Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес: Виготовлення дверей з мінімальними вкладеннями

   

Ідея бізнесу: невелике виробництво дверей
Звідки ведемо бізнес: цех, орендоване приміщення
Основні витрати: придбання обладнання та інструменту, реклама, оренда
Необхідне обладнання: пилочное обладнання, ручний та електричний інструмент
Витратні матеріали: дерево, залізо, фурнітура
Початковий капітал: мінімум 500 000 руб.
Термін окупності: від 8-ми до 16-ти місяців
Можлива прибуток: від 45 000 руб. до 110 000 руб.

Як виготовити двері з мінімальними вкладеннями? Коли потрібно провести заміну найбільш застарілої двері на більш нову, покупець звертає увагу на менш дорогі моделі.

Відомо, що близько вісімдесяти відсотків усіх дверей стоять приблизно близько ста п'ятдесяти доларів, що є бюджетним варіантом. Причому, чим двері дорожче, не означає що це більш наворочена" модель низької якості, а означає, що вона виготовляється на зарубіжних виробничих лініях. Чим двері дорожче за ціною, тим більше затрачено матеріалів, щоб зробити її найбільш стійкою і спрямовану на забезпечення безпеки житла. Покупець найчастіше задається думкою, як двері за своїм зовнішнім виглядом простіше, тим вона менше приверне увагу у злодіїв.

 

Виготовлення дверей з мінімальними вкладеннями

 

Організація виробництва.
Заробітна плата працівника становить приблизно тридцять відсотків всіх витрат, при виготовленні однієї двері. Виробництво є найбільш рентабельним, якщо в місяць виготовляється приблизно від двохсот до трьохсот дверей. Ціни на двері звичайно не високі, і вони змінюються вкрай рідко. Витрати на комплектуючі становлять приблизно 40 відсотків, 30 відсотків йдуть на заробітну плату співробітникам, інші тридцять на рекламу та оренду приміщення. Який же звідси вихід? Нарощування виробництва і зниження собівартості продукції. Більшість підприємців свій дохід вкладають на придбання нового обладнання.

При мінімальних обсягах продажів, але великий дохід отримують фірми, які займаються виготовленням дверей з більш дорогих матеріалів: двері, з ламінованим панелями, МДФ, натуральне дерево і так далі.
Собівартість такого виробу набагато вище, але двері такого якість коштують від 280 - 800$ і вище. Попит на такі двері трохи нижче, але рентабельність набагато вище. Вже за місяць продажів (з приблизною продажем 60 - 100 дверей в місяць), можна окупити сировину, комплектуючі та видати зарплату робітникам, приблизно на третину від вартості однієї двері.

Реклама.
Ще одним не дешевим задоволенням є реклама. Бюджет фірми, що займаються рекламою дешевих дверей, становить приблизно дві - три тисячі доларів у рік. Коли як реклама дорогої продукції, виходить не менше десяти тисяч.
Обумовлено це тим, що необхідно розміщення великих модулів в пресі, реклама в журналах, виставлення продукції в павільйонах. Також недешево обходяться наймання висококваліфікованих менеджерів. Але ці вкладення зазвичай виправдовуються. Професіонали своєї справи зможуть знайти підхід до кожного клієнта. Пояснити, чому варто купити двері дорожче і що вона є найбільш ефективною для захисту будинку.

Два варіанти розвитку бізнесу.
Бізнес з продажу дорогих дверей, можна здійснити двома способами:
1) Власне виробництво, первісне вкладення складе приблизно сто двадцять тисяч доларів. Приблизно половина піде на закупівлю нового обладнання. Для виробництва знадобитися різні шліфувальні та фрезерні верстати, гільйотина, гибочна машина (щоб гнути металевий профіль), автоматичні ножівки. Ще близько сімдесяти тисяч піде на оренду приміщення, автотранспорт, рекламу і зарплату персоналу.

2) стати дилером великого заводу. Витрата піде тільки на оплату оренди приміщення, на зарплату співробітникам і рекламу. Але тут є один момент - потрібно буде домовлятися з вже існуючими дилерами, в місті, тому потрібно знайти неосвоєний ринок збуту. Первісні інвестиції складуть приблизно близько п'ятисот доларів. Розвозити можна й на своєму автомобілі. Єдиним недоліком є пошук клієнтів, але для цього можна помістити оголошення в газету, або залишати листівки у поштових скриньках.

1

Читайте також:

Бізнес План магазину дверей

Бізнес План магазину дверей

Виробництво алюмінієвих вікон і дверей | Продукція з алюмінієвого профілю

Виробництво алюмінієвих вікон і дверей | Продукція з алюмінієвого профілю

Продаж металевих дверей - організація бізнесу

Продаж металевих дверей - організація бізнесу

Виготовлення шаф-купе бізнес

Виготовлення шаф-купе

 

Тому Вперед -Свій бізнес: Дитяча література видавництво

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Домашня міні-сауна. Встановлення і Виготовлення міні-саун

Домашня міні-сауна. Встановлення і Виготовлення міні-саун

Не у всіх людей є можливість відвідувати сауни і лазні, цим і обумовлено бажання мати сауну, що називається, під рукою. Так само міні-сауна це непоганий варіант здивувати своїх гостей.


Фреш-бар. Бізнес на продажу свіжих соків

Фреш-бар. Бізнес на продажу свіжих соків

Організовувати фреш-бар найкраще в місцях скупчення людей, таких як великі їдальні або кафе в торгових центрах. В місцях літнього відпочинку людей так само є сенс займатися продажем свіжовичавлених соків.


Навчальний центр - як бізнес. Як відкрити свій навчальний центр ?

Навчальний центр - як бізнес. Як відкрити свій навчальний центр ?

Безліч людей по ходу свого життя переучивается на інші спеціальності, так як у них з'являється можливість заробітку в якійсь сфері. Перед відкриттям свого навчального центру вам потрібно визначитися з тими спеціальностями і курсами, які у вас будуть викладатися.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей