Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План організація лазні

   

Організація банного бізнесу - це непогана можливість заробити новачкові, адже клієнти у вашій лазні знайдуться досить швидко. А знаючи про існування різного роду лазень: фінська сауна, турецька, російська та інші, можна легко знайти свою нішу на ринку.

Оглядовий розділ
В даний час користуються попитом лазні, в яких можна провести час з сім'єю, відпочити, оздоровитися. Крім того, для російської людини лазня - це місце розважальний, місце активного відпочинку, гульні. Для гарного старту потрібно задовольнити попити широкого кола людей, зробити це буде неважко, так як спокійними компаніями зазвичай відпочивають в денний і ранній вечірній час, а галасливими - у нічний.

В першу чергу слід скласти бізнес-план, ви можете завантажити даний бізнес-план і скористатися наведеними нижче порадами і розрахунками для організації свій парної.
Для ведення бізнесу потрібно зареєструватися індивідуальним підприємцем і отримати ліцензію на продаж алкоголю, без цього не обійтися, інакше клієнти будуть отоварюватися в найближчому магазині, а рівень сервісу падати.

 

  Бізнес План організація лазні  

Аналіз ринку
Зайняти свою нішу в цьому бізнесі легко. Навіть якщо поблизу є парна, ви можете надавати послуги лазні іншого виду. А різновидів лазень безліч. Так, російська парна передбачає високу вологість - 90% і температуру 60-80 градусів. Фінська сауна суші, але гаряче,- вологість-5-15%, температура 80-120 градусів. В інфрачервоних лазнях нагрівають саме тіло людини, в них знаходяться недовго - 5-8 хвилин. У турецькій лазні зазвичай миються і надають послуги масажиста, виробляють різноманітні косметичні процедури, так як її особливістю є наявність пари і подогревающихся керамічних і мармурових лежаків. Існують також римська, японська лазня,- все це дозволяє задовольнити і традиційні смаки і здивувати, привернути дивиною.

Для гарного старту необхідно якісно прорекламувати свою парну, а також на перших порах тримати низькі ціни в порівнянні з конкурентами. З часом, коли лазня буде мати гарну репутацію і прохідність, ціни слід підняти, але не без грунтовно, а запропонувавши відвідувачам додаткові послуги.

Виробничий план
Для лазні потрібно приміщення від 55 до 150 метрів квадратних, залежно від послуг, які ви збираєтеся надавати. У звичайній лазні повинна бути роздягальня, кімната відпочинку, парилки, душова, кімната для масажу, невеликий басейн, купіль з крижаною водою.
Обладнання для лазні специфічне і його багато - це печі газові або електричні, насоси, нагрівачі, фільтри, трансформатори, підігрівачі керамічної плитки, парогенератори, теплові завіси та двері, системи вентиляції і зливу.
Персонал для парної: адміністратор, парильщик, масажист, прибиральниця.

Фінансовий план
Витрати:
обладнання - 6 000 тисяч карбованців;
оренда приміщення - 5000 тисяч рублів;
зарплата - 1000 тисяч рублів;
реклама - 200 тисяч рублів.
Дохід за рік близько 3 600 тисяч рублів. Окупність бізнесу 2 роки.

 

Бізнес План організація лазні - Завантажити

1

Читайте також:

Відео - Ексклюзивна російська лазня
 

Бізнес-план лазні

Приватні лазні у великих містах почали з'являтися досить давно. Однак лише в останні три роки ринок став заповнюватися і перетерплювати істотні зміни. Всякого роду «закритих», «елітних» і VIP-бань розвелося надто багато. А от сімейні заклади та лікувально-оздоровчі комплекси - в дефіциті.

Домашня міні-сауна. Встановлення і Виготовлення міні-саун

Домашня міні-сауна. Встановлення і Виготовлення міні-саун

Не у всіх людей є можливість відвідувати сауни і лазні, цим і обумовлено бажання мати сауну, що називається, під рукою. Так само міні-сауна це непоганий варіант здивувати своїх гостей.

 

Тому Вперед -Бізнес План виробництво ХБ рукавичок

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес-план магазину модного одягу

Бізнес-план магазину модного одягу

Людина кожен день потребує гарної та якісної одязі.
Численні опитування громадської думки показують, що витрати на гардероб росіян щороку складають більше, ніж двісті млн доларів.


Бізнес План магазину іграшок

Бізнес План магазину іграшок

У зв'язку із зростанням народжуваності та поліпшенням демографічної ситуації збільшується попит на товари для дітей, в тому числі і іграшки. Щороку кількість магазинів іграшок збільшується приблизно на 30%, але попит на іграшки не падає і перенасичення ринку не відбувається. В якості пріоритетних критеріїв до вибору асортименту слід визначити якість і безпечність іграшок.


Бізнес-план виробництва дерев'яних будинків

Бізнес-план виробництва дерев'яних будинків

Ринок будівництва дерев'яних будинків абсолютно дивовижний, він стабільно зростає на 20-30% щорічно. Дерево экологиченее, дешевше і практичніше, ніж цегла та інші матеріали.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей