Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес: виробництво гаражів пеналів з профлиста

   

Ідея міні бізнесу: виробництво гаражів-пеналів
Звідки ведемо бізнес: відкрита орендна майданчик, міні цех
Основні витрати: закупівля сировини, оренда, реклама
Необхідне обладнання: зварювальний апарат, відрізний інструмент, дриль, шуруповерт та ін. ручний інструмент
Витратні матеріали: профлист, залізні куточки, саморізи і т.д.
Початковий капітал: від 30 000 руб. до 150 000 руб.
Термін окупності: від 3-х до 9-ти місяців
Можлива прибуток: від 20 000 руб. до 70 000 руб.

Питання про необхідність будиночка для автомобіля рано чи пізно ставати перед власником «ребром», і кожен прагнути вирішити його з найменшими витратами. На зміну цільно - зварних металевих гаражів, отримала визнання ще кілька десятиліть тому, сьогодні прийшли гаражі - пенали. Сучасний аналог розроблений з урахуванням рішення всіх недоліків, які були притаманні його попереднику.

Що таке гараж-пенал?

Основою конструкції гаража-пенала є несучий оцинкований профнастил, який являє собою «гофрований» лист холоднокатаної сталі із захисним антикорозійним покриттям у вигляді тонкої плівки окису цинку. Незважаючи на малу товщину від 0,7 до 1,5 мм, показник «травмо-стійкості» цього металу в рази вище стандартно використовується гладколистовой сталі. Хвильовий профіль збільшує жорсткість конструкції, надає їй легкість і елегантність.

 

Бізнес: виробництво гаражів пеналів з профлиста

 


Пенальный гараж з успіхом вписується в будь-який простір, не порушуючи при цьому загального архітектурного рішення. Додатковим плюсом можна вважати можливість вибору потрібного кольору.

Назва «гараж-пенал» безпосередньо пов'язане з компактністю і ергономічністю конструкції. У зв'язку з сучасним дефіцитом вільних метрів на земельних ділянках, можливість замовити будиночок для авто строго за розмірами машини, дуже актуальна. Споруда не займе зайвих сантиметрів і точно впишеться на відведене місце. При розрахунку розмірів «коробки» враховуються всі побажання замовника. Місця для зберігання запанных частин, засобів по догляду за машиною і інструментів будуть передбачені з урахуванням ефективного використання корисних площ.

Головними аргументами на користь гаражного пенала служать збірно-розбірна конструкція і можливість неодноразового збирання/розбирання гаража без пошкодження його конструктивних елементів. Вражають і терміни зведення будівлі, яка може бути зібрана лише за пару годин. Тільки вдумайтеся! 2 години і готовий дах для «конячки».

Важливим є і мала вага споруди. Під гараж - «пенал» не потрібно зводити дорогий масивний фундамент. Досить заасфальтувати майданчик або влаштувати платформу з стовпчиків, які не можна заглиблювати в грунт.

Виробництво гаражів пеналів.

На ринку представлено кілька модифікацій пенальных гаражів зі стандартними параметрами. За бажанням споживача можна виконати «коробку» і «начинку» за індивідуальним замовленням.
Простота конструкції і збірки, а також невисока собівартість роблять виробництво гаражів - «пеналів» доступним і прибутковим бізнесом.

Все геніальне просто! Для зведення конструкції знадобляться сталевий куточок, листи оцинкованого «профнастилу», витяжні заклепки, пружинний механізм для відкидання вгору воріт і зварювальний апарат. І все!

 

Виробництво гаражів пеналів. варіанти гаражів пеналів з профлиста

 


Спочатку із сталевого куточка збирається зварний каркас будівлі, на який за допомогою витяжних заклепок кріплять «профилист». Таким же чином окремо виготовляють ворота. Потім на готову коробку кріплять пружинний механізм і встановлюють ворота. Гараж готовий!

Якщо підійти до цієї справи серйозно, то, навіть не маючи семи п'ядей у чолі, можна зрозуміти, що при правильному розрахунку і чіткому плануванні це може принести непогані доходи. Вартість матеріалів досить не висока, так і на ринку вони представлені досить широко. У Росії гаражі - «пенали» користуються достатнім попитом в умовах сучасних міст і ціни на них складають близько 20 - 30 тисяч рублів, що значно перевищує їх собівартість.


Кілька слів про особливості матеріалів для гаражів - «пеналів».

Товщина плівки покриття з окису цинку може бути запропонована в декількох варіантах:
• підвищений - від 40 до 60 мкм (найнадійніший)
• 1-й клас - від 18 до 40 мкм (середня захист)
• 2-й клас - до 18 мкм.

Фірми, що займаються виготовленням гаражів, використовують листи підвищеного класу з двостороннім нанесенням оцинкованого покриття. Таке покриття в кілька разів збільшує термін експлуатації конструкцій і їх опір шкідливому впливу різних середовищ. В даному випадку термін служби металу зростає, і продукція дозволяє продовжити його на кілька десятків років.

 

Кілька слів про особливості матеріалів для гаражів - «пеналів».

 


Каркас гаража виготовляють з гнутого сталевого куточка, а раму для воріт з гнутого сталевого швелера.

При виготовленні пенальных гаражів застосовуються тільки матеріали найвищої якості та новітні технології, що представляють єдиний виробничий процес. Зазначені фактори дозволяють забезпечити вищий рівень якості і точності конструкцій.

Показником міцності конструкцій може служити гарантія того, що вона дозволяє витримувати 2-х метровий шар снігу на даху, що не є межею.

1

Читайте також:

Будівництво гаражів. Бізнес на будівництво гаражів

Будівництво гаражів. Бізнес на будівництво гаражів

Вентиляція: виробництво повітроводів як бізнес з нуля

Вентиляція: виробництво повітроводів

 

Тому Вперед -Міні бізнес: виробництво рибних пресервів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

Алюміній - це легкий метал, що в даний момент алюмінієві конструкції використовуються в багатьох галузях, у тому числі, будівництво. У алюмінію безліч переваг і тому організація цеху по виробництву алюмінієвих конструкції є перспективним бізнесом.


Бізнес на продажу перук. З чого почати?

Бізнес на продажу перук. З чого почати?

Перуками користуються з різних причин у кого - то це просто необхідність, хто хоче змінити свій зовнішній вигляд, але тут головне що попит на перуки присутній, а пропозицій не так вже й багато.


Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

Будь-яке старовинне ремесло цінується в наш час і чим далі ми відходимо від своїх традицій та історичних знань, тим привабливіше виглядають відгуки з минулого. Плетені меблі з натуральних матеріалів, та ще й ручної роботи не може коштувати дешево! Тому, це прибутковий бізнес!Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей