Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Скільки і як можна заробити на Газелі в місяць?

   

Використовувати "Газель" для стабільного заробітку не так складно, як могло б здатися. Велика популярність приватних перевезень обумовлена низькими, порівняно з великими компаніями розцінками. Для початку слід визначити поле своєї діяльності, а саме можливості транспортної розв'язки Вашого місця положення і оцінити можливу клієнтську базу,наприклад, офіси, магазини, заводи і т.д. Наступним Вашим дією є інформування знайдених варіантів організацій про Вашу діяльність по перевезенню вантажів.

  Скільки і як можна заробити на Газелі в місяць?  

Чималу роль грає форма кузова, що дозволить простіше підбирати клієнтів і отримувати більший дохід. За попереднім аналізом інтернет форумів і коментарів водіїв, досвідчених у цій справі, найбільш вигідним і зручним можна визначити термос або рефрижератор. При тому умови, що ми орієнтуємося на доставку продуктів.
 
Газель рефрижератор

  Газель рефрижератор як заробити  

Доставка швидкопсувних продуктів завжди була і буде затребуваною. Вибір даного терену дозволить Вам по можливості прикрепится до заводу або офісу, займається поставками. Про перспективність можна заявляти враховуючи велику кількість оголошень за пошуком водіїв зі своїм транспортним засобом для перевезення такого роду продуктів. Однак у такому випадку, для раціональності та прибутковості підприємства, для початку слід правильно продумати маршрут, так як, наприклад, в Москві це може бути важкувато враховуючи кількість пробок, збільшують тривалість ходок, а отже і скорочуючи їх продуктивність.

Газель соболь

  Газель соболь як заробити  

Телефонуючи диспетчерів при наявності соболя, також, дає позитивні результати. Як правило, вони беруть 10-20 % від виручки. Вигідніше їздити на газу, враховуючи дорожнечу бензину. Крім того, якщо Ви - щасливий власник соболя або портера Вам відкритий в'їзд в центр міста. Сміливо можна купувати, особливо в Москві, простоювати точно не буде.

Отже, надаємо начерку фінансового плану.
Розрахунок ведемо, виходячи з мінімального заробітку в 1000 р/день. В залежності від маршруту можна заробити від 5 до 10 тис.

При підрахунку свого бізнесу на Газеле і передбачуваного заробітку слід оцінити середні розцінки на надання послуг з вантажоперевезення. Крім того, врахуємо паливні витрати Вашого автомобіля, а також вкладення в рекламу або відсоток, вычитаемый диспетчером. Приймемо витрата на диспетчера 10 % від вартості роботи.

Після визначення вище перерахованих факторів, перейдемо до суті, а саме прогнозованою прибутку.

Нижче наведені розцінки і тарифи на надання послуг з перевезення вантажів автомобілями ГАЗель по Санкт-Петербургу і області:
ГАЗель фургон 3 метри - 350 рублів за годину х 3+1. Вартість замовлень стартує з 1400 рублів на три години роботи враховуючи годину для подачі машини. Кожен подальша година перевезень оцінюється в 350 рублів.
ГАЗель бортова 3 метри - 400 руб за годину х 3+1. Вартість замовлень стартує з 1600 рублів на три години роботи враховуючи годину для подачі машини. Кожен подальша година перевезень оцінюється в 400 рублів.
ГАЗель фургон 4 метри - 400 руб за годину х 3+1. Вартість замовлень стартує с1600 рублів на три години работыучитывая годину для подачі машини. Кожен подальша година перевезень оцінюється в 400 рублів.
ГАЗель бортова 4 метри - 450 руб/год х 3+1. Вартість замовлень стартує з 1800 рублів на три години роботи враховуючи годину для подачі машини. Кожен подальша година перевезень оцінюється в 450 рублів.

У разі здійснення перевезень в межах міста заробіток нараховується в залежності від часу роботи, тобто оплата погодинна, без урахування кілометражу.
Якщо Ви виїжджаєте за КАД на відстані 15 - 20 кілометрів зараховується подвійна подача (3+2). Вслучаевыезда за місто в радіусі 250 кілометрів в оплаті враховується кілометраж (3+1+км). Один кілометр оцінюється в 12 - 14 рублів. При підрахунку кілометражу враховується прямий і зворотний шлях.

Здійснення перевезень за межі Санкт-Петербурга при відстані перевищує 250 кілометрів ціна не встановлена і визначається на договірних умовах.

Маючи такі вихідні дані можна зробити розрахунок:
При одному мінімальному замовленні в день перевезення в межах міста, Ваш заробіток складе 1400 рублів, віднімаємо 10% на оплату диспетчерських послуг. В результаті отримаємо 1260 рублів.

Приймемо, що Ваш автомобіль працює на дизельному паливі і витрачає 15 літрів на 100 кілометрів.
Врахуємо, також вартість солярки - 29 рублів за літр. І отримуємо, що загальна вартість палива расходованного на 50 кілометрів складе 217 рублів. В результаті не хитрих арифметичних підрахунків отримуємо 1043 рубля Вашого заробітку в день, а на місяць за 30 днів роботи 31 290 рублів.

Наприкінці хотілося б нагадати, що перед початком бізнесу вам потрібно грамотно сотавить бізнес план вантажоперевезень на газелі, а так само надати вашій увазі розрахунки на порівняння дизельного і бензинового мотора Газелей, точніше витрати на їх експлуатацію в періоді 3-х років:

  розрахунки на порівняння дизельного і бензинового мотора Газелей  
1


Тому Вперед - Відкриття автомийки на 2 або 4 поста? Як вибрати?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Промислова сушка фруктів і овочів

Промислова сушка фруктів і овочів

Бізнес ідея на сушіння фруктів і овочів добре підійде людям, у яких є можливість купувати фрукти або овочі за низькими цінами. Тобто основні витрати в даному бізнесі, це придбання сировини. І якщо ви самостійно вирощуєте, які або культури, то це великий плюс.


Встановлення дистанційних вимикачів світла. Заробіток для електрика

Встановлення дистанційних вимикачів світла. Заробіток для електрика

Бізнес ідея встановлення дистанційних вимикачів світла відмінно підійде електрикам, які працюють в Жеку або керуючих компаніях. Електрик може заробляти на наданні додаткових послуг для мешканців, доручених йому будинків.


Заробіток для студентів на студентах. 10 варіантів

Заробіток для студентів на студентах. 10 варіантів

Ідея бізнесу заробіток для студентів на студентах підійде для людей володіють організаторськими здібностями і займають активну життєву позицію. Головним завданням будь-якого студента є здача заліків та іспитів. Для здачі потрібно готуватися до кожного предмета окремо. Але часу в зайнятої життя молодих людей практично не залишається.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей