Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Значки і Брелки виготовлення і заробіток

   

Для організації бізнесу на виготовленні значків і брелків з обладнання вам буде потрібно комп'ютер і кольоровий принтер. З сировини і витратних матеріалів - самоклеющаяся папір поліефірна смола. З особистих якостей - працьовитість і творче мислення.
Вкладення на початковому етапі не перевищить 100$.

Значки і брелки ви можете виготовляти не виходячи з дому. Процес виготовлення не занадто трудомісткий. Для цього потрібно підібрати відповідне зображення і з допомогою принтера вивести його на папір. Після цього підігріта поліефірна смола виливається на зображення. Основні витрати в цьому бізнесі йдуть на покупку поліефірної смоли - це 50$ за 1кг. Одного кілограма смоли вистачає на виготовлення 7-ми квадратних метрів заливки. На скільки значків і брелків вистачить цього кілограма сказати складно, так як це залежить від розміру предметів.


 

Значки і Брелки виготовлення і заробіток

 

За допомогою даного бізнесу ви зможете зробити велику послугу фірмам і підприємствам вашого міста. Виготовляючи значки і брелки з їх символікою на замовлення.

Суть дуже проста: Ви вибираєте з каталогу вашого міста ті підприємства, які на вашу думку потребують додаткової реклами і звичайно готові за неї заплатити. Потім ви виготовляєте значки або брелки штук по 5-10 з можливою рекламою тих підприємств і йдете до них з комерційною пропозицією, краще буде потрапити безпосередньо до директора. Далі директору або в крайньому випадку уповноваженій особі показуєте свої можливості, тобто значки або брелки з рекламою їх підприємства намагаючись при цьому здивувати своєю розповіддю.

Розповідь може полягати в наступному: Ви знаєте як провести рекламну компанію з мінімальними вкладеннями для фірми, знаєте кому, коли і де піднести недорогі сувеніри з рекламою. Розповідаєте про конкурентів даної фірми, а саме яку рекламу проводять вони і так далі.

Головне знайте, що ви продаєте не повітря, а відчуваються реальні предмети за низькою ціною, які обов'язково принесуть користь своєму замовнику. Так само в кінці розмови, якщо побачите інтерес в очах співрозмовника, ви можете внести додаткову пропозицію (розмовляючи на пряму з директором) що в разі замовлення наприклад від 3000 тис. значків або брелків, ви поширите їх самостійно попередньо повідомивши місце і час розповсюдження. Все по-чесному! Після такої розмови багато керівників, які бажають процвітання своєї фірми неодмінно погодяться!

Тепер конкретний приклад. Ви приходите в фірму, яка займається продажами автомобільних масел. Розмовляєте з керівником, при цьому демонструючи заздалегідь виготовлені вами значки або брелки, у формі автомобіля, на яких написано: «Будь-які Авто Масла, назва фірми, телефон, адреса» - як-то так. І в кінці розмови говорите, що ви абсолютно безкоштовно поширювати ці сувеніри, от на тому перехресті, автомобілістам останавливающимся на світлофорі (Директор може контролювати процес з вікна свого кабінету), що може бути краще ніж дивитися як інші працюють !? При замовленні від 5000 тис. штук. Як ви думаєте погодиться цей директор? А при цьому не забувайте ціна одного брелка - значка приблизно 7 руб. А тепер проста математика 5000 множимо на 7 дорівнює 35 000 тис. рублів - це два - три дні вашої роботи. Як вам ?

1

Відео - виготовлення предметів з поліефірної смоли:

  ight="150" alt="Бізнес на виготовленні офісних табличок. Офісні металеві таблички">

Бізнес на виготовленні офісних табличок. Офісні металеві таблички

Виготовлення офісних табличок навряд чи можна виділити в окремий напрямок бізнесу, це скоріше всього доповнення до вже діючого рекламному бізнесу.

Виготовлення зліпків як бізнес - рентабельність 500%

Виготовлення зліпків як бізнес - рентабельність 500%

Залишити свій слід в історії або відбиток на Алеї зірок вдається лише обраним. Всі інші залишали свої сліди дещо інакше: напевно, всі хоч раз в дитинстві з захватом обводили олівцем свою долоньку.

Виготовлення візиток

Виготовлення візиток

Найскладніше - це навчитися верстати візитки в якій-небудь програмі. Я це роблю в Corel Draw і скажу вам, що освоїти її дуже легко, тобто освоїти тільки потрібні для справи функції. А саме: розмістити текст будь-якого розміру, шрифту і кольору в прямокутник будь-якого розміру, а також навчитися міняти розмір зображення і рухати цей текст і картинку відносно один одного.

Сувенірна продукція. Бізнес по виготовленню сувенірів

Сувенірна продукція. Бізнес по виготовленню сувенірів

Перед початком бізнесу на сувенірній продукції вам потрібно визначитися, на кого ви будете орієнтувати свій товар, це можуть бути як підприємці так і туристи, або постаратися поєднати і те, і інше.


Тому Вперед - Наклейки на одяг для дітей

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Організація охоронного агентства. ЧОП - бізнес

Організація охоронного агентства. ЧОП - як бізнес

Організацією охоронних агентств, як правило, займаються люди, які мають відношення до правоохоронних органів, таким людям простіше бачити всю ситуацію як кажуть «з нутра».


Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

При створенні свого пабу головним завданням є забезпечення запоминаемости, щоб відвідувач захотів знову повернутися. Запам'ятовуваність можна забезпечити дизайном, визначеним меню, акціями, розіграшами - головне свій стиль.


Відкриваємо фірму по боротьбі з тарганами і шкідливими комахами

Відкриваємо фірму по боротьбі з тарганами і шкідливими комахами

Головною вашим завданням в наданні послуг по боротьбі з шкідливими комахами, повинне є бажання допомогти людям, а все інше за вас зробить сарафанне радіо.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей