Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Вентиляція: виробництво повітроводів як бізнес з нуля

   

Ідея бізнесу: Виробництво повітряних вентиляційних систем
Звідки ведемо бізнес: склад, офіс
Основні витрати: придбання обладнання, оренда складу і офісу
Необхідне обладнання: згинальний обладнання для створення вентиляційних форм
Витратні матеріали: метал (алюміній, оцинковка)
Початковий капітал: від 1 500 000 руб.
Термін окупності: від 6-ти місяців
Можлива прибуток: від 200 000 руб. до 500 000 руб.

Сьогодні жодна будівля не може обійтися без вентиляційних комунікацій. Зовсім недавно в стінах, для забезпечення циркуляції повітря, робили порожнечі, а вже сьогодні системою вентиляції, нікого не здивувати.

Технології виготовлення.
Один з найпростіших способів виробництва повітроводів - виготовлення з алюмінію або оцинкованої сталі. Такі вироби використовуються для вентиляції великих будівель, в яких необхідний повітрообмін (торгові центри, ресторани, освітні установи, офіси тощо) вироби дешевше пластикових, не іржавіють, не горять, швидко і досить легко демонтуються. Виробництво гнучких повітроводів більш складно. Їх зазвичай використовують в приміщеннях з меншою площею, в яких оцинковочные труби не підходить із-за розмірів.
 
Дані вироби застосовують для різних прдпріятій, в яких необхідний постійний відведення з приміщення шкідливих речовин або гарячого повітря. Використовуються для вирішення цієї проблеми витяжки з вентиляторами. Професіонали рекомендують почати свій бізнес з виробництва саме гнучких повітроводів, незважаючи на дорожнечу і складність виготовлення. Тому сьогодні попитом користується саме цей вид систем і отже їх простіше і швидше реалізувати. Гнучкі вентиляційні труби можуть бути двох форм: прямокутні і круглі.

Профілезгинальні операції, в яких полягає виробництво, виконуються на спеціальних верстатах. Процес відбувається автоматично. Однією зі складнощів цього бізнесу є вибір хорошого устаткування, забезпечення виробництва і подальшої реалізації готових виробів.

 

Вентиляція: виробництво повітроводів як бізнес з нуля

 

Попит споживачів.
Перш за все, при відкритті цього бізнесу необхідно ретельно вивчити, що ж потрібно ринку, визначити: які конкретно вироби потрібні клієнтам. Дійсно гнучкі повітроводи коштують дорожче, але разом з тим вони і більш популярні. Жорсткі труби, до речі, теж досить затребувані. Швидкість повітрообміну залежить від параметрів перетину і форми виробів, це пов'язано з рівнем шуму, що створюється потоком повітря, тому це важливий параметр вибору клієнтів. Труби вентиляції, який мають прямокутну форм і з більшу площу перерізу, показують результати вентиляції приміщення краще, ніж повітроводів круглої форми тій же площі. Набагато легше монтувати повітроводи, мають круглу форму, тому що вони з'єднуються між собою спеціальними защепками. Як показує статистика, труби прямокутної і круглої форми з твердих матеріалів (0,5-1мм) досить добре продаються, а процес їх виготовлення схожий.

Витрати на виробництво повітроводів.
Перш, ніж починати будь-який бізнес, потрібно скласти хороший бізнес-план, і ґрунтовно вивчити всі плюси і мінуси майбутнього бізнесу. Почати, звичайно ж, слід з витрат. Так лінія по виробництву круглих вентиляційних труб коштує приблизно $57 тис,а ось лінія виготовлення повітропроводів круглого перерізу коштує трохи менше - $46 тис. Якщо ви хочете запустити виробництво вентиляційних труб різної площі перерізу знадобиться $103 тис.

Навіть, виходячи з найскромніших підрахунками, рентабельність такого виробництва, становить 50%. За розрахунками бізнес плану погонний метр для клієнта буде коштувати від $4 до 100$, залежно від діаметра зовнішньої труби. Якщо виходити з того, що на підприємстві п'ятиденний робочий тиждень, одна зміна, то в місяць прибуток складе 23500$-27000$. І виробництво окупиться вже через пів року. Перспективи. Бізнесмену-початківцю може здатися, що більш вигідно і безпечно просто надавати послуги по встановленню та проектування вентиляційних систем. Однак більш досвідчені фахівці наполягають, що це не так.

Почати можна з виготовлення сполучної фурнітури і кріплень для вентиляційних труб (заглушок, ніпелів, відводів, «парасольок», врізок). Для виробництва цих деталей підійде бракований товар або відходи виробництва. Поступово можна розширювати виробництво, виготовляти повітроводи (жорсткі, гнучкі, поліестерні, силіконові, гумові, пластикові).

Для виробництва труб спочатку немає потреби набирати висококваліфікованих працівників. Це означає, що для цих товарів не потрібні великі капіталовкладення на зарплату та обладнання. Далі можна розширюватися і запрошувати на роботу висококваліфікованих інженерів для монтажу вентиляційних систем, для надання високорівневих послуг. Ці кроки можуть допомогти вам у створенні і розвитку бізнесу, і отримання прибутку в подальшому.

1

Читайте також:

Бізнес на монтажі кондиціонерів і систем вентиляції

Бізнес на монтажі кондиціонерів та систем вентиляції

Виготовлення і продаж жалюзі - Легкий бізнес

Виготовлення і продаж жалюзі - Легкий бізнес

 

Тому Вперед -Свій невеликий бізнес: Парасольки - виробництво та продаж

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Все більше і більше людей втягуються в спорт і здоровий спосіб життя. Для таких людей і було придумано спортивне харчування та різноманітні прискорювачі росту м'язової маси.


Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Торгівля парфумами на розлив останнім часом набирає обертів. Завдяки новим технологіям вартість духів можна знизити на кілька сотень відсотків при цьому якість продукції істотно не зміниться.


Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей