Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес ідея - юридична фірма

   

Більшість людей хоча б раз у житті стикалися з проблемами, для врегулювання яких була потрібна допомога юриста. Без допомоги юриста не обійтися майже ні в одній ситуації, коли трапляється конфлікт інтересів фізичних осіб або комерційних фірм, відбувається порушення законів і прав громадян. Будь-які комерційні угоди супроводжуються юристами з обох сторін, адже не секрет, що навіть одне невірно вказане слово в договорі може призвести до серйозних наслідків аж до великих збитків.

Переваги
Коли завойований авторитет, великі корпоративні клієнти забезпечують фірмі довге процвітання - адже чим більше угода, тим більш авторитетних юристів залучають для її супроводу. Таким чином, на цьому ринку важко закріпитися, але через час авторитет працює на вас
Послуги юриста і нотаріуса потрібні в будь-якому населеному пункті, наприклад, навіть у дрібному селищі потрібні консультації по складанню договорів
Навіть в умовах економічної кризи юридичні послуги будуть користуватися попитом, оскільки дотримання законів і відстоювання своїх прав важливо завжди

Недоліки
Важливим показником конкурентоспроможності юридичної фірми є відповідний авторитет фірми на ринку юридичних послуг, а він завойовується не так швидко, як хотілося б власникам бізнесу
На ринку юридичних послуг гігантська конкуренція, тому потрібні великі витрати на рекламу
Найважливішим ресурсом юридичної компанії є професійні кадри, тому успішність юридичної фірми дуже сильно зав'язана на ключових фахівців

Ризики
наявність жорсткої конкуренції, а звідси і ризик бути поглинутим великої юридичною компанією
постійна робота на отримання позитивного іміджу, причому один скандальний програш справи може зруйнувати багаторічний авторитет юридичної фірми
можливий відтік кадрів у випадку, якщо їм запропонують більш високу заробітну плату фірма-конкурент
тиск з боку держави, різного роду перевірки, а так само відсутність сприятливого грунту для розвитку бізнесу
Реалізація
Для початку потрібно розібратися, чим буде займатися ваша майбутня фірма. Під юридичною діяльністю, як правило, мається на увазі надання цілого комплексу послуг, перерахуємо лише основні:

юридичний консалтинг приватних осіб
захист інтересів клієнта в суді та представництво в державних органах
юридичний супровід діяльності підприємств, установ
будь-які операції пов'язані з реєстрацією юридичних осіб, ліквідацією, реструктуризацією та поглинанням підприємств
юридична експертиза та складання документів, що регламентують діяльність фірм
складання договорів, заяв, договорів, претензій
інформаційна підтримка організацій, навчання фахівців у юридичній області
консультування в галузі бухгалтерського обліку та бухгалтерський супровід
нотаріальні послуги

Юридична фірма найчастіше має форму організації з обмеженою відповідальністю чи адвокатського об'єднання. Зазначимо, що діяльність юридичних фірм в Росії регулюється національним законодавством, зокрема Цивільним кодексом РФ, законом РФ "Про адвокатуру та адвокатську діяльності". Оскільки дана діяльність поки ще не підлягає ліцензування, вимоги до осіб, які бажають займатися наданням юридичних послуг не є чітко врегульованими. Однак, якщо ви захочете надавати нотаріальні послуги, потрібно мати на увазі що діяльність нотаріуса регулюється законами про нотаріат, і вимагає ліцензії.

При виборі видів діяльності, потрібно врахувати такі фактори як затребуваність конкретного виду послуг у вашому місті. Наприклад, в маленькому місті навряд чи варто очікувати велику ділову активність фірм, тому логічніше виглядала б орієнтація на приватних осіб - супровід угод, оформлення договорів, адвокатська діяльність і т.д. Також врахуйте, що деякі види діяльності вимагають отримання додаткових дозволів.

Якщо ви визначили види діяльності, можете приступати до складання бізнес-плану вашої майбутньої фірми. На даному етапі універсального рецепту немає, оскільки витрати і доходи фірми потрібно розрахувати самостійно для конкретних видів діяльності, місця де відкривається фірма і т.д. Зарплати і винагороди юристів теж скрізь відрізняються, а це є однією з головних статей витрат юридичній фірмі.
Подальші ваші кроки - потрібно придумати назву, зареєструвати фірму, орендувати і обладнати офіс і найняти фахівців - юристів.
Часто назву фірми звучить наступним чином - прізвище провідного юриста або власника та партнери, наприклад, «Іванов і партнери», що виникає від англійської традиції юридичної партнерства.

Якщо говорити про офісі, то від місця розташування офісу юридичної фірми залежить кількість потенційних клієнтів. Буває так, що розташування офісу в центрі міста і серед розкручених брендів на підсвідомому рівні вселяє довіра в дану фірму. Однак починаючій фірмі, зважаючи вартості оренди такого приміщення, це просто може бути не по кишені. Вибираючи місце розташування офісу вашої фірми зверніть увагу на те, яка публіка відвідує даний район міста і які споруди знаходяться поруч. До офісу повинен бути вільний під'їзд на транспорті, важливою вимогою є також наявність зручного паркування.

В плані обладнання офісу вам точно знадобляться комп'ютери з доступом в інтернет, телефони, факс, постійно оновлювана база законів та інших норм. Наявність такої бази позбавляє юристів від головного болю - слідкувати за постійними змінами в нормативних документах. Ремонт та оздоблення офісу повинні відповідати рівню ваших клієнтів, причому дизайн приміщення бажано повинен бути строгим.

Зважаючи на специфіку даного виду бізнесу основними вимогами до персоналу фірми повинні бути: вища юридична освіта (бажано провідного вищого навчального закладу), складання кваліфікаційних іспитів і наявність свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, стаж роботи в галузі права, бажано знання мов, володіння комп'ютером на рівні впевненого користувача. Для юридичної фірми також важливою вимогою буде наявність фахівців в більш вузьких галузях права: земельному, сімейному, фінансовому, медичному тощо, адже існує велика ймовірність того, що справу буде вирішено, якщо за нього візьметься вузький фахівець. Вузькі фахівці мають більший досвід ведення справ у своїй галузі, тому краще справляються із завданням.
Отже, пріоритетними вимогами при прийнятті на роботу в юридичну фірму є все-таки професійні знання кандидата на посаду, хоча не останню роль відіграє зовнішність і знання мов. Якщо ваша фірма буде займатися нотаріальною діяльністю, природно потрібно нотаріус, який має професійну освіту і пройшов стажування, а також має ліцензію.
Природно, крім самих юристів, вам потрібно допоміжний персонал, наприклад прибиральниця і кур'єр.

Коли весь персонал, найнятий, можна відкриватися. Тут-то і почнуться справжні проблеми: відкрити юридичну фірму неважко, а от вижити на перенасиченому ринку юридичних послуг зможе далеко не кожна фірма. Сказати, що вам потрібно рекламна кампанія - це майже нічого не сказати. Боротьба за клієнта тут йде неабияка, в хід йде і зовнішня реклама, реклама в інтернеті, в ЗМІ, особисті зв'язки співробітників і знайомих. За рахунок високої вартості послуг, отримавши навіть одного постійного корпоративного клієнта, стане розвиватися набагато легше. Потім, важливо всіма силами намагатися забезпечувати високий рівень сервісу, тоді у вашу фірму стануть звертатися інші клієнти рекомендації.

Особливість юридичного бізнесу полягає в тому, що він потребує агресивної боротьбі за клієнта, виробленні довгострокової авторитету і підтримки позитивного іміджу на ринку юридичних послуг. Це бізнес, який не пробачає помилок.


Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостінг

Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостинг

Для будь-якого новоствореного сайту потрібно хостинг. У наш час інформаційні технології розвиваються зі страшною силою і відповідно попит на хостинги зростає день від дня. Але перед створенням даного бізнесу ви повинні відчувати себе в інтернеті, як риба у воді.


Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Спочатку даний вид бізнесу був суто чоловічим заняттям, але часи міняються і це прибуткова справа стала втягуватися не мало жінок, які розбираються в пристрої автомобіля не гірше сильної статі.


Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Бізнес на м'ясі. Відкриття торгової м'ясної точки

Займаючись бізнесом на м'ясі, ви повинні чітко засвоїти головне правило м'ясного бізнесу, ваша продукція повинна бути завжди свіжою, а інакше всі ваші клієнти розбіжаться. Спочатку краще вибрати невеликий масштаб, для того щоб зрозуміти всі підводні камені.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації


Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей