армованого скла.  


Головне призначення армованого скла полягає в склінні віконних конструкцій і виробничих перегородок. Такі скла, завдяки наявності металевої сітки, що відрізняються підвищеною безпекою і пожежостійкість. Подібне армування не впливає на міцність скла, однак у разі виникнення пожежі чи падіння виріб не розлітається в різні боки, а лише відламується по лінії надрізу.


Виробництво сонцезахисного скла.

  Виробництво сонцезахисного скла.  

Щоб знизити рівень проникнення світловий і сонячної енергії скла, технологія виготовлення може доповнитися процесом тонування або фарбування. Цей процес здійснюється поки скло знаходиться в розплавленому стані, застосовуючи для цього оксиди металів потрібних відтінків. Такі пофарбовані скла успішно застосовуються для скління фасадів і приміщень у разі необхідності захисту приміщення від сонячних променів.

Сучасні технології дозволяють отримати високоякісне скло із сонцезахисним покриттям у вигляді спеціального напилення, яке наноситься в процесі виготовлення. Для цього оксид металу розпилюють в печі на скляну стрічку при температурі не менше 600 С. Проникаючи в структуру скла, напилення наділяє вироби підвищеною міцністю і стійкістю до впливів із зовні.


Виробництво автоскла.
  Виробництво автоскла.  


Завдяки додатковій термічній обробці, що складається з поступового нагрівання і швидкого охолодження, одношарові скла (Сталініт) називаються загартованими.
Скла, що пройшли таку термообробку, характеризуються високою механічною міцністю, їх навіть прийнято називати зміцненими. Сфера застосування: сучасні автомобілі.

Багатошарове скло (Триплекс) складаються з декількох шарів, склеєних прозорими полімерами. Для скління автомобілів використовуються тришарові вироби з двох стекол і шару полімеру, тому їх називають триплексом. Зруйновані уламки утримуються за допомогою особливої сполучною плівки, що запобігає можливість отримання поранень. Навіть розбите автоскло здатне зберегти оглядовість, цілком достатню для пересування до місця ремонту або стоянки. Багатошарове скло (Триплекс) володіє підвищеною стійкістю до появи наскрізних отворів і захищає пасажирів від предметів, що летять з-під коліс попереду йдуть машин. Всі сучасні транспортні засоби обладнані лобовими стеклами Триплекс, а їх використання в задньому прорізі кузова і дверях дозволяє збільшити безпеку й знизити рівень шуму.


Виробництво гнуття (гнутого) скла.

  Виробництво гнуття (гнутого) скла.  


Сучасне будівництво неможливо уявити без використання гнутого скла. Термін «молірування» передбачає вигин поверхні. Технологія гнутого скла полягає в рівномірному нагріванні звичайного плоского скла. При досягненні температури розм'якшення, скло приймає потрібну форму і розміри, згідно з даними, закладеним у програмі.

Піддавати моллированию можна візерункові й прозорі скла, з твердими покриттями і пофарбовані в масі, триплекс. Крім додаткову обробку, скло охолоджується. В процесі виготовлення відслідковується якість і не допускається можливість утворення внутрішнього напруги. Завдяки термічній обробці, скла стають загартованими.


Виробництво листового скла.

  Виробництво листового скла.  


У повсякденному житті скло зустрічається повсюдно - вітрини магазинів, віконні конструкції і навіть вироби, що містять у своєму складі скло. Які секрети таїть у собі виробництво скла? З яких компонентів і в яких умовах його можна отримати?

Насамперед, слід зазначити, що скло являє собою охолоджену і застиглу рідина, до складу якої входять сода, вапняк, кварцовий пісок і доломіт, а також допоміжні речовини, що надають готовим виробам особливі властивості. Для виготовлення скла використовують 2 методи - Фурко і Флоат.

Метод Фурко, визнаний фахівцями як застарілий, заснований на витяганні з допомогою двох стрічок величезного листа скла, який переміщується зі скловарної печі в цех охолодження, а потім нарізається на аркуші потрібних габаритів.


Виробництво дзеркал.

  Виробництво дзеркал.  


Процес отримання дзеркала заснований на подальшої декоративної обробки нарізаного листового скла. Технологія процесу передбачає отримання з країв заготовки фацет шириною 4 -30 мм з кутом нахилу до лицьової поверхні 5 - 30°.

C найбільшою відповідальністю при виготовленні дзеркала слід підійти до нанесення відбиває шару срібла товщиною 0,15-0,3 мкм на задню поверхню виробу. Після того, як скло покривається спеціальною плівкою з міді, відображає шар отримує додаткову електрохімічний захист.
Потім мідна плівка покрита лакофарбовими матеріалами: епоксидними емалями, поливинилбутиральными инитроэпоксидными складами, завдяки яким захисному шару не загрожують механічні пошкодження. Крім того дзеркала можуть бути виготовлені за допомогою металізації скла вакуумним випаровуванням і катодним розпиленням.

Найбільш поширене термитное випаровування алюмінію у вакуумному просторі під дією тиску. Дзеркало буде володіти найбільшою відбивною здатністю при товщині алюмінієвої плівки не менше 0,12 мкм. Такий високий рівень хімічної стійкості дозволяє застосовувати алюмінієві дзеркала в ролі поверхонь зовнішнього відбиття, захищених прозорими оптичними шарами. Поверх алюмінієвого шару виріб обробляється лакофарбовими непрозорими складами.


Виробництво меблів зі скла.

  Виробництво меблів зі скла.  


Сучасні меблі, виконана зі скла, презентабельна і чудова, безпечна в повсякденному використанні і проста у догляді, а в поєднанні з різноманіттям текстурних і дизайнерських рішень стає оптимальним декоративним рішенням при оформленні будь-якого інтер'єру. Завдяки гладкій поверхні меблі з прозорого і матового скла легко очищається від різноманітних забруднень.

Витончені і в той же час практичні предмети інтер'єру завжди актуальні. Столи, полички, барні стійки, шафи і стелажі, ексклюзивні підставки під кімнатні квіти - сьогодні Ваші можливості обмежуються лише польотом фантазії. Гармонійне поєднання з іншими предметами інтер'єру.


Виробництво броньованого скла.

  Виробництво броньованого скла.  


Броньоване скло являє собою багатошарову конструкцію, яка включає кілька стекол М1 і полімерного фотоотверждаемого складу. Клас необхідного захисту підрозділяє конструкції на плівкові і беспленочные. Використання броньованих стекол для внутрішнього і зовнішнього скління гарантує надійний захист від куль, які були випущені з різної зброї. Будучи прозорим, скло забезпечує надійний захист за класами В1, В2, В3, В4, В5 (1, 2, 3, 4 і 5 клас кулетривкістю), і пропускає при цьому світло.


Виробництво медичного скла.

  Виробництво медичного скла.  


Для отримання медичного скла достатньо охолодити розплавлену суміш силікатів, солей, оксидів металів. Завдяки використанню в рецептурі 95-98% кремнію, медичне скло відрізняється підвищеною хімічною і термічною стійкістю, а з-за високої температури плавлення - понад 1600°С. Виробництво і запаювання ампул вельми скрутна.


Виробництво вогнестійких стекол.

  Виробництво вогнестійких стекол.  


Виготовлення спеціальних протипожежних стекол в Росії можна зустріти вкрай рідко, оскільки замість них успішно застосовуються армовані листові. Такі скла у разі виникнення пожежі можуть тріснути, проте арматура, встановлена усередині скла, утримує всі осколки на місцях, запобігаючи цим поширення вогню далі. Будівельні організації, зводячи нові об'єкти, воліють закуповувати вогнетривкі скла за кордоном. Тому можна зазначити, що виготовлення світлопрозорих вогнетривких конструкцій вважається досить актуальною проблемою.


Виробництво склотари.

  Виробництво склотари.  


Виготовлення скляної тари може проводитися декількома методами:

• пресування;

• прессовыдувание;

• видування із застосуванням машин-автоматів вакуумного типу та спеціальних напівформ;

• відцентрове лиття у форми;

• спосіб ручного видування.

Використання відпалу по закінченню процесу виготовлення виробу дозволяє попередити утворення внутрішніх напруг, які можуть виникати під час варіння.


Виробництво акрилового скла.

  Виробництво акрилового скла.  


Акрилове скло може бути литим і екструзійних. Для проведення якісної обробки акрилового скла може бути використана як механічна, так і лазерне різання. Процес шліфування і полірування виконується з допомогою спеціальних абразивних паст. Скло такого роду прекрасно піддається термообробці і, при досягненні 140°С йому можна надати форму зігнутої деталі.


Виробництво силікатного скла.

  Виробництво силікатного скла.  


Силікатне скло, будучи твердим і прозорим матеріалом, що виготовляється з соди, вапна, піску і додаткових добавок, які визначають призначення скла. Різати силікатне скло переважно твердосплавним або алмазним склорізом, а обробляти допомогою полірувальних і абразивних кругів. Використовуючи термообробку листа силікатного скла, Ви можете надати йому декоративну форму або провести молірування.


Виробництво кварцового скла.

  Виробництво кварцового скла.  


Кварцове скло, порівняно з традиційним склом, має ряд незаперечних переваг і властивостей, які роблять його унікальним матеріалом для створення чудових декоративних образів.

Термічні властивості. Кварцове скло витримує різкі температурні перепади, завдяки низькому коефіцієнту термічного розширення - приблизно в 15-20 разів.

Хімічні властивості. Скло відрізняється підвищеною кислотоупорностью і щелочеустойчівостью. Так, наприклад, в реакцію з ним може вступати лише плавикова або фосфорна кислоти. Інші кислоти не діють на матеріал. Тому він успішно застосовується у випадках необхідності кислотоупорного матеріалу.

Оптичні властивості. Скло такого типу вважається одним з найбільш прозорих предметів і показує надзвичайно низьке поглинання світла у видимих і невидимих частинах спектру. Слід зазначити, що навіть в товстих шарах майже немає відтінків і рівень поглинання падаючого світла вельми незначний.


Виробництво оптичного скла.

  Виробництво оптичного скла.  


Оптичне скло являє собою прозоре скло на базі будь-якого хімічного складу і характерним підвищеним рівнем однорідності. Можуть містити 46,4% РЬО, 47,0% Si0 та інші оксиди. З оптичного скла можуть бути виготовлені лінзи і призми різного роду, кювети та інші вироби.
Головна вимога, яка пред'являється до оптичного скла, полягає в досягненні однорідності.
Виготовлення скла такого роду виконується в одно-, двухгоршковых печах. З великою відповідальністю і обережністю при виготовленні скла слід підходити до розмішування скла під час варіння і охолодження.Виробництво плитки зі скла.

  Виробництво плитки зі скла.  

Для створення облицювальних плиток з скла необхідно взяти пресовані плитки, виконані з глушеного скла, і емальовані вироби. Зовні емальована плитка нагадує звичайне безбарвне скло, оброблене шаром емалевого шлікера, і минуле відпал при температурі плавлення емалі.
Щодо емальованих плиток приймають емалі, мають коефіцієнт термічного розширення практично рівний коефіцієнту розширення скла.

Технологія виготовлення плитки зі скла передбачає використання відходів, які утворюються: технічного, віконного, полірованого і прокатного скла.

Якщо на скляну плитку надалі наноситься емаль, то плитки повинні бути правильної форми, мати чіткі межі та контури. Зовні емальовані плитки гладкі і блискучі, в той час як тильна сторона - шорстка і забезпечує краще зчеплення з розчином, за допомогою якого плитки встановлюють до стін будівель і споруд.

Листове скло підлягає нарізці на плитки потрібних розмірів.
1
Матування скла та дзеркал

Матування скла та дзеркал

Виготовлення акваріумів власними руками

Виготовлення акваріумів власними руками

Декоративна обробка скла

Декоративна обробка скла

Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу

Виробництво і продаж дзеркал - як вид Бізнесу


Тому Вперед - Скільки і як можна заробити на Газелі в місяць?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Магазин на колесах, свій автофургон

Магазин на колесах, свій автофургон

Бізнес ідея пересувної магазин на колесах в першу чергу підійде для любителів недалеких подорожей бажаючих поєднати приємне з корисним. Але для початку такого бізнесу вам буде потрібно автофургон.


Бізнес-ідея по виготовленню ключів, новий погляд

Бізнес-ідея по виготовленню ключів, новий погляд

Бізнес-ідея по виготовленню ключів не вимагає особливих знань і умінь. Для початку бізнесу вам потрібно підібрати відповідне приміщення, прикупити верстат для виготовлення ключів і різноманітні заготовки для бедующих ключів.


Послуги бармена за викликом

Послуги бармена за викликом

Бізнес-ідея по роботі барменом за викликом підходить в першу чергу для людей хто вже знайомий з даною професією. Для початку вам буде потрібно купити чи виготовити на замовлення переносну барну стійку. Вартість барної стійки становить близько 400$.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей