Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Автомийка як бізнес. Як відкрити автомийку?

   

Зміст:

Введення
Перші автомийки в Росії

Види автомийок:

Ручна мийка
Безконтактна мийка
Автоматична мийка
Суха мийка
Автомийка бікіні
Автомийка самообслуговування
Вантажна автомийка

Відкриття бізнесу:

Узгодження і дозвіл для відкриття автомийки
Приміщення для автомийки
Обладнання для автомийок
Персонал автомийки
Вкладення в автомийку. Скільки грошей потрібно для відкриття автомийки?
Який прибуток приносить автомийка?
Проекти і креслення для автомийок


Вступ.

Зі збільшенням кількості автомобілів на дорогах країни, автомийки стали користуватися величезною популярністю. А крім того, приносити непоганий прибуток своєму власникові. Окупність такого підприємства, настає вже через рік, півтора. Рентабельність 30 - 40 %.

Основною перевагою такого виду діяльності, є відсутність сезонності. Літо чи зима, власники автомобілів, завжди прагнуть, що б їх залізний друг виглядав добре. До того ж, не варто забувати, що помити машину і забути про таку необхідність довго, однозначно не вийде. Слякоть, дощ, вітер з пилом - все це сприяє тому, що постійні клієнти з'являлися мінімум раз на тиждень, віддаючи вам свої гроші.

 

Історія автомийки в Росії.

Відносно недавно, в 90-х роках, щасливі автовласники змушені були витрачати не одну годину часу, на те, що б привести свій засіб пересування відмінний вигляд. Використовувалися підручні засоби: мило і вода, взята з водойми або на спеціальній станції. Крім того, що вимагалося значні витрати часу і сил, підручні засоби не завжди справлялися з труднощами відмивання, забруднення ґрунту і водойм - стало справжньою проблемою. Адже вся хімія, покликана на допомогу мийнику, стікала в підземні води.

  Історія автомийки в Росії.  

Все це і сприяло появі перших автомийок на просторах Росії. Вирішальним фактором став закон покликаний охороняти навколишнє середовище, який передбачав штрафи у великих розмірах за помивку авто поблизу річок, озер і т.д. Враховуючи дані фактори, автомийки стали справді потрібними і затребуваними.

 

Види автомийок.

Ручні автомийки.

На ручних автомийках вся робота робиться працівниками. На цих мийках є системи, які подають воду під тиском. До даного виду мийок люди більш позитивно ставляться ніж до інших. Приблизно 70% сервісів з миття авто в Москві - це як раз ручні автомийки.

Можна сказати що весь праця робиться вручну і відповідно - не так багато клієнтів, і прибуток не дуже велика. Але якщо закупити якісні установки необхідні для мийки, то і попит на таку автомийку збільшиться і згодом на цьому можна буде непогано заробити.

Ось головні послуги, які повинні бути доступні: чистка салону, мийка двигуна, полірування кузова, салону, натирання салону, креслення шин і так далі.

  Ручні автомийки.  

Ці мийку можна розташувати далеко від магістралей. Адже на них будуть заїжджати клієнти, які будуть мати багато вільного часу, але в обмін на те, що вони захочуть, щоб їх машина була вимита якісно. Спочатку апаратом з поверхні вручну змивають абразив, потім натирають її м'якою мочалкою, ну а потім витирають насухо. За цим всім слідкує майстер, який контролює якість виконуваної роботи. Також, буде великим плюсом, якщо на цих мийках будуть побудовані якісь приміщення для відпочинку, де клієнт зможе, наприклад, відпочити. Так само, добре, якби поблизу були б кафе, розважальні автомати, тощо.

На автомийках в яких не такий великий дохід, було б непогано надавати послуги, які приносили б теж якусь прибуток власнику, це наприклад, може бути автосервіс, шиномонтаж або ж можна відкрити магазин автозапчастин.

 

Безконтактна мийка.

Більш широкої популярності на сьогодні отримала ця мийка. Що б помити машину на це йде всього лише приблизно 10 хвилин, і від цього можна прийти у захват, побачивши як машина заїжджає спочатку брудна, там на неї наноситься піна, яка потім змивається, а через деякий час виїжджає чистий автомобіль. Саме ці мийки на даний момент дуже добре зарекомендували себе і на їх послуги зростає попит.

  Безконтактна мийка.  

А головний секрет цих мийок в тому, що тут застосовують спеціальні миючі засоби. Так як мийка авто відбувається без контакту механічних деталей, а самої піною, то і склад хімії в миючих засобах повинен бути відмінним, що б впоратися з брудом, запалом, нальотом, слідами від комах, які часто бувають на автомобілях і які іноді важко навіть відмити ручною мийкою. Але не завжди безконтактна зв'язок хімії може відмити якусь бруд на автомобілі, це і є мінусом безконтактної мийки.

 

Портальні автомийки.

Це може бути приміщення в якому знаходяться мийні установки зі щітками. Автомийка даного типу буде коштувати набагато дорожче інших, але швидкість мийки і зручність при якому миються машини буде краще, так ця автомийка може за той же період часу, що й інші, обслужити більшу авто. Звичайно ж , що було багато клієнтів, мийку потрібно розташувати в такому місці, де буде якомога більше автомобілів, це як раз траси з'єднують райони міста, гіпермаркети, ринки, стадіони і т.д.

 

Портальні автомийки.

 

Ще можна, що б були постійні клієнти, укласти контракт з якимось підприємством, на якому знаходиться чимало автомобілів, водії яких мають по закінчення робочого дня приїжджати на помивку машини. Більш високий прибуток можна отримати, відкривши автомийку поруч з АЗС, станціями технічного обслуговування, автопарках. Як вже згадувалося, переважно буде, якщо розташувати мийку біля гіпермаркетів, адже особливо на вихідних, туди всі їдять за покупками, і за одне автолюбителі зможуть помити свою машину.

Мийки, в яких висока продуктивність підійдуть тим клієнтам, які дорожать своїм часом, і будуть вигідні за рахунок постійного потоку клієнтів. У середньому обслуговування не повинно перевищувати 15 хвилин на один автомобіль. Все обладнання повинні бути повністю автоматизованими - тунельні і портальні мийки продуктивністю за годину від 12 до 100 машин. Адже тут ручна праця мінімальний, відповідно і заробітна плата для працівників за нього теж буде мінімальною.

 

Автоматична мийка.

Якщо брати вводяться в дію автомийки в Російській Федерації, то більшість їх це ручні автомийки. Але 30% ринку - це все ж автоматичні, і перед тим як будете створювати бізнес план і відкривати бізнес, ще раз переконаєтеся і придивіться до автоматичній мийці, адже можливо вона буде як раз підходящим варіантом для вас.

Розглянемо, які ж плюси і мінуси в автоматичній мийці? Напевно, головним плюсом є - це швидкість мийки автомобілів. Адже в порівнянні з ручною роботою, то тут швидко все робиться за рахунок автоматики. Можемо розібрати на прикладі, якщо ми на безконтактної мийки, то за одну годину можна спостерігати як вимиють 5 автомобілів, ну а якщо ж подивитися як миють машини на автоматичній мийці, то за годину можна нарахувати більше одного десятка машин, це і є величезна перевага автоматичної мийки, на яке звертають увагу підприємці, адже якщо продуктивність роботи висока порівняно з іншими мийками, то і ціну на послугу можна зменшити, при цьому так можна залучити більше клієнтів, що також вважається головною перевагою автоматичної мийки.

  Портальні автомийки.  

Тепер розглянемо і мінуси. Звичайно ж автоматична мийка має більше продуктивності, ніж ручний, але в порівнянні, вартість всього обладнання автоматичної мийки набагато вища ніж вартість ручний. Другий мінус, так це якість миття.

Всім хочеться напевно помити свою машину дуже швидко, тому люди і часто заїжджають на автоматичні мийки, але досвідчені водії знають, що якість миття машини на автоматичній мийці буде гірше, ніж на ручний, це у зв'язку з тим, що щітки які обертаються, не завжди можуть проникнути в деякі місця автомобіля, там, де його теж треба помити, адже при ручній мийці це можна зробити дуже легко. Також автолюбителі знають що іноді щітки зношуються і можуть подряпати машину, але не всі про це переживають і часто відвідують автоматичні мийки.

І під час кризи люди можуть віддати перевагу ручну мийку, в результаті, що б економити свої гроші. Кажуть що на автоматичній мийці не буває постійних клієнтів, а це все з-за того, що щітки іноді дряпають машини, і не всі хочуть потім знову приїжджати туди. Так що все поступово переходять на ручну мийку, але правда це чи брехня сказати складно.

Але якщо ви вважаєте, що автоматична мийка все ж буде приносити прибуток у вашому місті, то насамперед приготуйте гроші, що б закупити спеціальне обладнання, таке як Karcher наприклад, для миття. Вона обійдеться вам у 100000 баксів.

 

Суха мийка автомобілів.

Суха мийка - це мийка автомобілів без води. Очищення автомобіля проводиться спеціальною рідиною для миття сухої. Для того що б вимити автомобіль потрібно лише 250 грам цієї рідини і жодної краплі води, це і є технологія безводній мийки яка називається Waterless.

Вся ця хімія для миття сухої це і є миючий - поліруючі засоби: поліролі, автошампуні.
Безводна мийка базується на функціональному пом'якшення бруду на кузові й інших деталях автомобіля, в результаті якого здійснюється диспергування.

При митті без води вплив деяких компонентів на бруд, призводять до того, що видаляють її повністю. Після всієї цієї процедури, залишається акуратно протерти цей бруд з машини і потім поліруючими компонентами відполірувати покриття авто які покриті лаком.

  Суха мийка автомобілів. Суха мийка автомобілів.  

При знятті бруду мікрофібра, перевертається незаплямованими ділянками до площини і змінюється на іншу, чисту. Мікрофібра - це особливий матеріал, який був використаний кілька разів, що потім підлягає пранню. Вся грязь, яка зібрана на мокрофибровой серветці сильнодиспергируется, тому що, сухий мийкою, серветки були зволожені.

І ймовірність дряпання лкп виключена. Шар, на лкп, який створився сухомоем зменшує сили тертя і це дає безпеки від нанесення дрібних подряпин на автомобіль.

Про капсулировании абразивних частинок можна прочитати на деяких сайтах про мийки без води. Але ніякі абразивні частинки в капсули не «упаковуються», цього не може бути. Для сухої мийки це не зовсім успішне пояснення дії хімії на ті частинки, що знаходяться на брудному автомобілі. Правда в тому, що це ефект "стягування" окремих розм'якшених мікро-ділянок бруду.

Якщо якась частина машини полірована, то на неї ви напевно виділи іноді маленькі водяні кульки (ефект гидрофобностиобработанной засобом поверхні) і вони не розпливаються тому що площа поверхні була зменшена.

Така ж ситуація і з сухомоем, весь бруд після обробки хімією можна сказати теж збирається в кульки, і тепер при малій силі тертя мікрофіброю вона знімається, автомийник без особливих зусиль знімає бруд яка переходить на мікрофібру при цьому не подряпавши автомобіль.

 

Автомийка бікіні.

Автомийка бікіні. Що б підняти попит на свої послуги і позбутися від конкурентів, власники автомийок придумали щось нове.

На таке відгукнеться, напевно, багато клієнтів,особливо хлопці, які і будуть частіше відвідувати ці автомийки завдяки придуманої авторами ідеї.

Красиві машини повинні мити красиві дівчата в бікіні!
Ця ідея не така вже й нова, але вона полягає в тому, що потрібно поєднати дівчину в бікіні і автомобіль. Все, напевно, не раз бачили, як на виставках, презентаціях нових автомобілів, завжди біля кожного авто присутня дівчина модельної форми, яка ходить навколо авто позуючи на камери з цим автомобілем.

Ось і вирішили власники автомийок влаштувати таке шоу. Вони почали продавати послуги автомобілістам, а саме «поєднавши» дівчину і авто, і вийшло з цього - бікіні автомийка. Вони подумали, що це буде нічим не гірше автосалону. Ось і вирішили організувати таку ідею, що цілком здається правильним рішенням.

  Як дівчата миють автомобіль?  

Як дівчата миють автомобіль?
На це питання можна відповісти негативно. Адже основну роботу роблять мужики в гумових рукавичках, вимивши машину до блиску. Ну, а потім після цього, подходять дівчини до цим авто, і типу, старанно миють його напівоголеними тілами.
Таке шоу зараз популярно вже по всьому світу, а називається воно бікіні-шоу, де дівчата за певну кількість грошей танцюють і топлес.

 

Автомийка самообслуговування.


Багато автомобілістів які люблять своє авто, намагаються мити його самі, але в містах іноді цю процедуру вони не можуть виконати, не з-за того, що не здатні самі, а із-за того що не мають можливості помити її самому, ось і їдуть на помивку свого авто на автомийку.

Деякі люди на цьому роблять бізнес, вони лише беруть гроші у водіїв за те, що клієнти на автомийки цих людей самі будуть мити машину. Однак це досить хитро зроблено, але головне те, що є прибуток для власників автомийки. Жителі Одеси цієї ідеї можуть тільки заздрити.

Можна виділити плюси цього самообслуговування:
- не потрібно шукати робочих
- не треба ніким керувати
- не відчуваєш провини що мало заплатив своєму робочому
- не буде проблем в тому що працівники поскаржаться на щось (бо їх нема)
- ніхто не зіпсує майно твоє на автомийці (хіба що клієнти)
- все залежить тільки від тебе
- всього лише потрібен іноді 1 людина яка може змінити тебе
- перевага в ціні
- немає проблем з виплатою за простій мийки
Навіть якщо машина помыта погано, то це не буде твоєю виною, а буде це виною власника ж свого авто, адже він сам миє свою машину, а бувають ще й автомайстерні самообслуговування. На автомийці повинен працювати один чоловік, який буде відповідати за прийом замовлень, проводити розрахунок, інформувати клієнтів.

  Автомийка самообслуговування.  

Як будемо продавати послугу автономної автомийки?
Навіть якщо процедура мийки проста, то все одно треба розробити план для клієнтів, в якому буде детально розписано режим роботи мийки і всі правила поведінки на неї. Можна також наклеїти наклейки до вказівкою різних інструментів, що б ніхто не заплутався і не забув де брати по потребі.

А що саме будемо продавати?
На це питання відповімо тим, що ми будемо продавати час. Спочатку потрібно на прикладі самому помити машину і підрахувати скільки ж часу пішло приблизно на все це. Потім поставити, наприклад, 15 хвилин. І вже після цього, можна спокійно пропонувати час клієнтам на помивку машини.

Робимо автомийку зручною.
Для того що б клієнт бачив скільки часу він проводить на мийці, потрібно встановити величезне табло з таймером. Людина буде часто дивитися на нього, при цьому боячись не вкладеться в той час, який він купив, і він почне поспішає. Як тільки людина почне свою роботу, то таймер повинен включиться, а по закінченні часу, він повинен видати гучний сигнал, який сповістить клієнту що його час минув. Після чого потрібно буде спитати в нього, чи не хоче він продовжувати свій час. Потрібно встановити мінімальний час, наприклад не менше 15 хвилин. Незважаючи на крики клієнта «ще хвилиночку» , потрібно все таки продовжити йому час на 15 хвилин, і так, з усіма робити, щоб надалі ніхто не кричав про минуточках. Також потрібно зробити систему підключення і відключення подачі води, електрики - коли це буде потрібно.

Треба буде придумати свою систему розрахунків. Потрібно поставити таку установку і підключити її до таймеру, що клієнт купував жетони і кидав їх у неї, при цьому кожен вкинутый жетон - це час на 15 хвилин. Так що, клієнт зможе з допомогою цієї установки сам контролювати свій час перебування на автомийці.

Також, що б не намокнути на автомийці, то потрібно вручати автовласникам на час їх перебування на автомийці гумове взуття і непромокальний плащ. Також, не потрібно забувати і про дамських гумових чоботях, адже представники слабкої статі теж будуть приїжджати на машинах до вас на автомийку.

Ще ви можете продавати каву, адже інші пасажири, які будуть приїжджати з клієнтом, іноді будуть купувати його у вас. Та й сам власник автомобіля захоче після зробленої ним роботи випити чашечку гарячої кави або чаю. Крім того, це теж буде прибуток, але плюс до цього, це ще буде доставляти комфорт людям.

Придумайте систему для бронювання часу з допомогою інтернет. Цим зацікавляться деякі клієнти, і ті, хто не має багато грошей, і знається в мережі інтернет, вони зможуть легко замовити свій час на яке приїдуть до вас на автомийку.

 

Вантажна автомийка.

Що являє собою автономна - мобільна - вантажна автомийка?
Це, можна сказати, що будинок в якому є усе потрібне для миття вантажівок, наприклад: обладнання для миття вручну, для прийому вантажних автомобілів, система водопостачання, хороша вентиляція, світло, опалення, ємність для зберігання води і т.п.

Вантажні автомобілі миються безконтактним способом за допомогою насоса під високим тиском, миються вони якісними спеціальними миючими засобами, які дуже добре справляються з найбільшою брудом, яка є на автомобілі. Вантажна автомийка зможе практично вимити весь вантажівка без проблем.

  Вантажна автомийка.  

Вантажна автомийка: особливості установки
- Не можна будувати спеціальну площадку під мийку.
- Що б встановити автомийку потрібно багато вільного місця.
- Головне, що б встановити автомийку, потрібна тверда поверхня землі, це наприклад: асфальт, твердий грунт, плити або ж, що б була рівна поверхня.

Переваги автомийки вантажних автомобілів.
Якщо вкласти гроші у відкриття автомийки вантажних автомобілів, то це буде правильним рішенням, оскільки буде, неодмінно, вигідно в плані доходу від послуг цієї автомийки,
Можна виділити головні переваги такі як:
1. Ця автомийка може бути навіть побудована далеко від міста, адже що б помити машину, немає великої необхідності наявність водопроводу, електрики, каналізації тощо
2. Із за того, що на таку автомийку буде приїжджати багато вантажівок, то не варто переживати що ви кладете гроші в «трубу». Так як, тут буде високий рівень рентабельності, і ризики «прогоріти» на цьому будуть мінімальні. За допомогою модульних автомийок ви швидко, а головне стабільно будете отримувати дохід, який покриє всі витрати, що підуть на відкриття вашої автомийки для вантажівок.

Вартість автомийки під ключ 4 500 000 рублів !
Фахівці підрахували, що рентабельність цього бізнесу становить приблизно 30%. У середньому, за один день автомийка яка знаходиться у відмінному місці, де багато їздить автомобілів, зможе принести дохід у розмірі близько 12000 рублів. Плюс до цього, ще може бути додатковий сервіс, у вигляді чищення килимів, восковании кузова, чищення салону тощо. В результаті, в місяць виходить до 15000 $.

 

Відкриття бізнесу.

Узгодження і дозвіл на відкриття автомийки.

Як і на відкриття будь-якого виду бізнесу, для отримання дозволу на відкриття автомийки потрібно зібрати чимало паперів. По-перше варто подбати про дозвіл міської адміністрації на будівництво підприємства з миття авто, на вибраній території. Для цього необхідно подати лист-прохання у відповідні органи, і попросити про надання території під будівництво підприємства.

По-друге, потрібно відразу подбати про наявність ескізу проекту автомийки, узгодженого з пожежною інспекцією, санепідемстанцією, міським архітектором. Слід зазначити, що дані папери слід збирати для того, що б відправити заяву градоначальнику.

  Проект відкриття автомийки.  

Після того, як угода підписана, можна приступати до проектування автомийки. Адже по суті позитивну відповідь передбачає згоду вищевказаних органів, на будівництво підприємства. Але, при проектуванні не варто забувати, що після, проект повинен бути схвалений СЕС, службою охорони природи і охорони праці, пожежною інспекцією, а також пройти держекспертизу.

Нижче наведений список необхідних документів для відкриття автомийки в Москві:
1. Договір про оренду земельної ділянки, отриманий в Московському земельному комітеті;
2. Дозвіл управи району, де ви збираєтеся відкрити автомийку;
3. Укладення Москомпріроди, Протипожежної служби, МП «Мосводосток», Держсанепіднагляду;
4. План, узгоджений з Москомархітектурой;

Такі документи, що надаються на розсуд Росспоживнагляду при перевірці об'єкта і не є обов'язковими.
1. Договір оренди земельної ділянки, під будівництво автомийки;
2. Договір на прибирання території, що належить автомийці, а також вивезення побутових відходів з вказаного місця;
3. Документ про реєстрацію контрольно-касової техніки;
4. План, в якому затверджені межі ділянки, що належить автомийці.

Після того, як зібрані всі перераховані вище документи та проект затверджений, власник отримує акт на володіння землею, а також ордер на будівництво об'єкта.

Так, все виглядає страшно на перший погляд. Однак, будь-яке питання можна вирішити швидко і якісно якщо є гроші. Не винятком є і цей випадок, щедру винагороду допоможе заощадити купу часу і нервів, які дуже дорого коштують.

 

Місце розташування і приміщення автомийки.

Розмістити ремонтну майстерню по ноутбукам в приватному секторі, де проживають переважно люди, за 60 - рівнозначно тому, що б свідомо, свідомо поховати свій бізнес. Автомийки не виняток, дуже важливо правильно підібрати місце розташування, для того що б підприємство приносило максимальний прибуток. Траси міжміського сполучення, великі міські дороги, в'їзди в місто, прикордонні пости - найбільш поширені місця для будівництва автомийки.

  Приміщення автомийки.  

Однак, слід враховувати той факт, що прибуток будуть приносити випадкові автовласники, а не постійні клієнти. Адже мало хто, проживає в межах міста, поїде, нехай навіть на дуже хорошу, автомийку розташовану за кілька кілометрів від мегаполісу або навіть невеликого містечка. Саме тому слід звернути увагу на те, що досить часто, потенційними клієнтами вибираються місця, розташовані поруч із заправками або станціями техобслуговування. Крім того, завжди можна взяти в оренду приміщення на АТП.

Також слід заздалегідь врахувати необхідну площу для будівництва автомийки. Так, наприклад, для легкових автомобілів і мікроавтобусів, досить шістдесяти метрів квадратних, вартість одного метра становить від 300 до 3500 доларів. Таким чином, загальна вартість складе 18 до 20 тис. доларів. А ось для того, що б побудувати трехпостовую автомийку, потрібно вкласти в п'ять, сім разів більше коштів.

Потрібно бути готовим і до того, що після отримання всіх дозволів, значна кількість часу піде на підготовку робочого проекту, як правило, до шести місяців. Саме ж зведення споруди займе приблизно 2 міс. Краще, для отримання плану з урахуванням розміщення всієї необхідної техніки та оснащеними технічними приміщеннями, звернутися у фірму, яка займається будівництвом автомийки під ключ. Крім того, що всі роботи будуть виконані в чітко обумовлені терміни, а приклади готових проектів у компанії вже є, ви заощадите значні кошти (крім основного кошторису, додаткових капіталовкладень не потрібно).

 

Обладнання для автомийок.

Вибір і придбання необхідного обладнання залежить від того, який тип автомийки ви плануєте побудувати (портальні, ручні та стаціонарні). Через низьку вартості на устаткування, високій якості миття авто та простоти в експлуатації - ручні автомийки є найбільш популярними й затребуваними в Росії. Адже це відмінне зіставлення ціни і якості послуги. Основними ж постачальниками обладнання, є німецькі та італійські фірми.
Для ручної автомийки необхідно обладнання як високого, так і низького тиску, з тієї причини, що вся процедура миття автомобіля відбувається в чотири етапи:
1. Мийка під високим тиском, м'якою, распыляющейся холодною водою і миючим засобом під високим тиском;
2. Миття гарячою водою, щітками та миючими засобами;
3. Ополіскування водою під високим тиском всіх хімічних речовин з поверхні автомобіля;
4. Мийка вікон, передбачає використання демінералізованої води, подающуюся під високим тиском.

Але, слід звертатися тільки до тих фірмам, які продають необхідне обладнання, які мають всі необхідні сертифікати і документи. Також варто звернути увагу на наявність власного сервісного центру у дилера, в якому до закінчення гарантійного строку може обслуговуватися і ремонтуватися придбане обладнання.

  Обладнання для автомийок.  

 

У середньому, вартість на обладнання для двох постів ручної автомийки, складе від 10 до 12 тис. євро. У цю суму включено апарат, необхідний для регенерації та очищення використаної води; апарат високого тиску в кількості двох штук (один з функцією підігріву), два пило-водососа, необхідних для прибирання в салоні автомобіля; хімія. Вся техніка має гарантію три місяці, однак по закінченню терміну, скоріш за все не вдасться уникнути поломок і необхідності ремонту. Але, компанії, що займаються продажем техніки і мають власний сервісний центр, можуть за 90 доларів міс. запропонувати технічне обслуговування. Протягом всього терміну, фахівці сервісного центру будуть постійно проводити моніторинг роботи техніки. У разі виникнення неполадок, на час ремонту, сервісний центр надає власне обладнання, щоб уникнути втрат, пов'язаних з тимчасовим закриттям автомийки.

  Обладнання для автомийок.  

 

Крім того, що потрібно вкласти значну суму на придбання техніки безпосередньо для мийки автомобілів, потрібно і подбає про систему очищення води. Без останнього, і саме фільтрів для очищення вже використаної води, що ніхто не дозволить відкрити автомийку. Такі деталі просто необхідні для того, що б хімічні речовини, нафтопродукти, жири не потрапляли разом із стічними водами у ґрунт і водойми.

Обладнання з очищення води поставляється в компактних вузлах і проводить очищення в кілька етапів, завдяки циркуляційної ємності. Принцип дії останньої, досить простий, вся вода очищається від непотрібних домішок, циркулюючи по контуру.

Слід зазначити, що фільтраційні системи, не працюють при температурі нижче +5 градусів. Тому заздалегідь слід подбати про опалення приміщення, де вони будуть встановлені.

 

Організація процесів на автомийці.

Найпоширеніший варіант ведення господарства і надання послуг споживачам це наявність чотирьох мийників на два автомобіля. Графік роботи - позмінний, день, ніч 12 годин, приблизно два через два. Заробітна плата їм виплачується щодня, у розмірі 20 % від денної виручки. А ось всі питання, що стосуються закупівлі необхідної продукції, рішення питань, пов'язаних з документацією і бухгалтерією, покладаються на власника підприємства.

Бізнес-план по облаштуванню автомийки повинен передбачати те, що як правило, всі автомийки працюю в цілодобовому режимі, а в одному боксі на двох або трьохпостовій мийці працюють за два мийника і старший на зміну. 20 - 40% виручки, щодня розподіляється між усіма працівниками зміни, що і є заробітною платою. У тому випадку, якщо автомийка відноситься до елітного класу, то обов'язково наявність менеджера, який не тільки стежить за якістю виконуваної роботи, але і приймає і передає відмиту машину клієнтові.

 

Послуги автомийки.

Природно, мийка кузова - основна послуга, що надається атомойками. Але, додаткові функції у вигляді, миття днища, коліс, двигуна, килимів, прибирання салону, хімічна чистка тощо - дозволяють залучити безліч клієнтів і збільшити в рази щомісячний прибуток.

Ціни на послуги автомийки залежать не тільки від місця розташування підприємства, враховується і дизайн приміщення, технології, використовувані при роботі, і найголовніше, якість обслуговування.

4-5 машин - то кількість, яка може за годину пройти на одному посту ручної мийки. Вартість у середньому становить 100-300 рублів за миття кузова, 50 -150 руб. - прибирання в салоні, 3000 - 6000 руб. - хімічна прибирання в салоні і т.д.

 

Скільки грошей потрібно для відкриття автомийки.

Вирахувати приблизну необхідну суму для відкриття бізнесу по мийці автомобілів, можна підсумувавши оренду і вартість спецтехніки.
Обов'язково необхідний апарат високо тиску з підігрівом (1800-3000$), апарат високого тиску, який подає воду на один пост (500-1300$), компресори (200-250$), пилосос миючий або пиловодовисмоктувачі (400-500$), фільтри для використаної води (800-6600$). Розцінки і необхідне обладнання розписано для ручної автомийки.

Слід так само порахувати і витратний матеріал, шампуні, мило, поліроль, засіб для очищення двигуна і т.д. На все це йде близько 300$ в місяць, з розрахунку 30 - 40 машин на добу.

 

Скільки в середньому заробляє автомийка?

Розрахунок проводився на прикладі автомийки безгаражного типу, на чотири пости, розміщеної у власному приміщенні.
300 автомобілів на день, середня вартість послуг, що надаються ним - 310 руб. Крім того, виходить прибуток з шиномонтажу і кафе, розташованих на території.
3, 135 млн. рублів в міс. - оборот підприємства.

З цієї суми вираховуються податки, заробітна плата працівникам, щомісячна вартість витратних матеріалів. Все це, складає приблизно 2,3 мільйона руб. Таким чином, 1,035 млн. рублів в міс. - чистий прибуток підприємства. При таких підрахунках, підприємство окупиться за 2 роки, через які власник буде отримувати значний прибуток зі свого міні бізнесу.

 

Проект відкриття автомийки.

Як вже згадувалося вище, спершу створюється ескізи проекту автомийки. Необхідний для отримання дозволу і включає в себе опис технічних характеристик приміщення, прилеглої території, необхідних потужностей, характеристику встановлюваного обладнання та відведеного для нього місця і т.д.

  Схема обладнання типової автомийки  

Після отримання всіх дозволів, проект допрацьовується до найменших нюансів, і підтверджується відповідними органами (санепідемстанцією, пожежною інспекцією, службою охорони праці і навколишнього середовища). Також необхідно висновок держекспертизи. Бажаєте заощадити свій час і сили, тоді оптимальним варіантом буде звернутися в проектну організацію, яка візьме на себе всі ці роботи і допоможе реалізувати ваш бізнес-план. Крім того, зважаючи на досвід роботи, в таких фірмах вже є готові варіанти для будівництва автомийки, серед яких знайдеться оптимальний для вас. Удачі!

УВАГА! Детальний Бізнес-план і керівництво з відкриття автомийки є - тут

 

1

Читайте також:

Автомийка - вигідний бізнес

Автомийка - вигідний бізнес

Готовий бізнес план автомийки з розрахунками по прибутку Готовий бізнес план автомийки з розрахунками по прибутку
Відкриття бізнесу автомийки. Послуги мийки автомобілів

Відкриття бізнесу автомийки. Послуги мийки автомобілів

 

Тому Вперед - Як і будь відкрити магазин товарів для дітей

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 

Бізнес торгівля нерухомістю

Перед початком даного бізнесу ви повинні розуміти, що зарплата ріелтора дуже не постійна, все залежить від вашого вміння спілкуватися і переконувати людей. Перед стартом свого бізнесу вам потрібно попрацювати якийсь час у риэлтерском агентстві і придбати навички продажів.


Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

Пригон автомобіля з Владивостока як свій авто-бізнес

В даний час займатися таким бізнесом стало складніше, тому що автомобілі пригоняемые з Владивостока майже всі праворульниє, а держава, де офіційно «лівий кермо» не дуже добре ставиться до цієї затії.


Інтернет Брокер. Провідник на фінансові ринки

Інтернет Брокер. Провідник на фінансові ринки

Головний фактор, який гальмує розвиток цього бізнесу - це недовіра клієнтів, страх бути обдуреними. Завдання інтернет брокера доступною мовою пояснювати клієнтові, у що він вкладає свої гроші.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей