Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Бізнес план дитячого магазину. Як і будь відкрити магазин товарів для дітей

   

Які дитячі магазини бувають? У відповідь на це питання ми написали статтю в якій позначили види дитячих магазинів і склали для кожного короткий бізнес-план.
А який вигляд дитячого магазину ви відкриєте вирішувати тільки Вам, вибирайте!

Які дитячі магазини бувають?
 • Дитячий одяг
 • Дитяче взуття
 • Дитячі іграшки
 • Дитяче харчування
 • Дитячі товари (коляски, ліжечка, автокрісла і т.д.)
 • Універсальні дитячі магазини з різноманітною продукцією

Зміст:

Бізнес план магазину дитячого одягу.

Приміщення.
Реєстрація магазину та необхідна документація.
Меблювання, закупівля обладнання, інвентар.
Підбір персоналу.
Оподаткування.
Підсумки бізнес-плану магазину дитячого одягу.


Бізнес-план магазину дитячого взуття.

Структура бізнес-плану магазину дитячого взуття
Рішення всіх основних організаційних питань щодо відкриття дитячого взуттєвого магазину.
Складання плану ведення торгівлі в дитячому взуттєвому магазині.
Техніко-економічне обґрунтування.


Бізнес план магазину дитячих іграшок.

Інвестиції.
Цільова аудиторія.
Вибір місця розташування.
Обладнання.
Постачальники.
Персонал.
Реклама та PR.
Доходи і витрати.


Бізнес-план магазину дитячого харчування.

Оглядовий розділ.
Опис підприємства.
Опис послуг бізнесу.
Аналіз ринку.
Виробничий план бізнесу.
Фінансовий план бізнесу.


Бізнес план магазину дитячих товарів.

Загальний розділ.
Опис бізнесу.
Аналіз конкуренції на ринку.
План виробництва.
Фінансовий план.


Бізнес план універсальний дитячий магазин.

Цільова аудиторія.
Конкурентне середовище.
Сегментація ринку.
Споживачі іншої продукції.
Рівень доходів.
Маркетинг.
Необхідні ресурси.


Бізнес відкриття дитячого магазину


Більшість батьків в основному намагаються проводити певну економію на самих себе, але ні в якому разі не шукати компроміси в придбанні продуктів харчування, одягу та іграшок для своєї дитини. Завдяки націнці основної маси дитячих товарів, найбільш високою в порівнянні з дорослими товарами, дитячі магазини отримують досить непоганий дохід не дивлячись на навколишнє економічну обстановку. У зв'язку з цим торгівля дитячими товарами є однією з найперспективніших.

Часто торгівля дитячими товарами різних груп ведеться в різнотипних точках. Приміром, придбати дитяче харчування або яке-небудь гігієнічний засіб можна практично в будь-якій аптеці або спеціальному відділі продуктового супермаркету. Продажем дитячого одягу зазвичай займаються спеціалізовані магазини, в яких можлива присутність і деяких інших товарів (ліжечок, колясок, іграшок).Для торгівлі іграшками також створюються спеціалізовані магазини.

Зазвичай придбання необхідних повсякденних товарів (підгузників, продуктів харчування) батьками зводиться до торгових точок, найбільш розташованим ближче до місця проживання. При цьому придбання коляски, одягу, автокрісла і інших великих покупок відбувається у великих спеціалізованих магазинах, найчастіше розташованих у центрі міста. При наявності такого магазину в безпосередній близькості з місцем проживання, вчинення батьками повсякденних і великих покупок могло б відбуватися відразу в одному місці.

Виходячи з цього стає видно всю актуальність відкриття універсальних дитячих магазинів у міських спальних районах. Використання даного бізнес-плану дозволить організувати роботу універсальних дитячих магазинів, які займаються реалізацією продуктів харчування, предметів гігієни, одягу та взуття, колясок та автокрісел.

У наші дні не обов'язково починати все з нуля, цілком можна придбати вже готовий бізнес.

  Бізнес план дитячого магазину. Як і будь відкрити магазин товарів для дітей  

Бізнес план магазину дитячого одягу.


Для організації торгівлі дитячим одягом необхідно ретельне планування, вивчення структури ринку дитячого одягу. В першу чергу обов'язковою умовою є складання бізнес-плану магазину.

При розгляді особливостей ринку дитячих товарів стає явним те, що дитячому одязі відводиться третя частина, іграшок - близько п'ятої частини всього ринку, взуття - трохи більше однієї десятої, іншим товарам - також одна третина.

Дитячий одяг на російському ринку володіє річним оборотом понад 3 млрд доларів і з кожним роком додає одну чверть.

На світовому ринку російська дитячий одяг займає трохи менше 20 %, інша частина відводиться зарубіжним країнам. Лідерство з виробництва одягу для дітей віддається Китаю, також досить поширена фінська і німецька дитячий одяг.

  Бізнес план магазину дитячого одягу.  


За підрахунками аналітиків середня сума, витрачена батьками на покупку дитячого одягу в рік, становить близько 10 тисяч рублів (щомісяця сімейний бюджет в зв'язку з цим втрачає майже одну тисячу карбованців). При підрахунку приблизної кількості сімей в своєму місті і зіставленні цієї цифри з кількістю магазинів, що реалізують дитячий одяг, можна виявити, наскільки цей бізнес вигідний.

Приміщення.

Після оцінки своїх можливостей в плані даного бізнесу, вивчення ринкової ситуації в цій області у своєму регіоні, можна підшукувати найбільш підходяще приміщення. Магазин може бути облаштований в будь-якому приміщенні, при цьому потрібно керуватися тільки своїми фінансами.
Можлива організація окремого магазину або міні відділу в торговому центрі. Найважливішим аспектом є правильне планування його місцезнаходження.
Дизайну магазину обов'язково повинна бути притаманна оригінальність. При цьому слід керуватися специфікою товару, що реалізується.

Щоб відкрити та оформити невеликий магазин в орендованому приміщенні, доведеться витратити від 30 до 50 тисяч рублів.

Реєстрація магазину та необхідна документація.

Для того, щоб зареєструвати дитячий магазин одягу, найкращим варіантом буде реєстрація в якості індивідуального підприємця. У відкритті товариства з обмеженою відповідальністю відсутній сенс, так як клієнтами такого магазину стануть звичайні люди. Крім того, вся бухгалтерія буде значно спрощена, при складанні податкових звітів не виникне особливих складнощів. Крім цього, буде відчутне зниження витрат, пов'язаних з податками.

Реєстрація індивідуальних підприємців обходиться набагато дешевше порівняно з товариствами. Також це передбачає надання в податкові органи набагато меншого пакету документів.

Меблювання, закупівля обладнання, інвентар.

Облаштувати дитячий магазин одягу цілком можливо за 50 тисяч рублів. Ця сума має на увазі і, власне, сам дизайн приміщення, і незвичайну привабливу вивіску. При відсутності необхідної суми цілком можливо орендувати торгове обладнання спеціалізованої організації.

Підбір персоналу.

На чисельність персоналу головним чином впливає торгового приміщення. Невеликий магазин цілком може обійтися двома продавцями. Головним критерієм у підборі працівників є гарні манери, уміння знаходження спільної мови з різними людьми, тактовність, ввічливість, знання дитячих розмірів. Нерідко виникають ситуації, коли клієнти (найчастіше чоловіки) просто не знають розміру дитини, але можуть вік, зріст або вагу.
Необхідно проаналізувати середню заробітну плату продавців свого регіону. Свого персоналу варто встановити очно таку ж оплату праці. Сьогодні це приблизно 6 -8 тисяч рублів. Крім того, не потрібно забувати і про бухгалтера з середнім доходом від 8 до 10 тисяч рублів.

Оподаткування.

Необхідно засвоїти, що заробітна плата безпосередньо впливає на обов'язкове пенсійне страхування (14 %) і на прибутковий податок фіз.осіб (13 %). Для ведення податкового та бухгалтерського обліку найкраще скористатися спрощеною системою оподаткування, що в свою чергу сприятиме зниженню податків і значного спрощення документообігу.

При використанні податкової бази "доходи" обов'язковою стане сплата податку в 6 %.

У наші дні вартість дитячого одягу часто значно вище дорослого. І про це знає практично кожен.

- дохід дитячого магазину одягу
- наприклад, прибуток магазина склала 150 тисяч. Підрахунок витрат:
- обладнання і меблі - від 40 до 60 тисяч;
- вартість оренди - щомісяця 30 - 50 тисяч;
- зарплата персоналу - щомісяця понад 20 тисяч;
- сплата податків - щомісяця 15 тисяч;
- сплата податку за спрощеною системою оподаткування - щомісяця 9 тисяч;
- сплата прибуткового податку фіз.осіб - щомісяця 2,6 тисячі.

В результаті загальна сума видатків становить від 100 до 150 тисяч (з урахуванням щомісячних витрат від 60 до 90 тисяч).

Звідси випливає, що щомісячний дохід, принесений дитячим магазином одягу, буде складати близько 60 тисяч.

Звичайно, ця цифра не є остаточною, оскільки кожен товар буде реалізовуватися в різному обсязі. Крім того, можливе виникнення непередбачених витрат. Нормальне ведення торгівлі дозволить кожен місяць отримувати прибуток в розмірі 40 - 60 тисяч.

Підсумки бізнес-плану магазину дитячого одягу.

Після проведення підрахунків можна судити про те, наскільки прибутковим є цей бізнес. Він здатний окупитися менше, ніж за півроку. А це в свою чергу є хорошим результатом, у зв'язку з чим роздуми над доцільністю відкриття дитячого магазину одягу просто неприйнятно.

 

Бізнес-план магазину дитячого взуття.


Завдяки тому, що народжуваність в Росії збільшується, відбувається і зростання попиту на дитячі товари. Це ж стосується і якісного дитячого взуття. Тільки за минулі пару років чисельність немовлят збільшилася більш, ніж на чверть, і 2013 рік не став винятком.

Дитячі взуттєві магазини є дуже вигідним бізнесом, відрізняється постійною потребою. У зв'язку з швидким зростанням дітей нове взуття для дітей купується практично завжди.

Відкриття дитячого взуттєвого магазину передбачає наявність стартового капіталу в розмірі близько 2 мільйонів рублів.

Правильно організований бізнес-план дозволить отримувати загальний дохід близько 600 тисяч рублів щомісяця (з урахуванням якщо чисельність населення міста становить близько півмільйона). Чистий прибуток складе приблизно 15 %.

  Бізнес-план магазину дитячого взуття.  


Структура бізнес-плану магазину дитячого взуття

1). Рішення всіх основних організаційних питань щодо відкриття дитячого взуттєвого магазину.
- Слід розрахувати потенційну ринкову ємність, враховуючи при цьому кількість конкурентів і загальне число потенційних клієнтів. Півмільйонне міське населення передбачає щорічну потенційну споживчу ємність в 85 мільйонів;
- вибрати місце розташування магазину площею понад 40 квадратів;
- підібрати персонал і визначити робочий графік, вказати заробітну плату;
- придбати спеціалізоване торговельне обладнання (вітрини, стелажі, дзеркала, пуфи, касові апарати).

2). Складання плану ведення торгівлі в дитячому взуттєвому магазині.
- Необхідно визначити асортимент. Понад 70 % усього товару повинно відводитися дитячого взуття у віковій категорії від народження до 9 років. Асортимент повинен мінятися кожен сезон, при цьому повинні пропонуватися різні знижки і розпродажі;
- вибрати постачальника і укласти з ним співпрацю. Вся взуття для дітей повинна володіти необхідними сертифікатами, відповідати існуючим стандартам щодо якості та безпеки. Для того, щоб забезпечити потрібний обсяг товару потрібно мати не менше трьох постачальників;
- розробити маркетингову стратегію розкрутки бізнесу. Ефективна рекламна компанія та різні бонусні пропозиції дозволять магазину розвиватися.

3). Техніко-економічне обґрунтування.
Для відкриття дитячого взуттєвого магазину необхідно грамотне розподіл фінансів.
- Потрібно визначити капітальні витрати. При вкладених 2 мільйони рублів товарний запас складе більше 60 %, торгове обладнання - трохи більше однієї десятої, вартість оренди і ремонту приміщення - більше 15 %, усі інші витрати не повинні перевищити десятої частини від суми;
- розрахувати прогнозовану виручку. Найбільш прибутковими періодами вважаються весна і осінь. Тому взуття повинно мати націнку від 100 до 160 відсотків;
- визначити щомісячні витрати на утримання магазину дитячого взуття. Щомісячні видатки мають становити трохи більше десятої частини від всіх вкладених коштів.

Даний бізнес має рентабельністю в 17 % і здатний окупитися приблизно за півтора роки.

 

Бізнес план магазину дитячих іграшок.

У зв'язку із збільшенням інтересу дітей та їх батьків до всього нового, завдяки появі нових методик розвивального виховання і підвищенням народжуваності попит на іграшки та інші товари для дітей зростає.

Важливо не забувати, що в останнє десятиліття якість дитинства значно покращився, а отже зросли і вимоги до товарів. Тому в процесі розробки перспективного бізнес-плану важливо звертати увагу на оригінальність і якість товарів, які будуть продаватися.

  Бізнес план магазину дитячих іграшок.  


Інвестиції.
Для створення та розвитку власного бізнесу потрібно чимало витрат, які навряд чи можна буде покрити виручкою, накопиченої протягом півріччя. Тому якщо Ваш гаманець не дозволяє відкрити магазин дитячих товарів, можна взяти партнера, залучити інвесторів, взяти кредит у банку або ж просто отримати грошову винагороду, вигравши конкурс бізнес-проектів. Але підходите до вибору правильного варіанта інвестування з розумом, ретельно аналізуючи ситуацію.

Цільова аудиторія.
Важливо пам'ятати, що головними споживачами все-таки діти, а не їх батьки. Адже саме малюки є ініціаторами покупок в магазині іграшок.

Вибір місця розташування.
Успіх Вашого бізнесу буде залежати від місцезнаходження точки. Найбільш вигідним місцем розташування буде новий район або близькість до дитячого садку, школі, супермаркету.

Ваш магазин повинен бути постійно доступний погляду потенційного покупця. Перед тим як вибирати будинок, в якому Ви плануєте розмістити магазин, потрібно провести анкетування людей, які проживають на прилеглій до майбутньої точці території, щодо їх побажань до відкриття магазину іграшок, потреби в його появи т. д.

Обов'язково підведіть підсумки проведеного дослідження. В майбутньому вони дуже знадобляться при плануванні діяльності магазину і побудові політики цін.

Також дуже важливим при створенні бізнес-плану магазину товарів для дітей є правильний вибір будівлі. Можна розмістити точку на верхніх поверхах супермаркету, спеціально орендувати приміщення або ж самостійно звести будівлю під магазин.

Для зручності покупців організуйте відкриту площу, спираючись на принцип самообслуговування. При плануванні розмірів майбутнього приміщення спирайтеся не тільки стартовий капітал, але і на можливість вигідного розміщення товарів, а також гарненько подумайте над асортиментом продукції, що продається.

Затишок і гостинність.
Для забезпечення регулярного відвідуваності Вашого магазину і хорошою його репутації потрібно подбати про затишній атмосфері і комфорт. Для цього необхідно добряче попрацювати над дизайном. Краще звичайно буде звернутися до професіоналів, які подбають про оформлення вашого магазину, підберуть оптимальну колірну палітру і освітлення, що позитивно позначиться на враження клієнтів про Вашому магазині.

Обладнання.
Закінчення будівництва і ремонтних робіт на території майбутнього магазину передбачає придбання необхідного обладнання. В першу чергу знадобиться купити стелажі, полиці, шафи, меблі для працівників, камери спостереження, касові апарати, а також килимки, декорації, подбає про оформлення місць для відпочинку малюків і т.д.

Постачальники.
Для успішного розвитку бізнесу необхідно подбати про хороший товар. Вибираючи постачальника, приділіть увагу якості продукції, умовами її доставки та ціною. Якщо ці три головних вимоги не суперечать Вашого бізнес-плану, то можна сміливо здійснювати закупівлі. Не забувайте, що товар повинен відрізняться як можна більш широким переліком видів, матеріалів, призначатися для різних вікових категорій дітей і для дітей різними інтересами і потребами.

Персонал.
При наймі персоналу слід в першу чергу враховувати особистісні особливості і приємний зовнішній вигляд співробітників. Працівники Вашого магазину повинні з повагою ставиться до клієнтів, допомагати їм при першій же необхідності, але головне - це любов до дітей та вміння знаходити з ними спільну мову. Вважається, що краще брати співробітників зі стажем роботи в подібній сфері, але важливо не забувати, що професіонали можуть мати надмірно завищені вимоги до умов і заробітної плати, а новачки зазвичай більш скромні і намагаються напрацювати хорошу репутацію.

Реклама та PR.
Само собою зрозуміло, що яскраве оформлення вашого магазину, красива вивіска можуть служити гарною рекламою. Але це ще не все. На етапі впровадження життєвого циклу Вашого підприємства корисно буде провести заходи ATL-реклами. Для цього потрібно розмістити оголошення в пресі, надрукувати і розповсюдити листівки і т.д. ATL здатна впливати на велику кількість людей. Далі для розвитку іміджу Вашої компанії потрібно розробити власний сайт, для просування якої обов'язково зверніться до SEO-послуг. Також скористайтеся BTL-рекламою, яка розішле інформацію про Вашому магазині і пропоновані їм послуги.
У разі, якщо така реклама не буде виправдовувати Ваших планів, необхідно створити систему знижок або дисконту.

Подбайте про безпеку товару. Щоб уникнути крадіжок оснастити його кодовими наклейками або чіпами. Також правильно розмістіть камери спостереження, що допоможе спостерігати за роботою персоналу. Ще можна найняти охоронця. Не забувайте, що Ваші клієнти - найменші, тому подбайте про безпеку товарів і меблів у Вашому магазині.

Мерчендайзинг.
На ефективність продажів великий вплив має правильна розстановка товару. Освоюйте ази мерчендайзингу, або зверніться до фахівців.

Доходи і витрати.

Для впровадження в життя ваших бізнес-стратегії були здійснені витрати на:
- реєстрацію майбутнього справи 350 $
- плату за оренду від 1500 $/міс.
- витрати на ремонтні роботи від 1700 $
- придбання обладнання від 3000 $
- купівлю меблів від 2000$
- початкові витрати на PR 1000 $
- витрати на зарплату від 300 $/міс. на одного робітника
- перший завезення продукції від 10 000 $, і наступні завезення від 4500$/міс.
- господарські потреби від 1000 $/міс.
- оборотні кошти 2000 $/міс.
На окупність бізнесу піде від 6 до 12 місяців. Сума чистого прибутку буде складати від 3000 $ до 9000 $/міс. У разі збільшення ціни на товар - від 30% - 200%.

 

Бізнес-план магазину дитячого харчування

У зв'язку із зростанням народжуваності в Росії з'являється потреба у збільшенні оборотів продажу дитячого харчування. Тому продаж цієї продукції дає можливість отримання стабільних доходів.
Правильна розробка бізнес-плану магазину дитячого харчування дасть можливість уникнути фінансових ризиків й окупити витрати в короткі терміни.

  Бізнес-план магазину дитячого харчування  


Оглядовий розділ.
Мета даного проекту полягає у відкритті спеціалізованого магазину по продажу продуктів дитячого харчування

Опис підприємства.
При складанні бізнес-плану магазину дитячого харчування необхідно на перше місце ставити якість товару і всі тонкощі цінової політики. Перед тим, як відкривати точку, необхідно подбає про наявність сертифікатів на кожен вид продукції. Доступні ціни завжди будуть залучати клієнтів, що дозволить збільшити обсяг продукції, що продається. Важливо щоб магазин знаходився у вигідному місці. Наприклад, неподалік від торгових центрів, поліклінік, дитячих магазинів, молочних кухонь. Перед започаткуванням підприємницької діяльності необхідно стати на облік у податковій інспекції як ІП.

Опис послуг бізнесу.
Точка збуту харчових продуктів для дітей повинна бути орієнтована на середньостатистичного покупця. Тому в асортимент товару можуть входити не тільки продукти, але і засоби гігієни, іграшки, одяг та посуд.

Аналіз ринку.
У бізнес-план магазину дитячого харчування необхідно обов'язково включити дані про які знаходяться поблизу таких точках. Важливо зібрати про них якомога більше інформації, включаючи асортимент, відвідуваність, ціни, переваги і недоліки обслуговування, особливості місцезнаходження. Необхідно розвивати позитивні особливості власного магазину, які допоможуть Вам витримати конкуренцію.

Існують різні способи завоювати популярність серед споживачів: розташування магазину в людному місці, забезпечення високого рівня обслуговування, реалізація додаткових товарів, гнучка цінова політика.

Рекламу необхідно чітко націлювати на потенційних клієнтів, для чого найбільш ефективним буде поширення листівок у місцях, відвідуваних молодими батьки з дітьми. Також можна розклеїти оголошення.

Виробничий план бізнесу.
Площа, необхідна для магазину даного типу, як правило, буде становити 10-20 метрів квадратних. Необхідно яскраве, стимулюючу хороший настрій у покупців оформлення. З устаткування буде потрібно придбати торгові стелажі, прилавки, касову апаратуру.

Врахуйте, що покупці люблять вивчати етикетки товарів та оглядати їх перед покупкою, тому краще забезпечити відкритий доступ до полиць, на яких перебуває продукція. Робіть невисоку націнку на харчування для дітей - до 30%, а дохід від бізнесу краще збільшити шляхом включення непродовольчих товарів в асортимент. Перспективним буде включення в бізнес-план реалізації товарів дитячого харчування через інтернет.
Тоді Ваш товар купуватимуть зайняті покупці, яким ніколи ходити по магазинах. Будьте уважні при підборі персоналу. Його кількість повинна пропорційно обсягам реалізованого товару. А від ввічливості та відповідальності працівників залежатиме рівень сервісу, що дуже впливає на перспективність бізнесу.

Фінансовий план бізнесу.
Процес створення фінансового підприємства буде включати приблизно такі фінансові витрати і прибуток:

Витрати.
Капітальні витрати:
Обладнання для торгівлі 50.000
Придбання початкового об'єму товарів - 300.000
Реклама - 10.000
В сумі це буде дорівнювати - 360.000
Поточні витрати:
Оренда приміщення - 20.000
Виплата зарплат - 40.000
Придбання продукції - 200.000
Інші поточні видатки - 10.000
Сума 270.000
Доходи
Виручка за місяць - 290.000
Щомісячна прибуток 20.000
Час окупності підприємства буде становити близько 18 місяців.

 

Бізнес план магазину дитячих товарів.

 
Дитячі товари є затребуваними для людей з абсолютно різним рівнем доходів. Адже батьки, як правило, в першу чергу купують необхідне для малюків, а потім вже задовольняють свої потреби. Однак, як і в будь-якому бізнес-плані, в цьому теж є своєрідні тонкощі. Саме наш сайт представляє повний бізнес-план магазину дитячих товарів з поетапним розписом кожного аспекту.
  Бізнес план магазину дитячих товарів.  

Загальний розділ.
У цьому бізнес-плані докладно розглянемо особливості відкриття магазину з продажу дитячих товарів, орієнтованого на середній клас споживачів. Цей вид діяльності передбачає організаційно-правову форму під назвою "індивідуальний підприємець". Оскільки споживачами є приватні покупці, то це передбачає зменшення податків і спрощує ведення бухгалтерського обліку. Рівень успішності реалізації проекту можна назвати високим, оскільки останнім часом зростають темпи народжуваності. Однак багато що залежить тільки від правильної і чіткої організації бізнесу.

Опис бізнесу.
Передбачається відкриття точки, що займається роздрібною товарами для дітей. Цінова політика орієнтується на споживача, що має середній рівень доходів.

Аналіз конкуренції на ринку.
Цей розділ передбачає складання розгорнутої характеристики послуг подібного типу у Вашому місті. Важливо приділити увагу помилок і недоробок майбутніх конкурентів, щоб не допустити подібного у своїй діяльності.

План виробництва.
Необхідно підібрати приміщення, яке підійде для розміщення в ньому дитячого магазину. Важливо враховувати такі фактори:
- Доступність розташування точки, її близькість до потенційного клієнта;
- Постарайтеся розмістити Ваш магазин подалі від підприємств конкурентів. Виняток лише у разі, якщо Ваше підприємство стовідсотково перевершує конкурентні за якістю продукції та обслуговування;
- Важливо, щоб підприємство відповідало вимогам магазину;
- Процес ремонту приміщення краще довірити фахівцям. Також потрібно подбати про красивому дизайнерському оформленні. Щоб дітям було цікаво заходити в Ваш магазин, встановіть які-небудь цікаві фігурки тварин або казкових персонажів;

Наступним кроком до відкриття магазину є пошук працівників. Потрібно підібрати бухгалтера, менеджера-керівника і продавців, кількість яких має відповідати планованих обсягів продажів. Краще брати на роботу людей з привабливою зовнішністю, комунікабельних. Відповідно до законодавства, кожен продавець повинен мати санітарну книжку.

Далі потрібно буде знайти хороших постачальників продукції. Це значно залежить від регіону. Там, де конкуренція серед постачальників немаленька, є велика вірогідність пропозиції Вам вигідних умов (наприклад, вони можуть доставляти товар безпосередньо в магазин). Якщо ж конкуренція незначна, то Вам, найімовірніше, доведеться самостійно доставляти товар і навіть вносити передоплату.

Також важливо, щоб у постачальників були всі необхідні сертифікати на пропоновані товари, оскільки при їх відсутності товар можуть конфіскувати з магазину при першій же ревізії.
Коли Ви виконаєте всі необхідні вимоги, можете сміливо відкривати магазин для відвідувачів.

Пам'ятайте, що для успіху у веденні бізнесу треба підготувати надійну стратегію маркетингового просування товару на ринку. Важливо правильно розрахувати свої сили, і якщо виникають серйозні сумніви, то краще цю справу довірити фахівцям з досвідом роботи.

Фінансовий план.
Даний аспект бізнес-плану магазину ми розглядаємо фінансовий аспект даного проекту. У зв'язку з постійними змінами на ринку складання універсального і точного бізнес-плану є не завжди можливим. Тому можуть зміняться і витрати на відкриття і обслуговування точки. Тому наводимо середні показники:

Витрати:
- приміщення (300.000 рублів на рік);
- купівля товару (300.000 руб.);
- засоби обігу(300.000 руб.);
- виплати працівникам (500.000 руб. у рік);
- обладнання (100.000 руб.);
Підведений підсумок становить 1.500.000 рублів - сума, яка вам знадобиться для початку.
Доходи:
- від продажу товарів (250.000 руб. в місяць чистими);
В результаті отримаємо суму в 2.800.000 руб. щорічно.

Не важко зрозуміти, що потрібно пів року, щоб окупити витрати, однак ця цифра приблизна, оскільки залежить від багатьох чинників. Однак ми бачимо, що дане підприємство є достатньо прибутковим.

Щиро сподіваємося, що даний бізнес-план буде вам дуже корисний при складанні власної стратегії бізнесу і буде сприяти успіху на терені продажу дитячих товарів.

 


Бізнес план універсальний дитячий магазин.

  Бізнес план універсальний дитячий магазин.  

Цільова аудиторія.
Основний клас споживачів універсального магазину дитячих товарів становлять сім'ї з дітьми. Як правило, товари повсякденної необхідності (предмети гігієни і харчування) купують молоді мами, а великі товари (автокрісла, коляски) придбаваються обома батьками. Також потенційними покупцями стають друзі і родичі, які купують їх дитині подарунки і гостинці.

Конкурентне середовище.
У сегменті збуту дитячих товарів повсякденного попиту в ролі головних конкурентів дитячого магазину даного типу виступають ринки, аптеки, супермаркети. Підгузники мами зазвичай купують там, де дешевше, а це, як правило, на ринку. Дитяче харчування дуже часто батьки купують в аптеці, оскільки такий товар вселяє більше довіри, або ж у супермаркетах, оскільки там воно дешевше.

Спеціалізовані магазини, які реалізують коляски, дитячий одяг, автокрісла та інші товари, які не можна віднести до повсякденного попиту, можна вважати самими головними конкурентами в нашому бізнес-проекті. Зазвичай придбання одягу для малюка або коляски батьки планують заздалегідь, у зв'язку з чим відбувається відвідування декількох точок, що реалізують необхідний товар.

Вибір речі, як правило, здійснюється незалежно від географічного розташування торговельного об'єкта і грунтується на ціні та якості продукції, що купується. Тому необхідно занести в список конкурентів всі спеціалізовані магазини, які розташовані у Вашому місті.

Сегментація ринку.
Для успішного виконання бізнес-плану універсального магазину дитячих товарів в умовах жорсткої конкуренції необхідно правильно сфокусуватися на цільової сегментації ринку. Найбільш зручним способом при цьому буде використання сегментації за способами споживання та рівня доходів покупців.

Щодо способу споживання продукції повсякденної необхідності, всі покупці, які мешкають у спальних районах великого міста, поділяються на такі сегментні групи:

• Мами, які перебувають у декретній відпустці. Цей сегмент можна розглядати як цільовий. Тому організацію бізнесу потрібно провести таким способом, щоб ця категорія споживачів купувала всі товари повсякденної необхідності саме у Вашому магазині. У цьому допоможе правильна організація простору в магазині, що зробить зручним входження мами з коляскою, а також сприяти високошвидкісного і якісного обслуговування. Сприяти зростанню рейтингу Вашого магазину також буде розширення асортименту продукції, адже молода мама зможе купити у Вашому магазині все необхідне і не потрібно бігати в інші точки.

• У разі, якщо мати дитини працює, то як правило за дитиною доглядає бабуся. Пам'ятайте, що люди пенсійного і передпенсійного віку люблять економити, тому надайте їм можливість купувати недорогу продукцію, а також натуральні товари.

• Дуже часто так буває, що працюють у центрі міста батьки купують необхідне для своєї дитини за додому. Найбільш зручним для них буде придбання товарів повсякденного попиту саме у магазині, що знаходиться в центральній частині міста. У зв'язку з цим потрібно мотивувати батьків купувати товари в магазині, який знаходиться недалеко від будинку. Для цього потрібно щоб точка мала зручне розташування (наприклад, поблизу зупинки транспорту), цінову політику можна включити додаткові знижки після 18 або 19 годин, а найм розторопних продавців допоможе уникнути скупчення черг.

• Інші споживачі. До цього сегменту можна віднести переважно випадкових покупців, друзів або родичів, які відвідують сім'ю, в якій є дитина. Вони воліють купувати іграшки і товар в красивій упаковці.

Споживачі іншої продукції.
Щодо споживання решти продукції, до якої відноситься одяг, коляски, автокрісла, великі грушки, таких клієнтів прийнято об'єднувати в два сегмента:
• Мисливці за якісним товаром за доступною ціною. Цей сегмент можна сміливо вважати основним цільовим. Успішна робота з покупцями даної категорії полягає в забезпеченні широкого асортименту продукції за різними цінами.
• Покупці, які звертають увагу на бренд товару та статус місця його придбання. Такі клієнти намагаються купувати продукцію переважно у фірмових магазинах, бутиках або дорогих торгових центрах. Їх не можна віднести до категорії споживачів універсального дитячого міні-маркету, який знаходиться в спальному районі. У деяких випадках, якщо їм доведеться купувати товар в такому магазині, вони віддадуть перевагу речі, які реалізуються за високими цінами.

Рівень доходів.
Що стосується рівня доходів, то за ці критерієм покупців можна сконцентрувати в три сегменти. Споживачі можуть бути з низьким, середнім і високим рівнем заробітної плати.
• Споживачі з низьким рівнем доходів складають більшу частину потенційної цільової аудиторії магазину. Ми не можемо конкурувати з іншими точками шляхом використання демпінгу, то покупців цього сегменту потрібно залучати з допомогою дисконтних програм, надавати їм можливість купувати деякі види товару по одній штуці.
• Головними клієнтами магазину будуть споживачі з середнім рівнем фінансових можливостей. Найбільш ефективними методами залучення покупців цієї категорії буде саме забезпечення широкого вибору продукції, що продається, високий рівень обслуговування, можливість придбати необхідні для дитини товари в одній точці.
• Для покупців з високим рівнем заробітної плати важливою є якість обслуговування, асортимент реалізованої продукції, її міцність і надійність.
Опис продукту

Особливістю універсального магазину дитячих товарів є забезпечення споживачів широким асортиментом і можливістю придбати всі товари в одній точці.

Товари, що реалізуються універсальним магазином можна розділити на дві групи:
1. Продукція повсякденної необхідності, до якої можна віднести засоби гігієни та харчування.
2. Товари, необхідність придбання яких з'являється не щодня. У цю категорію входять грушки, одяг, коляски, автокрісла і подібна продукція.

Робота магазину буде здійснюватися у форматі супермаркету, що передбачає вільну викладку продукції та доступ до неї покупців, роботу консультантів, касове відділення. Це формат допомагає забезпечити високу якість сервісу і надає деякі переваги пере спеціалізованими магазинами, які можуть знаходиться поблизу даної торгової точки.
Також магазин з таким способом торгової організації володіє іншими перевагами.

Наприклад:
• Забезпечення доступу до всієї необхідної продукції в одному місці.
• Реалізація можливості для батьків зробити велику покупку (дитячий одяг, коляски, автокрісла), не відходячи далеко від дому.
• Надання широкого асортименту продукції, нічим не поступається за кількістю найменувань товарів великим супермаркетам.
• Лояльна по відношенню до гаманця клієнта цінова політика. Можливість придбання товарів клієнтами з низьким рівнем доходів завдяки дисконтними програмами та дотримання рівня цін на товари, який можна порівняти зі спеціалізованими торговими точками). Однак у плани магазину не входить залучення покупців за допомогою демпінгу.
• Дотримання санітарних вимог щодо зберігання швидкопсувних товарів та гарантування якості продуктів харчування.

Для ведення бізнесу підприємцю потрібно зареєструватися як ІП або організувати ТОВ. Крім цього, для юридичного забезпечення роботи торгової точки необхідно отримати спеціальну ліцензію і дозвіл на роздрібні продажі й реалізацію продуктів харчування.

Маркетинг.
На підставі маркетингового плану фінансової організації універсального магазину лежить посилення конкурентних переваг асортименту реалізованих товарів. При цьому ключовим моментів для ведення успішного бізнесу є вибір вдалого розташування торговельного об'єкта. Магазин повинен знаходиться в центральній частині міста, а якщо це неможливо, то неподалік від транспортної зупинки.

Головною умовою стимуляції збільшення обсягу продажів є якість сервісу, рівень якого повинен бути вище і сучаснішою, ніж в інших перебувають у спальному районі торгових точках.

Також дуже важливу роль у придбанні авторитету серед покупців і стимуляції товарообігу відіграє система знижок, лояльна цінова політика, можливість придбання всіх необхідних для дитини товарів в одній точці і т.д.

Підприємцю необхідно піклується про високий рівень сервісу, постійне розширення асортименту товарів і підтримання цін на оптимальному рівні, що націлить потенційних покупців, які знаходяться в спальному районі, на купівлю продукції саме у Вашій точці, а не на ринку з метою заощадити кілька руб..

Маркетинг магазину такого типу повинен спиратися тільки на точкові рекламні заходи, які потрібно проводити неподалік від місця роботи торгової точки. Ефективним методом буде поширення листівок, надання клієнтам можливості отримання дисконтної картки, проведення локальних PR-акцій. Всі ці заходи допоможуть Вам привернути увагу цільової аудиторії до відкрилася точці.

Необхідні ресурси.

Для організації діяльності універсального дитячого магазину необхідно забезпечити наявність таких ресурсів:

• В першу чергу для відкриття торгової точки необхідно орендувати або побудувати приміщення, в якому повинен поміститься торговий зал, що займає площу від 40 до 50 м2, кімнати під склад. Найбільш оптимальним варіантом буде розмір загальної площі приміщення разом зі службовими кімнатами близько 75-80 м2.

У великих містах РФ ціни на оренду площ під комерційні підприємства значно відрізняються, однак середня плата дорівнює 600 рублів кожен місяць для спальних районів (сюди не відносяться тільки Москва і Санкт-Петербург). При підрахунку бачимо, що ціна за оренду площі під супермаркет коштуватиме 48 000 щомісячно або 576 тисяч в рік.

• Інвентар для торгівлі, який включає в себе стелажі, одежні вішалки, шафи-вітрини закритого типу, холодильна апаратура, розрахунково-касові вузли, а також меблі для прилавків.
Відштовхуючись від розмірів торгового залу, площа якого становить 40м2, для відкриття магазину будуть необхідні:

 1. стелажі пристінні 200 на 90 см - 7 штук (7 * 3740 руб. = 26 180 руб.);
 2. стелажі острівні 150 на 90 см - 5 штук (5 * 6950 руб. = 34 750 руб.); полиці для стелажів острівних - 15 штук (15 * 790 руб. = 11 850);
 3. одежні вішалки 90 на 57 см - 3 штуки (3 * 7500 руб. = 22 500 руб.);
 4. шафи-вітрини 248 на 90 см - 2 штуки (2 * 6860 руб. = 13 720 руб.);
 5. вітрини-прилавки 90 см на 110 см - 3 штуки (3 * 5010 = 15 030 руб.);
 6. розрахунково-касовий вузол 120см на 106 см - 1 штука (18 090 руб.);
 7. вітрина для охолодження - 1 штука (44 970 руб.);
 8. шафа холодильна з дверима зі скла - 1 штука (26 560 руб.);
 9. камера холодильна для складу - 1 штука(52 230 руб.).

Підрахувавши все це, ми бачимо, що в результаті торгова меблі обійдеться в суму дорівнює 265 880 грн.

• Необхідні працівники: в кожний відділ знадобиться 1-2 продавця-консультанта. Ще нам потрібен продавець-касир і бухгалтер-товарознавець. Витрати на заробітну плату продавця-консультанта будуть дорівнювати 20 000 щомісяця (у тому числі сплата податків).

Неважко підрахувати, що для оплати роботи чотирьох продавців потрібно буде 20 000 * 4 = 80 000 в місяць або 960 000 на рік. Витрати на зарплату бухгалтера-товарознавця дорівнюють 25 000 рублів щомісяця (в тому числі виплата податків) і 300 000 рублів в рік У сумі на заробітну плату співробітникам доведеться витратити 105 000 руб. щомісяця і 1 260 тисяч руб. щорічно.

• Оборотні кошти для придбання продукції. Магазину кожен місяць потрібно буде купувати такі товари: автокрісла - 60 000 руб., коляски - 60 000 руб.; іграшки - 60 000 руб., дитячий одяг - 90 000 руб., продукти та предмети гігієни - 300 000 руб..

Загалом на придбання товарів в обороті необхідно буде витратити 570 000 руб. щомісяця і 6 840 000 руб. щорічно.

На відкриття торгової точки та забезпечення її функціонування впродовж одного року підприємцю потрібно буде витратити 7 981 880 руб.. Неважко підрахувати, що щомісячні витрати підприємця протягом першого року роботи будуть складати 665 156 руб..

Бюджет

Бюджет торгової точки потрібно складати з опорою на наступні націнки до закупівельної ціни:
• Іграшки - 40%;
• Автокрісла, коляски - 15%;
• Продукти харчування і предмети гігієни - 30%;
• Одяг - 50%;
Таким чином, щомісячний дохід при абсолютній реалізації товару в обороті буде становити 747 тисяч руб., річна виручка - 8 964 000 руб..
Податок (6% з обороту) дорівнює 44 820 рублів кожен місяць або 537 840 руб. в рік.

В результаті щомісячна прибуток буде дорівнювати 702 180 - 665 156 = 37 024 руб.. Прибуток за рік - близько 444 288 руб..

  діти квіти життя !!!  
1

Читайте також:

Дитячий сад на дому - бізнес дому

Дитячий сад на дому - бізнес будинку

Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу. Дитячий СТОК

Дитячий СТОК. Стоковий магазин одягу, як варіант для бізнесу.

Бізнес план дитячого розвиваючого центру

Бізнес план дитячого розвиваючого центру

Бізнес план дитячої ігрової кімнати

Бізнес план дитячої ігрової кімнати

Бізнес план відкриття дитячого магазину

Бізнес план відкриття дитячого магазину

 

Тому Вперед - Бізнес переробка риби: відкриваємо міні цех

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

В даний час організація виробництва пластикових вікон виглядає не так привабливо, як раніше, але все ж і в цьому бізнесі впроваджуються нові технології і з'являються нові фірми, які використовують ті самі технології.


Магазин постільної білизни - як бізнес!

Магазин постільної білизни - як бізнес!

Відкривати магазин постільної білизни можна і з невеликою сумою початкових вкладень. Все залежить від вашого бажання того на якого покупця буде орієнтований ваш магазин.


Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

В наш час полуницю можна вирощувати круглий рік і для цього зовсім не обов'язково мати земельну ділянку і купу дорогого обладнання. Полуниця непогано росте і в поліетиленових мішках, прямо у вас вдома...


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей