Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Послуги бармена за викликом

   

Бізнес-ідея по роботі барменом за викликом підходить в першу чергу для людей хто вже знайомий з даною професією. Для початку вам буде потрібно купити чи виготовити на замовлення переносну барну стійку. Вартість барної стійки становить близько 400$.

Сама робота полягає в тому, що бармен по виїзду, запрошується на якесь захід для обслуговування гостей.
Алкогольне меню складається заздалегідь і узгоджується із замовником. Закупівля винних виробів, як правило, лежить на ваших плечах. Так само можлива роздруківка винних карт для гостей з яким вони будуть робити свої замовлення.

Оплата послуг бармена за викликом в середньому становить близько 20$ на годину, ну і звичайно алкогольні напої оплачує замовник, які в підсумку залишаються у нього.


 

Послуги бармена за викликом

 

Хто такий бармен? Чому люди платять за послуги бармена?
Бармен - це не просто людина, яка розливає алкоголь у склянки і додає туди лід. Бармен це свого роду кухар, тільки готує він не їду а коктейлі і міцні напої.
І люди, які користуються послугами кухаря, так само розуміють, за що вони платять гроші барменові. Але є й інші, які так само готові заплатити гроші за послуги бармена. Це такі люди, які думають що бармен це теж самий офіціант, типу "налий - принеси", такий контингент п'є горілку і їм по барабану, які ви вмієте готувати коктейлі. Головне показати своїм друзям, що у нього все серйозно і навіть особистий бармен є і т.д. Вам в принципі теж має бути по барабану на таких людей, головне щоб гроші платили. Але свою роботу ви повинні виконувати якісно в будь-якому випадку.

З часом, як і в будь-якому іншому бізнесі, ви будете обростати зв'язками і постійними клієнтами які будуть користуватися вашими послугами регулярно і найголовніше що друзі цих клієнтів будуть безпосередньо контактувати з вами на свята, а для вас це найкраща реклама.

Тому якщо у вас душа лежить до бізнесу на послуги бармена, то саме час починати цьому навчатися, вивчати нові коктейлі і способи їх приготування, а так само якщо немає досвіду, то влаштується на роботу в яке-небудь знову відкрилося кафе, навчитися спілкуватися з людьми, стоячи за барною стійкою. З часом все вийде!

1

Відео - бармен шоу:

  radi-deneg-nuzhno-mnogo-rabotatj.html">
Чому заради грошей потрібно багато працювати?

Важко уявити сучасне суспільство без грошей. Використовуючи гроші ми можемо придбати необхідні нам предмети і задовольнити всі наші потреби. Будь-якій людині потрібні гроші що б забезпечувати сім'ю або хоча б себе самого.

Як заслужити повагу оточуючих людей? 10 способів.

Вам доводилося коли-небудь зіткнутися з людиною, який вів себе некоректно і нешанобливо по відношенню до вас? Які почуття ви при цьому відчували: обурення чи образу?


Ваше оточення не дає вам розвиватися? Вплив близьких людей.

Наше оточення має величезний вплив на нас. Ми оточені родичами, друзями, знайомими, приятелями, колегами по роботі, просто не знайомими людьми. Родичі і друзі є найближчими для нас людьми.


Тому Вперед - Бізнес по вирощуванню квадратних кавунів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Головне в цьому бізнесі вибрати зручне місце для торгівлі. З правильним підходом і знанням своєї справи, незабаром, у вас з'являться постійні клієнти, а можливо вам вдасться домовитися з ресторанами і поставляти свою продукцію оптом.


Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках

Заробіток на розведення папуг. Бізнес на хвилястих попугайчиках

Найголовніше в розведенні папуг організувати для птахів оптимальні умови розмноження і заздалегідь уявляти собі ринок збуту.


Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

Виготовляємо мангали - бізнес у своєму гаражі

Для такого бізнесу вам слід мати навички зварника, розбиратися в матеріалах, знати, де дешево купувати залізо. Для збуту, так само можна домовитися з великими магазинами, взяти на реалізацію виготовлений мангал.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей