Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Міні бізнес: виробництво рибних пресервів

   

Ідея міні бізнесу: виробництво пресервів із риби
Звідки ведемо бізнес: міні рибний цех
Основні витрати: реклама, закупівля обладнання, заробітна плата
Необхідне обладнання: обробні столи з нерж. Стали, пакувальне обладнання
Витратні матеріали: харчові добавки, вода, тара, етикетки
Початковий капітал: від 500 000 руб.
Термін окупності: від 12-ти місяців
Можлива прибуток: від 30 000 руб. до 110 000 руб.

Слово "пресерви" походить від пізньолатинського слова "предохраняю". Від чого ж охороняють рибу? Від стерилізації. Риба не проходить термічну обробку, тому зберігає більшу частину білків і вітамінів. Зрозуміло, термін зберігання такого продукту скорочується, але це з лишком компенсується набагато більшою харчової цінністю в порівнянні з консервами.

З якої риби виготовляють пресерви? У переважній більшості випадків це оселедець, але використовуються також і інші види риби, наприклад, мойва і сайра.

У Росії успіх мають підприємства, що мають вузьку спеціалізацію на виробництві пресервів. Приблизно третина таких підприємств розташовується в Центральному Федеральному окрузі, саме вони виробляють майже половину всіх пресервів нашої країни. Багато (хоч і трохи менше) виробників і в традиційно "рибному" окрузі Росії, Північно-Західному.

 

Міні бізнес: виробництво рибних пресервів

 

Технологія виробництва рибних пресервів:

Для початку рибу маринують або просто солять. Як попередити розкладання риби? Для цієї мети використовують такі речовини, як бензоат натрію або сорбат калію. Зрозуміло, не обійтися і без додавання консервантів для збільшення терміну зберігання. Але ніякої термообробки! Для збереження корисних і поживних елементів стерилізація неприпустима.

Складно перерахувати всі способи приготування пресервів. Але для масового виробництва необхідна розвинена машинерія: потрібно нарізати, розфасувати і упакувати продукт. Відмінним прикладом технічного забезпечення виробництва пресервів є комплект обладнання ИПКС-074.
Обладнання для виробництва пресервів з риби.
Основна лінія для міні виробництва пресервів, в яку входять:

  • Столи нерж. Сталь
  • Ваги
  • Пакувальний автомат
  • Етикеткової автомат
 

Обладнання для виробництва пресервів з риби.

 

Додатково можна придбати Етикетувальна машина LS-205 для пресервів, її ціна від 350 000 руб.
Для більш серйозного підходу до бізнесу рекомендується організація повномасштабного цеху з виробництва рибних пресервів та придбання обладнання вартістю від 2 000 000 руб.
Комплект обладнання:
- Слайсер ROSOMA SS 400
- Конвеєрна система у складі:
конвеєр стрічковий подаючий нерж. 1500х450
конвеєр 3-х струмкової 2-х ярусний нерж, модульна стрічка 4500х650
конвеєр накопичувальний нерж, модульна стрічка 3-х струмкової 100х650
відвідний конвеєр нерж, модульна стрічка 1000х200
конвеєр стрічковий для маркування нерж. 1500х200
- Дозатор
- Пневмоукупор
- Комплект нерж. столів - 12 шт.
- Принтер-аплікатор ALX 924

Доставка, пусконалагоджувальні роботи, навчання персоналу

Для виробника, який робить тільки перші кроки, непоганою ідеєю буде стартувати з скумбрієвих або оселедцевих спеціального засолу. Ці пресерви досить прості у виготовленні та не потребують нічого, крім власне риби (зазвичай в охолодженому вигляді), солі, цукру і консервуючих речовин.

Наступний рівень - виготовлення пресервів з солоно-пряної риби. Необхідно додатково подрібнити прянощі разом з сіллю і цукром.

Для пресервів підійде величезна кількість всіляких прянощів. Багатьом до смаку пресерви в соусах або з певними добавками. Пресерви можна вживати і з одним з "народних" продуктів нашої країни, з майонезом.

 

як роблять пресерви з селетки оселедця

 

План:

Найпоширеніше сировину для виготовлення пресервів - це, як вже було сказано, різні представники сімейства оселедцевих. Серед них абсолютним лідером є салака.

Що потрібно виробнику? Крім обладнання, про важливість якого вже згадувалося, це, природно, приміщення з комфортною температурою, сертифікат на виробництво і продукцію. Непогано було б також обзавестися надійними і ефективними каналами збуту.

Упаковка для рибних пресервів:

Отже, продукт виготовлений. Наступним кроком повинна стати його упаковка і безпосереднє доведення до товарного вигляду. Не варто забувати, що незважаючи на додавання консервантів пресервыостаются продуктом з досить маленьким терміном придатності, який вимагає невисоких температур для правильного зберігання. Це неминуча плата за збереження основного кількості корисних речовин. Розглянемо основні плюси і мінуси різних матеріалів для упаковок.

Історично рибу солили в діжках, але сьогоднішні технології, зрозуміло, набагато краще в силу кращої герметичності. Чому це так важливо? Відсутність контакту з повітрям поліпшує санітарні умови зберігання. Запобігання втрати розчину, використовуваного для засолу їжі (так званого тузлука) позитивно позначається на якості продукту і його смакових якостях. Не кажучи вже про зручність транспортування: адже в силу герметичності тара не буде протікати.

Для таких цілей використовуються, наприклад, жерстяні банки різної ємності. Їх цінують за міцність, але головним мінусом, який змушує багатьох відмовитися від даного виду тари, є ціна. Варто так само враховувати, що розсоли і маринади не є нейтральними середовищами і негативно впливають на метал. Це додаткові витрати на внутрішню лакування.

Поганою альтернативою жерсті є скло. До дорожнечі додається крихкість, значить, перевезення товару потребує значно більше витрат.

Самим вигідним же варіантом є полімерні матеріали. Завдяки більш сильним міжмолекулярним зв'язкам вони міцніше, крім цього вони дешевше і не так тендітні, як скло. Варто додати до плюсів малу вагу і не взаємодія з агресивними середовищами. Єдиний мінус полімерних плівок - доведеться витратитися на спеціальні пакувальні автомати, які зберігають вакуум всередині тари.

 

тара упаковка для риби і пресервів

 

З полімерною тарою у бізнесу є кілька основних варіантів:
1) Придбавати банку у виробників за ціною близько 4 рублів за штуку.
2) Виробляти банку самостійно, закупивши необхідне обладнання і штампи, такий варіант допоможе знизити собівартість як мінімум на 50%.

Рекомендації для початку бізнесу:

Підводячи підсумки, проаналізуємо, як найбільш успішно і з мінімальними витратами реалізувати те, що було намічено нами у підпункті "План". Для початківця виробника ідеальним варіантом буде по можливості ознайомитися зі структурою інших підприємств з виробництва рибних пресервів. Це зніме багато питань і спростить завдання багато. Процес виробництва стане куди більш зрозумілим, можливо, буде простіше вибрати комплект обладнання та організувати його доставку. Також це має полегшити сертифікацію виробництва. Зрозуміло, перед початком роботи необхідно вирішити питання з приміщеннями і напрямками збуту.

 

Лінія для виробництва рибних пресервів:

 

 
1

Читайте також:

Бізнес План розведення риби

Бізнес План розведення риби

Бізнес План рибного магазину

Бізнес План рибного магазину

Бізнес План виробництво рибних і м'ясних консервів

Бізнес План виробництво рибних і м'ясних консервів

 

Тому Вперед -Міні бізнес: виробництво плитки з гумової крихти

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Почати свій бізнес у Європі хочуть багато успішні люди, тому що економічна ситуація в розвинених країнах більш стабільна, бізнес отримує вагому підтримку з боку держави.


Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі

Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі

На сьогоднішній день Китай по праву є лідером з виробництва різноманітних товарів. Багато великі виробники переносять свій бізнес в країни третього світу, де виробництво набагато вигідніше, ніж в розвинених країнах.


Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Все більше і більше людей втягуються в спорт і здоровий спосіб життя. Для таких людей і було придумано спортивне харчування та різноманітні прискорювачі росту м'язової маси.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей