Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Автомайстерня самообслуговування. Школа ремонту автомобілів

   

Що таке автомайстерня самообслуговування і школа ремонту автомобілів? Це абсолютно новий бізнес, пов'язаний з ремонтом автомобілів і відкриття свого автосервісу. На сьогодні дана бізнес ідея не реалізована ні в одному регіоні нашої країни. Мається на увазі, що для організації такого бізнесу, ви маєте досвід
ремонту автомобілів і добре розбираєтеся в його устрої.

Необхідні основні ресурси для відкриття майстерні самообслуговування.
1) Гаражний бокс на три автомобіля з трьома підйомниками.
2) Приміщення з обладнанням для сходження-розвалу.
3) Можливо додатковий бокс для роботи з електрикою.
З обладнання вам знадобляться підйомники, інструмент і витратні матеріали.


 

Автомайстерня самообслуговування. Школа ремонту автомобілів

 

Сама ідея полягає в те, що, маючи всі необхідні ресурси, ви зможете здавати в оренду свою автомайстерню для проведення самостійного ремонту.
При чому тут школа ремонту автомобілів?
Школою ремонту автомобілів буде ваш автосервіс, а викладачем будете ви. Так як ви добре розбираєтеся в ремонті автомобілів і можете допомагати людям радою а десь і своїм фізичною працею, то ви швидко зберете масу постійних клієнтів. Багато людей в принципі можуть і хочуть ремонтувати свій автомобіль самостійно, але:
1) Немає приміщення для ремонту (особливо в середній смузі Росії, особливо взимку)
2) Немає потрібного інструменту
3) Немає знань, як зібрати, то розібрав.
4) Страх, що не вийти - це основне!

Маючи такого наставника, який зможе вирішити всі ці питання, автолюбителі вишикуються в чергу до вас!

Від вас крім знань автомобіля буде потрібно уміння спілкуватися з людьми і намагатися їм допомагати.
Якщо ви не хочете працювати і любите давати поради, а в разі чого можете показати своє вміння, щоб вами захоплювалися, то відкриття автомайстерні самообслуговування бізнес спеціально для вас.

 

Давайте тепер детальніше про організацію та витрати.

Приміщення для автомайстерні.
Три боксу з автоподъемниками. Це мінімум три стандартних гаража 6 на 4. Вартість такого гаража в нашому регіоні 500 000 руб. Аналогічно для створення такого бізнесу можна орендувати приміщення, наприклад, в пром-зоні на території колишніх радянських заводів. Відмінне приміщення в моєму регіоні 50 000 руб. на місяць. Але найкраще для такого бізнесу, це будівництво свого приміщення.

Обладнання.
Обладнання для автомайстерні самообслуговування і школи ремонту так само буде аналогічним, як і для відкриття свого автосервісу. Єдине, що можна відзначити, це кількість підйомників. Якщо у вас буде гарне приміщення 600 кв.м, то тут можна розташувати шість підйомників, у вигляді "ялинки". Так буде зручніше для ремонту школи. Зручно контролювати своїх "учнів".
Самі автопідіймачі вам зовсім не обов'язково купувати нові. Пошукайте в інтернеті організації, які постачають обладнання з Японії та країн Європи. Такі автопідіймачі досить надійні, але коштують на порядок дешевше.

Персонал.
Найголовнішим автомеханіком і вчителем будете ви самі. Додатково на роботу вам швидше за все доведеться взяти автоелектрика. Робота з автоэлектрикой вимагає додаткових знань і досвіду, тому такий ремонт краще довірити професіоналові. Звичайно, під вашим контролем може проводитися дрібний ремонт автоелектрики, наприклад, самостійна установка автомагнітоли. Для цього навіть не потрібно займати автопідйомник, і якщо у вас буде великий ангар, то і таких автолюбителів ви зможете "прилаштувати". Так само якщо у вас буде стенд для розвал-сходження, туди теж знадобитися працівник. Раз вже ваша автомайстерня самообслуговування буде носити друга назва школа ремонту автомобілів, то до додаткових, "підсобним" роботам (допомога для ваших клієнтів), ви зможете залучати студентів - практикантів з автоучилищ, яким потрібне навчання і знання, але не потрібно платити зарплату.

Ваша прибуток.
Так як на сьогоднішній день автосервіс самообслуговування ще не реалізована ідея, як краще оцінювати цю послугу сказати складно. Напевно оптимальним варіантом буде стягувати оплату за норма години, це допоможе досить повільним "водіям - автомеханіком", робити ремонт швидше і не випробовувати ваше терпіння, якого до речі повинно бути в надлишку. Або можна взяти прайс-лист на розцінки середнього автосервісу вашого міста і порізати кожен окремий ремонт на 40-50%. Додатково: здача чорного металу, продаж запчастин.

Ваші витрати.
Оренда, електроенергія, зарплата, водопостачання, вивезення сміття, можливо утилізація ПММ.

Підводячи підсумки, можна з упевненістю сказати, що дана бізнес ідея має великий потенціал розвитку і незабаром буде реалізована в багатьох регіонах нашої країни. У бізнесі відкриття автосервісу самообслуговування і школи авторемонту простежується ідея Генрі Форда, це здешевлення фабриканта (послуги) і орієнтир на середній клас населення.

1

Відео автомайстерня самообслуговування:

  150" height="96" alt="Бізнес План автомайстерні">

Бізнес План автомайстерні

З кожним роком все більше людей набувають статусу автовласників. Багато банків пропонують вигідні умови автокредитування, з'являється можливість швидкого придбання авто. Якщо ви зібралися зайнятися бізнесом в сфері авто ремонтних послуг, для початку необхідно визначитися, яких масштабів вона буде, де буде розташовуватися.

Кузовний ремонт авто

Кузовний ремонт авто

Для кузовного ремонту не має значення розташування автосервісу. Роботи дорогі і досить складні, а з якістю у багатьох сервісів великі проблеми, тому клієнти готові не те що в інший район, в інше місто їздити.

Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів

Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів

В наш час автомобілів стає все більше і більше, а це означає, що попит на послуги авто-малярів буде постійно збільшуватися! Але перед початком організації свого авто-малярки вам потрібно гарненько повчитися цій нелегкій справі.


Тому Вперед - Заробіток для психолога. Заробіток на чужих страхи

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

В даної бізнес ідеї розглядається саме збір у населення пластикових відходів. Якщо організувати збір, то буде можливим отримання майже за даром ПЕТ відходів для переробки, що підвищить рентабельність бізнесу.


Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Тенісний корт - це бізнес з досить довгою окупністю. Але вкладення грошей майже напевно окупиться, тому що великий теніс улюблена гра багатьох наших співгромадян.


Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Заробляємо на копченні м'яса, риби, сала. Бізнес ідея

Головне в цьому бізнесі вибрати зручне місце для торгівлі. З правильним підходом і знанням своєї справи, незабаром, у вас з'являться постійні клієнти, а можливо вам вдасться домовитися з ресторанами і поставляти свою продукцію оптом.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей